Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.256.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten 100 b sınıfına verip en az 10 yıl kullanmak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exuberant42

Megane edc dci icon için teklif alan yok mu
    150 bin TL civarında,pek indirim yok o modelde. Megane gibi araçların ise full donanımlısının ikinci el değer kaybı çok oluyor, eğer ikinci el almak isterseniz sıfır ayarında 2016 model , 28 bin kmde hatasız gri renk 113 bin TL'ye var bizimkilerin elinde,ilgilenirseniz linkini atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 8 Mayıs 2018; 15:15:56 >
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 2016 sedan 11000 km edc icon 102500 e var bilmem ben 2017 yada sıfır nedir ona odaklandım sanırım. 2016 ile 2017 arasında kasada fark yok gördüğüm kadarı ile ama herhangi bir fark varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir fark yok aynı araçlar.
    Çok km yapmıyorsan usulüne uygun kullanırsan dsg ye bişicik olmaz. Yarisi leon yerine tercih etmek harbiden komedi olur.

• Usulüne göre,o nasıl bir şey oluyor Benim usülsüz işlerle işim olmaz zaten bilmiyorum. 5 senede 30 bin km sanırım baya çok olmasa gerek.

Ben bu bilgileri ilk ağızdan alıyorum,kendim zaten sanayiciyim. Patlayıp duruyor işte,neyini tercih edeceğim. Çevremde kim aldıysa patladı. Diğer markalardan aldılar onlarda patladı gerçi. Çift kavrama kadar sanayiyi ihya eden başka bir şey yok. Bu işi yapan herkes iyi para kazandı hala da kazanıyor.

Tabi bu benim tercihim. Şu varken şu alınmaz, şu kadar paraya bu alınır mı,şunu alan insana şaşarım türü ifadeler yanlış. Herkesin bir ana tercih kriteri herkesinde bir ana tercih etmeme krıteri olur. Size göre A dır bana göre B gibi. Bilemeyiz,her araç alınır satılır,bu işin kesin kuralları olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 8 Mayıs 2018; 15:58:44 >
  • 2015 manual Polo Lounge'um var ve bugun Leon 1.2 DSG Techno Paket icin 105 bin TL teklif aldim. Sizce nasil fiyat. Secim sonrasini mi beklemeli yoksa fiyat iyi kacirilmamali mi?
  • Doların ateşi bir şekilde kesilmezse ki şu an kesecek birşey gözükmüyor seçim sonrası bu fiyatlar mum ile aranır hale gelecek. Araya seçim girmeseydi müthiş zamlar gelecekti. Kısacası seçim sonrasını geçtim 1 gün sonrasına bile eğer bir ürün alacaksanız bırakılmaz artık.
  • Az önce peugeot resmi web sitesinden fiyatlara baktım fiyatlar artmamış. UÇMUŞ... Elim rahatlar ise alayım falan derken ... 2-3 ay önce ile şuan arasında 20 bin lira mı oynar arkadaş.... (Peugeot 2008 dizel allure 133 bin ) Şaka mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

2015 manual Polo Lounge'um var ve bugun Leon 1.2 DSG Techno Paket icin 105 bin TL teklif aldim. Sizce nasil fiyat. Secim sonrasini mi beklemeli yoksa fiyat iyi kacirilmamali mi?
    Techno Paket’in içeriği nedir hocam ?

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Led on, arka ve sis farlari, geri gorus kamerasi, media system plus, sunroof, led ic aydinlatma, full link ve dijital gosterge paneli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olethros kullanıcısına yanıt
    Donanım gayet iyi, şu an mantıklı görünüyor bu fiyata. Euro 5.10 oldu çok büyük zamlar bekliyor yine bizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hoca çok boş sallıyorsun ya. 67bin km 1.4tsi jetta kullandık bişi olmadı bi sana mı denk geliyor bunlar. Dsg kullanmasını bilene on numaradır.

• quote:

Led on, arka ve sis farlari, geri gorus kamerasi, media system plus, sunroof, led ic aydinlatma, full link ve dijital gosterge paneli.
    Hiç düşünmeden al,baya bir donanım varmış
  • Golf için fiyat alan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2015 manual Polo Lounge'um var ve bugun Leon 1.2 DSG Techno Paket icin 105 bin TL teklif aldim. Sizce nasil fiyat. Secim sonrasini mi beklemeli yoksa fiyat iyi kacirilmamali mi?
    Ek paket olmayan style için 92 bin fiyat paylaşılmış. Bence daha mantıklı, ama donanım istiyorsanız bu piyasada 105bin artık normal sayılıyor. Baksaniza yaris için 90-100 bin fiyat veriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Usulüne göre,o nasıl bir şey oluyor Benim usülsüz işlerle işim olmaz zaten bilmiyorum. 5 senede 30 bin km sanırım baya çok olmasa gerek.

Ben bu bilgileri ilk ağızdan alıyorum,kendim zaten sanayiciyim. Patlayıp duruyor işte,neyini tercih edeceğim. Çevremde kim aldıysa patladı. Diğer markalardan aldılar onlarda patladı gerçi. Çift kavrama kadar sanayiyi ihya eden başka bir şey yok. Bu işi yapan herkes iyi para kazandı hala da kazanıyor.

Tabi bu benim tercihim. Şu varken şu alınmaz, şu kadar paraya bu alınır mı,şunu alan insana şaşarım türü ifadeler yanlış. Herkesin bir ana tercih kriteri herkesinde bir ana tercih etmeme krıteri olur. Size göre A dır bana göre B gibi. Bilemeyiz,her araç alınır satılır,bu işin kesin kuralları olmaz.
    Şu ana kadar elimizden en 6-7 tane dsg li araç geçti 2 tane hali hazırda mevcut ve kullanılıyor vay efendim bozulmasın trafikte manuele alalım sert kullanmayalım gibi bir uğraşa da girmedik ve hiçbirini elimize almadık eğer çevrelere göre yorum yapıyorsak dsg yüzde yüz güvenilir bizim için

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Bana da uygun geldi su an ki kurlari goz onune aldigimizda. DOD ile de gorusup Polo'ya ne kadar verirler onu da gorustukten sonra son kararimi verecegim sanirim. Seneye kasa yenileniyor ama 130'dan asagi olmaz sanirim bu tip bir paket.
  • quote:

Bana da uygun geldi su an ki kurlari goz onune aldigimizda. DOD ile de gorusup Polo'ya ne kadar verirler onu da gorustukten sonra son kararimi verecegim sanirim. Seneye kasa yenileniyor ama 130'dan asagi olmaz sanirim bu tip bir paket.
    Artık firmalar ay ortasında bile ara zam yapmaya başladı. Eğer paranız ve ihtiyacınız varsa gecikmeyin bence.

Bir de DOD aracınıza düşük değer verebilir, kendiniz satmayı deneyin önce. Ama vaktiniz yoksa DOD un verdiği fiyatı yakinlarinizla paylaşın galeri kazanacağına binici bir arkadaş kazansin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Şu ana kadar elimizden en 6-7 tane dsg li araç geçti 2 tane hali hazırda mevcut ve kullanılıyor vay efendim bozulmasın trafikte manuele alalım sert kullanmayalım gibi bir uğraşa da girmedik ve hiçbirini elimize almadık eğer çevrelere göre yorum yapıyorsak dsg yüzde yüz güvenilir bizim için

Alıntıları Göster
    Patlayana kadar devam o zaman Nasıl olsa eninde sonunda kavrama ve çift baskı balatasını değiştireceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.