Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
665
Favori
3.256.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tırışka. Şubat ta 1200 civarı Corolla satmışlar. İyi pazarlık yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydın Parmaksızlar Toyota 72,5 fiyat verdi beyaz için telefonda 2018 1,6 Life Corolla için, ilgilenenlere...

• Bende fiyat aldım şimdi 73500 metalik renk +park sensörü+bagaj havuzu+kışlık paspas.nasıl uygunmu.1.6 life corolla.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiger25ist

Bende fiyat aldım şimdi 73500 metalik renk +park sensörü+bagaj havuzu+kışlık paspas.nasıl uygunmu.1.6 life corolla.

Yukarıdaki mesajda 1.000tl daha uygun.

Park sensörü, bagaj havuzu ve dansik kauçuk paspas 1.000tl etmez. Ki bunları çoğu firma hediye ediyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Bende fiyat aldım şimdi 73500 metalik renk +park sensörü+bagaj havuzu+kışlık paspas.nasıl uygunmu.1.6 life corolla.

Yukarıdaki mesajda 1.000tl daha uygun.

Park sensörü, bagaj havuzu ve dansik kauçuk paspas 1.000tl etmez. Ki bunları çoğu firma hediye ediyor zaten.

Metalik renk farkı 1000 tl. Filo için opak 71 bin metalik 72 bin dedi satış temsilcisi.filoda hediye vermiyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Filodur,pakettir,zorlarsak şu paraya alınır derken burası baya karıştı Ben bizim yani Alanya Toyota bayisinin verebileceği son fiyatı yazayım ona göre hesap kitap yapar artık alacak arkadaşlar.

Kar beyazı opak renk + iç rengi bej + dıt dıtlı park sensörü 73 bin TL, Corolla 1.6 life 2018 model fiyatı.

1 adet içi gri renk sadece var elimde not olarak.

İş baya kızıştı ne veriyorlarsa 1000₺ fazla veriyorum

Şaka bi yana şu Verso'nun otomatiği olsa direk gelirdim size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 6 Mart 2018; 15:24:36 >
  • Bursa Akkoyunlu 73.000 kar beyazi

Bu araci alan cok kâr eder gecmis tecrubelerime dayanarak söyluyorum.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    benzer durumda bir beyaz yakalı olarak bu araca bu rakamları vermeyin derim. fakir mercedes olayı değil. ancak bu araç ederinin arabası değil. az bir rakamdan bahsetmiyoruz.

görünüm olarak kişisel konudur bir şey diyemem.

ancak teknik özellikleri ve donanımı sıralayıp altına yazılan fiyat da ciddi orantısızlık var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-buya-motors-tan-hatasiz-boyasiz-isitma-hi-fi-recaro-3%2C800-km-de-530862126/detay

çok daha kullanışlı bir araç olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

seat leon 1.2 tsi manuel için fiyat teklifi alan var mı? neredeyse ibiza 1.0 tsi ile fiyatı aynı, neden gidip ibiza alsın ki bir kişi leon dururken?

bende merak ediyorum bu konuyu

• arkadaşlar merhaba. arkadaşın hesabından yazıyorum burada hesabım yok malesef. sırf corolla muhabbeti için yazıyorum 1.6 life corolla için metalik boya ve sensör dahil 72. fiyat aldım. özelden numaralarınızı yazarsanız iletişime geçebiliriz whatsapp grubu kurabilirz.

• 70.000'e veren olursa alın bence toyotayı

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa2008

arkadaşlar merhaba. arkadaşın hesabından yazıyorum burada hesabım yok malesef. sırf corolla muhabbeti için yazıyorum 1.6 life corolla için metalik boya ve sensör dahil 72. fiyat aldım. özelden numaralarınızı yazarsanız iletişime geçebiliriz whatsapp grubu kurabilirz.

Benide ekleyin gruba özel msj attım...

• Çorlu toyota bayisi 74 bin lira dedi.

• quote:

Hangi şehir hocam

• 1.6 corolla life için başka fiyat alan varmı,şu an en uygun eskişehir görünüyo,bu arada telefonla bayileri aramayın,ben çoğunu aradım liste fiyatı neyse o diyolar,fakat ciddiyseniz bayimize gelin,bi çayımızı için bişeler yapabiliriz diyolar,dolayısıyle bayiye gidip direk temas lazım
    Bursa73
    Alanya 73
    Aydın 73
    Şanlıurfa74
    Eskişehir 72,5
    Çorlu 74

• quote:

Orijinalden alıntı: trinidinas

quote:

Hangi şehir hocam

İstanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa2008

arkadaşlar merhaba. arkadaşın hesabından yazıyorum burada hesabım yok malesef. sırf corolla muhabbeti için yazıyorum 1.6 life corolla için metalik boya ve sensör dahil 72. fiyat aldım. özelden numaralarınızı yazarsanız iletişime geçebiliriz whatsapp grubu kurabilirz.

Üstadım özel mesaj attım ama dönmedin iz hala... Toplu olarak alamazsak çoğu kişi 1000-2000 tl fazlaya alacağız...

• Arkadaslar üyeligim varmis baya uğraştım sifremi bulmak icin. 72000 fiyat metalik boya ve park sensörü dahil. Sehir Ankara. Ayrica 3-4 kisi alirsak ne yaparsiniz diye sordum. Yuzyuze gorusmemiz lazim dediler.

• Bende Ankara Toyandan opak beyaz renge 72.000 teklif aldım paspas ve bagaj havuzu hediye

• zeçi Z kullanıcısına yanıt
    Ordu opel ateş bayisinden 2 ocakta 156500 tl ye dizel otomatik kış paketi+sunroof 156500 tl ye aldım. Bir sorun isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.