Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şahsi tavsiyem opel astra 1.6 edition yada edition plus alıp lpg ile binmeniz olur.
  • - Civic 1.6 Elegance Eco Otomatik 101.400 TL İlksan Üyelerine Verilen Araçlar 2018 Model Mi?

- Volvo V40 , S60 Kalan Bayi Bilen Varmi? Adanada Kalmamiş ve En İyi Alınan Teklif Nedir?

- 100-145 Bin TL Arası Alınabilecek Liste Fiyatına Göre Firsat Aracı Diyebileceginiz Teklif Olursa Paslaşirsak Çok Sevinirim.

( qq,kuga,dizel superb,civic,insignia,a3 sedan,s60,v40 v.b yelpaze genis. Sadece piyasada hic tutmayan modelleri dusunmuyorum ornek opelin suvlari )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Civic 2018 model

İlksan civicleri 2018.

101.4k
  • quote:

Orijinalden alıntı: zknclk

İlksan civicleri 2018.

101.4k

Çok iyi fiyat aslinda.Az once Adana Bayisinden ciktim 2017 icin hic indirim yapmiyorlar direk liste fiyati.

• Bu aralar fiorino 1.4 benzinli için teklif alan var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: accyln

2017 Seat Arona 1.0 DSG style 100bin
    2017 Seat Leon 1.2 tsi dsg 94bin (style+2-3 ek donanım)
    2018 Skoda Fabia 1.0 dsg 79bin
    2018 Hyundai i20 active 78bin

Arona zaten liste fiyatı değil mi?

i20 active için 74.800 fiyat aldım İzmir Gaziemir Yükseliş
  • quote:

Aronayi canli gördünüz mü hocam? Nasil bir arac sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Aronayi canli gördünüz mü hocam? Nasil bir arac sizce?

Aronayı canlı görünce hayal kırıklığı yarattı, her yer sert plastik, baş-diz mesafeleri yetersiz. Nette çok övülüyor ancak ben o parayı o araca vermem. Aronadan vazgeçip Vitaraya yönelmiştim, onda da anlaşamadık. Karoq bilmecesi çözülünce bakacağım olmazsa T-Roc bekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knopix2626 -- 25 Şubat 2018; 15:33:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Adana bayisi hep öyle Ankara bayilerine sorun. Ama İlksan 2 bin lira kadar avantajlı gene de.

• Büyüklerim saygılar

Elimde 20 bin tl piyasası olan bir aracım ve ötv indiriminden faydalanabileceğim baba yadigarı şahinim var..yaklaşık 30 bin lira civarı buradan çıkartırım üste koyabileceğim miktar yine 30 bin lira maksimum 60 65 arası 26 yaşında evli ve çocuklu bir aile için hangi araçları tavsiye edersiniz..bismillah yeni bakmaya başladık clio egea stepway uygun bulunursa auris gözümüze takıldı..gönlüm hatcback modelden yana

Ayrıca sıfır araç hiç bilgi sahibi olmadığım bir alan nasıl bir yol izlemeliyim internetteki fiyatlara göre mi hareket etmeliyim bayi bayi gezmelimiyim hem bu konuda hem model konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim fikirleriniz benim için yönlendirici olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esVed -- 25 Şubat 2018; 17:21:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Orijinalden alıntı: akkusat

quote:

Orijinalden alıntı: Zeyneparin

quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Bu arada İlksan kampanya başlatmış. Sınıf öğretmenleri için Civic 1.6 Elegance Eco Otomatik 101.400 TL. 2 ay satılmama şartı var, yakını olanlar düşünebilir.

Bu econun normal fiyatı ne ki acaba ?

Civic elegance eco bayi 103.000 e birakti. Ne anladim ilksan kampanyasindan.

ilksan kampanyaları artık eskisi gibi avantajlı değil ama yine de 2 bin liraya yakın fark oluyor. sizin fiyat aldığınız araç da 2018 mi? ilksandakiler 2018 çünkü.

Alinan fiyat 2018 elegance eco modeli icin gecerli hocam. Demek istedigim kampanya diye cikiyorlar avantaji olmayan urun sunuyorlar sanki bi is yapmislar gibi. O arabayi almaya kesin karar versem daha da indirimli alirim.

• Seat Ibiza 1.0 75lik Style donanım çorum bayisi 61.500'e ellerinde füme araç vardı bence bunu düşünebilirsiniz , 65-70 arası olur derseniz 1.33 corolla ile 1.6 astra düşünülebilir .
  • Bayilerden fiyat almanız mantıklı olacaktır, liste fiyatları her zaman doğru değil daha büyük indirimler oluyor.

1 2 sayfa geride astra sedan benzinli araç alınmış 65500 66000 civarı bence güzel tercih bu fiyat aralığı için. 2017 model sıfır

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Birkaç ek opsiyon vardı araçta, liste fiyatı 103bin'e geliyordu. Vag grubunu biliyorsunuz liste fiyatından çok inmiyorlar.
  • Aracı canlı gördüm hocam, dış görünüş olarak gayet güzel araç ancak içi pek öyle değil sanki.
    Sert plastik biraz fazla, ayrıca leondan farklı ve daha kötü bir direksiyon konmuştu araca.Niye öyle birşey yapmışlar anlamadım, benim direksiyon takıntım var

Ayrıca skoda bayisinde Karoq da gördüm. Kapıya yeni indirilmişti.
    Arona dan daha fazla hoşuma gitti. Fiyatlar netleşmemiş ancak 1.0 dsg modeli 130bin civarında olacak dedi bayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accyln -- 25 Şubat 2018; 18:28:47 >
  • İstanbul avcilar borusan Bmw 1.18i joy plus sunroof led far 159 bin tl 40 bin tl de sifir fazili kredi imkani

• mamilim90 kullanıcısına yanıt
    Bir iki ay önce 120 ye gidiyordu Sonra 137 ye çıkmıştı şimdi de 160 olmuş
    Düşük hacimli premiumlara bulaşmamak lazım bu aralar bence. 2.0 lık uzakdoğulular bir tık daha pahalı olmasına rağmen mantıklı geliyor insana.
  • accyln kullanıcısına yanıt
    Karoq için fiyat sordunuz mu hocam

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Fiyat netleşmemiş, En düşük dsg'li modelinin fiyatı 130bin civarı olacak dedi bayi.
    Ayrıca forumun Karoq konusunda da 1.6 TDİ DSG için 163 bin fiyat alındığı belirtilmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.