Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
27.598
Cevap
744
Favori
3.180.040
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA
Giriş
    1361 Mesaj

Hocam Peugeot bayileri indirim konusunda baya bir esnekler sıkı bir pazarlıkla alabilirsiniz bence Diğer taraftan ikinci eldeki değer kaybı önemli değilse bu paraya kesinlikle alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gündoğdu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: yosiduduk

Nissan pulsar tutmadığı için yeni yılda gryirmeyecekmis, bayiden alınan bilgidir.

Saçmalık kaç senedir aynı kasa var ancak ülkemize yeni geldi sayılır. Yeni kasası eli kulağında. Yeni kasası gelsin o zaman değerlendirmesi gerekebilir. Ulan almera bile daha çok sattı belki de. Bu nissan enteresan firma

|
    |

Benzinli ise alınmaz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: UltimatomTR

65.050 tl liste fiyatı olan araca 65.048 tl teklif veren Renault bayini kutluyorum 😀

Hocam son bir haftadır Renault bayilerinden sürekli sms alıyorum şöyle indirim böyle kampanya nedir durumun özeti aslı astarı var mı

quote:

Orijinalden alıntı: yosiduduk

Nissan pulsar tutmadığı için yeni yılda gryirmeyecekmis, bayiden alınan bilgidir.

Buna rağmen satmak için uğramamaları ilğinç. Geri dönüş yapsalardı takasla alacaktım. Hayırlısı artık.

|
    |

Orijinalden alıntı: Tolunay35

Benzinlisini test ettim. Biraz rampa gördü mü 10 LT yakıyor. Şehir içi biraz trafik yuğunluğun da 8-9 LT yakıyor. Aracın bilinirliği yok. Nissan Pulsar dedin mi insanlar o ne diyor. İkinci eli kötü. Fiyatı bu durumuna göre bence fahiş denecek kadar pahalı. Ve en önemlisi araba da can güvenliği çok zayıf. Nitekim aşağıdaki linkte bu durum açıkça görünüyor. Hem pahalı, hem çok yakıyor, hem ikinci eli kötü ve en önemlisi can güvenliği oldukça kötü bir araba. Sadece iç hacmi geniş diye de bu kadar eksisine rağmen bu araba alınmaz diye düşünüyorum.http://www.sekizsilindir.com/2016/10/en-guvenli-kompakt-hb-euroncap.html

Valla hacam ben arabadan anlamam, sadece kullanıcıyım. Ama pulsarın dizel motoru reno larda kullanılan 1,5 dci motorla aynı olduğu ve çok az yaktığı söyleniyor. O yüzden niyetlenmiştim. Başka markaların da 2016 bile olsa 75 bin civarı c sınıfı araçları yok malesef. Hepsi yok satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 24 Aralık 2017; 14:12:32 >

• Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Takdir sizin

|
    |

Orijinalden alıntı: zipkin35

Beni kafa yapına göre istediğin şekilde anlayabilirsin. Ama bu senin terbiyesizlik yapmanı gerektirmez.

Tahmin ettigim gibi dogrular senin kafanda olmadigi icin terbiyesizlik olarak yansimis.. ufkunuzu gelistirin biraz.. hayirli pazarlar

|
    |
    koko69 ( 2 adet ) , 27fatih ( 5 adet ) , mesaybelf ( 2 adet ) , ChaRisMaTiq1i , asdike , PES_21_Murat, Erdil970 ( 35 adet ), Steinbeck0635, Rebelyus, Baltacıfatih ( 25 adet ), xxx06 ( 3 adet ), Hsnkrc ( 50 adet ) sorunsuz alışveriş yaptığım arkadaşlar .
  • Yarbay
    2674 Mesaj
    Fiat Doblo 1.6 mjet safeline 2017 model 67bin tl fiyat verdiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Renaultta indirim felan yok en üst donanımlı talismanda 15000 indirim var gerisine bir şey yok liste fiyatını aynen söylüyorlar ben megane bakıyorum ama bu bayilerin tutumundan dolayı vazgeçeceğim gibi

|
    |
    kntrli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

benzinli değil, 1,6 120hp dizel
    |
    |
    SertyAdams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    3013 Mesaj
    Qashqai 1.2 tekna alan var mı? Sanırım kalmadı piyasa da. Ne zaman kaça gelir acaba?

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Yüksek hacim yoksa ocakta almak mantıklı geliyor. Hem ocak mtvsi var hem de arac 2018 trafiğe çıkışlı olacak. Satarken avantajlı bence.

Bu hafta ici alip 2018 trafige cikis yapilabilir.Ama 2018 tescil araclarin mtv sini hemde bayilerin kota doldurma derdi olmayacagi icin suan yapilan pazarligi ozaman yapamazsiniz.

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: zipkin35

Bence olması gereken fiyatlar yazdığınız fiyatın yarısı olmalı.

Mevcut aracımı yenilemek için aracımın tam 2 katini ödemek gücüme gider, şahsen.

Bu tuketim sevdasını birakmadigimiz sürece daha çoook zam/vergi yeriz..

Ulkemizde son 5 yilda 5 milyon arac satildi.. Bu rakam Amerikada sadece gecen sene icin 18 milyon. Amerikada arac icin yuzde 7 vergi odenirken ulkemizi biliyorsunuz.. tuketim ile vergi artmaz.. yazarken dusunun biraz. Nasil bir kafa yapiniz var ki vergi alan uretmeyen hukumeti degil de tuketim yaptigi icin insanlari sucluyorsunuz ..

Hic sormayin Vergiyi alan degil vergiye zam yapan degil bundan bile tuketiciyi yani halki kabahatli goruyorlar.Sonra da hic bisey uretmiyoruza siginiliyor.

Bu bahsedilen Ticaret mantigidir ne cok sariliyor musteri en cok neyi talep ediyor yapin zammi.Bu mantik devletcilikte yoktur olamaz olmamali.

|
    |

• Uzaklaştırılmış 16 gün cezanın, 15 gün 16 saat 2 dakika kadarı kaldı.

O zaman baya iyi gt-line dizel otomatik en alınası araba olur şimdi kaçırma bence.

|
    |

Yogun trafikte 8-9, rampada 10lt benzinli bir arac icin hic yuksek degerler degil. Bende 2017 1.6 dizel superb var. Yogun trafikre 8lt'den asagi yakmiyor sehirici. Ranpali trafikte 9.7lt bile gordum. Fabrika verisine bakarsan sehirici 4 9lt yakiyor. Alakasi yok.

|
    |
    merhaba_2233 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oasis99

Yogun trafikte 8-9, rampada 10lt benzinli bir arac icin hic yuksek degerler degil. Bende 2017 1.6 dizel superb var. Yogun trafikre 8lt'den asagi yakmiyor sehirici. Ranpali trafikte 9.7lt bile gordum. Fabrika verisine bakarsan sehirici 4 9lt yakiyor. Alakasi yok.

Benim baktığım dizel. Zaten takasa pek sıcak bakmadılar, alamadım. Beklemeye aldım bakarsın bir fırsat yakalarız. Şuanki fiyatlarla sıfır araba alamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 24 Aralık 2017; 21:6:49 >
    |
    |

116 bin fiyat aldim ama cok kararsizim 1.2 otomatige o para verilir mi

|
    |
    carlitoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EUS

quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Yüksek hacim yoksa ocakta almak mantıklı geliyor. Hem ocak mtvsi var hem de arac 2018 trafiğe çıkışlı olacak. Satarken avantajlı bence.

Bu hafta ici alip 2018 trafige cikis yapilabilir.Ama 2018 tescil araclarin mtv sini hemde bayilerin kota doldurma derdi olmayacagi icin suan yapilan pazarligi ozaman yapamazsiniz.

Biz öyle anlaştık arabayi aldık mtv farkı istediler kabul ettik 2018 e kesilecek fatura hem arabada 2018 olacak

Dh RasKoLNiKov
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.