Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 115 bine sifir golf 1.6 dti dsg confortline lar var sahibinde nasıldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Gaziemirde 80 e bırakıyorlar arayın bi isterseniz ama araç ici çok dar ben baktim

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Hocam aydın bayinde 92.000 tl fiyat verdiler aynı pakete zubizu indirimi var şuan da

• legendim kullanıcısına yanıt
    Tam olarak aynı paket mi? 1.2 comfortline dsg öyle mi? Öyleyse iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: rehberr

Arkadaşlar

Pejo 208 1.6 dizel otomatik

75 e alınır mı sıfır km ?

2016 model sıfır km. cam tavan Allure donanım benzinli siyah renk EAT6 tam otomatik araca 78000 fiyat almıştım. Dizel otomatik eğer EAT6 tam otomatik ise, 75000 gayet iyiymiş. Değilse eğer EAT6 tam otomatik vites tavsiye ederim. Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 23 Aralık 2017; 22:59:42 >
  • mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Şanzıman robotize.Donanım active dir.

Ama tüketimi efsane

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

quote:

Orijinalden alıntı: lapry

Megane touch alınmaz alınacaksa Icon paket alınmalı.Bu devirde multimedya sistemi olmayan araç satılmaz.Touch pakette milattan kalma küçücük siyah-beyaz ekran var.

Emin olun touch paketin 2. Eli daha hareketli. Herkes full araç ister ama bütçe meselesi. Ben 90a 2500 kmde poşetleri açılmamış touch aldım. Aynı ayardaki iconlar 110 civarındaydı. 20 bin multimedya elektronik park freni renkli kadran için çok para. O yüzden touch pakete talep daha fazla. Kör nokta otomatik park cam tavan adaptif hız sabitleyici vs gibi premium özelliklerin hepsi iconda bile opsiyonel. Bunlarıda ekleyince araç 120 130a çıkıyordu zaten.

bütçe 100 bin ne kadar üstüne çıkabilirim bilmiyorum ama şartlsrı çok fazla zorlamak istemiyorum hatta otamatikten vazgeçip manuel bile alabilirim onun için touch ve joy paketlerini de inceliyorum

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Manüel vites otomatik degildi

• Merhabalar, passat 1.4 tsi comfortline + cam tavan ve led far opsiyonlu bir aracı 120 bin tl ye kadar alabilir miyiz sizce? Fiyat alan var mıdır ? Geçenlerde birisi düz comfort için 112 bin fiyat almış diye gördüm. Manuel düşünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dukeee -- 23 Aralık 2017; 23:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dukeee

Merhabalar, passat 1.4 tsi comfortline + cam tavan ve led far opsiyonlu bir aracı 120 bin tl ye kadar alabilir miyiz sizce? Fiyat alan var mıdır ? Geçenlerde birisi düz comfort için 112 bin fiyat almış diye gördüm. Manuel düşünüyoruz.

Ayin 8 yada 10unda birkac bayiyi aradim hicbirinin elinde cam tavanli 1.4 tsi comfortline yoktu. Isterseniz gumrukten cekeriz fakat 148000 olur fiyat dediler.

Elinde arac olan yerleri sordum ordu da 3, istanbulda 1 gerisini su an hatirlamayamadim. O zamandan bu zamana kalmismidir yenisi gelmis midir bilemiyorum.

Cam tavan, katlanir ayna, led far , geri gorus kamerasi icin 30bin lira fazla gelmisti bana. Tabi vergi dilimi de isin icine giriyor onlar olunca.

Duzenleme: fiyat 145 te olabilir emin olamadim. Ayni zamanda opsiyonsuz araclar icin de 115 ile 123 arasi teklifler almistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesut1481 -- 24 Aralık 2017; 0:20:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Şanzıman robotize.Donanım active dir.

Ama tüketimi efsane

Üstadım Peugeot konusunda, siz tavsiye ediyorsanız bize söz düşmez.

• Volvo s60 premium t3 147.500 tl fiyat alındı.

Geri kamera ve hayalet gösterge dahil

• Nissan pulsar hakkında bilgisi olan var mı?

• Güzel araç,geniş, kaliteli

• C.tesi Bandırma Hyundai'ye uğradım, manuel dizel style için 77bin son dedi peşin. Elindeki son araç olduğunu yıl sonuna kadar araç gelmeyeceğini söyledi. Ayrıca mtv konusunu da konuştuk, merak eden arkadaşlar var. Yanlış anlamadıysam tescili bu sene için yaparsak mtv farkından etkilenmeyecekmişim yani faturayı bu seneye kestirirsem. Arada ne kadar fark olacağını sorduğumda eğer 2018 yerine 2017'de tescillersem 3 yılda 1.000 lira karım olacakmış. Ocak pulunu sen ödersen dedim benim zararım 500'e düşecek. 3 yılda kim öle kim kala dedim fazla direnmedi haklısınız falan dedi. Fazla fiyat kıracak gibi durmuyor açıkçası bayiler gayet rahat konuşuyorlar.
  • Yani şöyle bir bakıyorumda B sınıfı otomatik araçlar 80bin'e gelmişken sıfır araba almanın neresi mantıklı oluyor?
    Bu saatten sonra 0 araç alıcaksam kriterlerim;
    1-Otomatik
    2-Benzinli / Hybrid
    3-Donanımı orta yüksek seviyede(Multimedya ekran)
    4-C sınıfı HB
    5-1.3 Motor hacmini geçmeyecek

Şimdi bu kriterleri karşılayan çok az model var;

Golf , 308 , Leon , Megane HB

Bunlarda en az 110-120bin TL civarında ki buna güç yetmiyor.
  • lapry kullanıcısına yanıt
    1.2 Dsg Leon 90 a bırakıyorlar 2-3 opsiyonla 100’ün altına alabilirsiniz .

• lapry kullanıcısına yanıt
    Bence olması gereken fiyatlar yazdığınız fiyatın yarısı olmalı.

Mevcut aracımı yenilemek için aracımın tam 2 katini ödemek gücüme gider, şahsen.

Bu tuketim sevdasını birakmadigimiz sürece daha çoook zam/vergi yeriz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığımız aracın tescilini 2017 aralıkta yapmak ile

2018 ocakta yapmanın avantajı veya dezavantajları nelerdir.pek anlamadım beni aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• 56eno56 5 kullanıcısına yanıt
    2017 olursa hep daha az mtv ödersiniz. 2017 tescilli olması iyidir.

• 
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.