Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Ötv muhafiyetli alacağımdan avantajlı geldi, yoksa önce 1.4 Tsi sordum ona 120.500 dediler. Buradaki fiyatları söyledim bizim araçlarımız yeni kurla, yeni geldiler dediler. Eee eski kurdan avantajlı ne var deyince bunu söylediler, kafama da yattı baya. Hatta aynısı üstüne Sunroof + Led Far + Geri Görüş vardı ama dün biri kapora vermiş kaçtı. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Şahsen düz comfortline pek tat vermiyor bana. Ledli, sunrooflu bulursanız çok daha isabetli olur.
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Bugün tiguan 1.4 tsi kullandım 50 km lik yolda 6.3 lt yaktım

Passat ım var 2016 model tdi manuel aynı yolda 5 lt yakıyorum

Tiguan ı servis ikame araç verdi hayalet erkan led far var

Tsi passat kullanan arkadaşım var onunda yakıt ortalaması 8.5 lt

Velhasıl arkadaşların dedigi doğru sırf dizel diye 30 bin verilmez

• Arkadaşlar kia ceed in benzinli modeli yok gözüküyor doğru mudur 1 model var oda Manuel?

• quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

Opel Astra sedan edition plus için fiyat alan varmı

67.000 tl teklif aldım bugün edition almayı düşünüyorum ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Toyota Corolla 1.33 en son kaça bırakıyorlar, teklif alan var mı?

66750 den daha düşük söyleyen olmadı ben de bu arabaya bakıyorum ama kasayı taşımıyorlar dediler vazgeçmek üzereyim
  • UltimatomTR kullanıcısına yanıt
    bugün kapalı otoparka girdim tam önümde corolla vardı,, yokuşa gelince yolculardan biri inip öye çıkabiliyordu,, araç kamerasında video var,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota Corolla 1.33 mü 67000 TL

Opel Astra 1.6 Dynamik mi 67000 TL

Hangisini almak mantıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Arkadaşlar kia ceed in benzinli modeli yok gözüküyor doğru mudur 1 model var oda Manuel?

Ceed hb ye 1.4 benzinli manuel live donanımı eklenmiş. Liste fiyatı 79900 TL.

• quote:

Toyota Corolla 1.33 mü 67000 TL

Astra edition veya edition plus olmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Toyota Corolla 1.33 mü 67000 TL

Astra edition veya edition plus olmasın ?

Bu fiyatları nasıl aldınız ben bugün toyota corolla 1,4 advance orta paket otomatik dizel için 111 fiyat aldım hocam.

• Jaycees kullanıcısına yanıt
    Fiyatları ben almadım hocam, alıntı yaptığım arkadaş almış. Ayrıca siz de güzel fiyat almışsınız dediğiniz aracın liste fiyatı 116 bin. 67 binlik fiyat baz donanım 1.33 manuel araç için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 23 Aralık 2017; 2:41:17 >
  • Yanlış yazmışım

Toyota Corolla 1.33

Opel Astra 1.6 Edition

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız teklifi bursa doğuş mu?

• Tiguan qashgai grandland arasında kaldım ötv muafiyetli teklif alan varmı? Hem servis hem ucuz hem suv hem az yakıt. Sizce hangisi olmalı?

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    1.33 corolla al, butcen elveriyorsa 1.6 al. 1.33 2 yil kullandim konforlu ve sorunsuz araba. Ranpada cekisi biraz duser ama 100 beygir düz yolda yetiyor. 2 ay önce sattim ama sonradan cok pisman oldum. Sifir skoda superb active dizel.manuel 110bine aldim. Simdi 124bin oldu. 2kati para verdim ama degmezmis.

• Sarsılmazdayı S kullanıcısına yanıt
    Digerlerini bilmiyorum ama daha once almaya niyeytenince arastirmistim. 1.4tsi 125beygir icin 73bin fiyat almistim 2 yil once. İngilizce otomobil sitelerinde tiguan.hakkinda olumlu yorum yapilmiyordu. Muadil rakiplerine gore eski teknoloji kullandigi yaziyordu. Turkce sitelerde boyle degerlendirmelere rastlamamistim. Yoksa bayi aralik ayinda elinde sparis verilip kalan arac icin iyi indirim yapmıştı yorumlari okuyunca vazgectim.

• kyokushin K kullanıcısına yanıt
    Yeni megane touch 1.5 dizel.test ettim. En.cok yalitimi hosuma gitti. 1.6 superb active dizel.aldim yalitimi megane kadar iyi degil. Gerci yslitim haric malzeme iscilik kalitesi vs her acidan.meganeden iyi. Ama yalıtım da onemli. Koskoca vw megane kadar yalitimi iyi arac yapamamis. Motor sesini ve disardaki sesleri cok iyi iceri veriyor bazen kapiyimi acik biraktim diyorum.

• mrvolkan kullanıcısına yanıt
    Bendede 2017 1.6 skoda superb 1.6dizel.manuel.var. Passatla ayni platformda uretiliyorlar. Uzun.mesafede trafik yoksa 4.3 civsri yakit tuketimi var. İstanbulda sehirici.kisa mesafe yani 7km git 7km gel 6.5, 7lt yakıyor. Yogun trafik varsa 8 lt leri ve üstünü rahat goruyor. Ama yol duzse sehirici kisa mesafe 5.7lt yakiyor.

• En zayif aracin dahi otoparktan yolcu indirerek cikabilmesi cok makul gelmiyor muhtemelen surucu hatasından kaynakli bir sorundur. ....

• 
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.