Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
665
Favori
3.256.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2019 Veya 2020 diye biliyorum ki herhangi bir acıklama su an için gelmedi
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Sayın Arden Otomotiv,
    Grandland X satışları nasıl gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Son 2-3 gün içinde araba alanlardan sadece 91 bin e dizel otomatik 308 alan arkadaş uygun almış. Başka F/P göremiyorum.

Leon 1.2 baz paket 81 liste fiyatli 70 bin liraya nasil

Arkadasim aldi corumdan ama tanidik vasitasiyla indirim yapilmis.asil anlatmak istedigim sizler bu vag araclara yoneldikce tok saticiyi oynuyorlar parasini hak eden arabalara varsa nakit paranizla gidip pazarlik yapin ben de olsam gunde 50 kere ayni araci soran ve siraya giren adamlara bir fiyat belirler onu soylerim.sonra indirim istiyorum litfen diyenlere de zaten 300 500 kar ediyoruz deyip 200 lira dusuyorlar bir de adi paspas hediye teklif edince insanlar havaya ucuyor.kibar kibar beyefendi hitabiyla degil gardas pesin su paraya veriyon mu diye pazarlik yapin karsinizdaki lise mezunu temsilci sizi tartip bicmesin siz baskin olun.tecrubeyle sabittir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasoner

Zaten sıfır almaktan başka çare kalmadı.Habere bak yaaa

5664 sms hattı

Ya tamam adam güzel yazı yazmış yöntemleri güzelce anlatmış ama insan yine de güvenemiyor bu ülkede
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Yapın tabi, Aralık'ta 1 değil 3 zam daha yapın. Nasıl olsa Kasım'da da üç zam yapmıştınız. Millet alıştı
    Euro & Dolar'ı bahane edip zamları yapıyorsunuz. Merak ediyorum döviz düşünce indirim yapacak mısınız?
    Malum daha önce döviz %20 geri geldiğinde yaptığınız zamları geri almamış üzerine yeni zamlar yapmıştınız.
    Bayiiler olarak bu işin çivisini fazlasıyla çıkardınız. Umarım devlet hepinize kar payı kısıtlaması getirir.
    Zira döviz bahanesi ile yapılan zamlar arasında ciddi bir orantısızlık oluştu.

(NOT: Tepkim şahsınıza veya özel olarak sizin bayiinize değil. Sizin aracılığınız ile tüm ülkedeki bayiilere serzenişim.)
  • Son zamanlarda skoda superb 1.4 TSI 150 DSG style için fiyat alan oldu mu, paylaşabilir mi ?
    @skodaerya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchAngeL07 -- 29 Kasım 2017; 17:1:1 >
  • abovv konu ego kasma yerine dönmüş ulan ne güzel arada gelip fiyatlar ne diye bakıyorduk burayı da egonuzla mundar etmişsiniz.En önde gelen en önde giden şirketinin aman aman sanırsın dünyayı kurtarıyor.Napak arkadaşım napak araba fiyatında indirim mi yapacaksın ne yapacaksın?İndirim yapmayacaksan git öte de oyna 2012 avensisini de al onla ötede oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Bu bayinin uyanıklığı, onun karı değişmiyor zaten sizin ötv ödendiğiniz durumda. Farklı temsilciyle görüşmek istiyorum diyin böyle bir durumda.

hocam telefonla konuşmuştum vakit sıkıntımda vardı hatta tartıştım biraz dedim sizin alacağınız tutarda değişiklik olmuyor diye ama ötvisz alımlarınu hesaplaması farklı oluyor indirim yapmıyoruz liste fiyatı felanda filan demişti bende yoğundum uğraşamadım acaba farklı bir olay var mı diye öğrenmek istemiştim.
  • hocam ötvsizde fiyat alırsanız sevinirim hatta öğrenebilirseniz 1.0 otomatiğin fiyatını merak ediyorum.
  • turgay0651 T kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar uçunca paspasi hediye sayiyorlar. 2 hafta once skoda superb dizel active paket aldim. Hediye isteyince sadece paspas verdi. O da hediyemi deyince 200tl dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArchAngeL07 A kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce 1.6 superb dizel manuel active paketi 110binden aldim. 1000tl.metalik renk farki dahil. Simdi 124bin tl istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

oo evet van ise oradan almak daha mantıklı olacaktır. aralık ayında yine zam gelecek haberiniz olsun simdiden

Sizin maasiniza AYLIK düzenli zam geliyor mu acaba?

Her ay araclara yapilan Bu fiyat artislarinin Sonu ekonomik kriz degil mi sizce de?

Eger normal bir kisinin maasi 3000-3500 desek 1,5 sene önce 46,500'e Otomatik corsa alabiliyorken seneye yani 2-2,5 sene sonra Bu corsanin fiyati 100,000'e yaklasmasi sizce ne demektir?(Heralde %5 artsa maas 3300-3750 arasi olur ki alim gücünün düstügü hale bakin)

Siz böyle bir duruma gelince Corsayi 100,000'ne,Astrayi 160,000'e, Insigniayi 300,000'e satabilir misiniz?

Bakin arac fiyatlari ev fiyatlarina geldi.En son 90'larda böyle bir durum yasandi ve ülke faiz sarmalina girerek krize girdi kriz daha da derinleserek 2001 krizini dogurdu.

Tarih tekerrûrden ibarettir belkide 2001'i aratan kriz kapimizda.

Siz hala Maasiniza aylik zam alamiyor musunuz?Hahahahaha

• Evet... Fiyat artışlarının sorumlusunu da bulduk :)))

Opel Arden sağolsun şurada doğru düzgün fiyat bilgisi paylaşıyor da daha fazla kazık yemeden piyasa hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

Teşekkür ediyorum kendilerine.

Umuyorum diğer arkadaşlar da burada sadece fiyat bilgisi yazar, diğer fikirlerini ve çok kıymetli bilgilerini de ilgili diğer başlıklar altında paylaşırlar.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    şu ana kadar uşak bayisi olarak 4 adet arac verdik. fena değil diyebilirim ki bu fiyatlarda bir araç içinde aylık 20 tane hedeflemiyoruz. alıcı kitlesi kısıtlı bir fiyat baremi var cünkü
  • cauchy33 C kullanıcısına yanıt
    Bayiden ciktiktan sonra gordum sizin mesaji. 1.2'yi su an 78'den veriyorlar. Bu fiyat uzerinden 52 civarina gelir otv'siz dedi. Yani indirimin uzerine otv dusuyor bursa dogus.

73850 liraya leon'u aldim bugun. Yarin plaka cikacak. Aklimda hala golf var ama baska zamana insallah.

• quote:

şu ana kadar uşak bayisi olarak 4 adet arac verdik. fena değil diyebilirim ki bu fiyatlarda bir araç içinde aylık 20 tane hedeflemiyoruz. alıcı kitlesi kısıtlı bir fiyat baremi var cünkü

Merhabalar, şu grandlanx in motor ve fiyat bilgilerini paylaşır misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Bayiden ciktiktan sonra gordum sizin mesaji. 1.2'yi su an 78'den veriyorlar. Bu fiyat uzerinden 52 civarina gelir otv'siz dedi. Yani indirimin uzerine otv dusuyor bursa dogus.

73850 liraya leon'u aldim bugun. Yarin plaka cikacak. Aklimda hala golf var ama baska zamana insallah.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

73850 baz ve manuel mi acaba?

Otomatik fiyatını biliyor musunuz sordunuz mu?

Selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapry

quote:

oo evet van ise oradan almak daha mantıklı olacaktır. aralık ayında yine zam gelecek haberiniz olsun simdiden

Sizin maasiniza AYLIK düzenli zam geliyor mu acaba?

Her ay araclara yapilan Bu fiyat artislarinin Sonu ekonomik kriz degil mi sizce de?

Eger normal bir kisinin maasi 3000-3500 desek 1,5 sene önce 46,500'e Otomatik corsa alabiliyorken seneye yani 2-2,5 sene sonra Bu corsanin fiyati 100,000'e yaklasmasi sizce ne demektir?(Heralde %5 artsa maas 3300-3750 arasi olur ki alim gücünün düstügü hale bakin)

Siz böyle bir duruma gelince Corsayi 100,000'ne,Astrayi 160,000'e, Insigniayi 300,000'e satabilir misiniz?

Bakin arac fiyatlari ev fiyatlarina geldi.En son 90'larda böyle bir durum yasandi ve ülke faiz sarmalina girerek krize girdi kriz daha da derinleserek 2001 krizini dogurdu.

Tarih tekerrûrden ibarettir belkide 2001'i aratan kriz kapimizda.

Siz hala Maasiniza aylik zam alamiyor musunuz?Hahahahaha

Çok doğru tespit. En son 95 dem itibaren sarmala girildi. Şu an o sarmala belki girilmedi ancak çok yakında bence girecez. Sonrası kriz malum.

Ama bir yanlışınız var sabit maaşlarda artış zaten cüzi. Belki kendi imkanı ile satışlarda yaşanan artış hanesine yazılır.

Arka camı elle açılan corsa 70 ki rakamları görüyor ve hala satılıyor. Ancak 80-90-100 kim alacak bunu.

• Skoda superb 1.4 tsı manuel active beyaz 89.400 alındı

• Bugün çok kısa bir inceleme yaptım. Yeni polo Almanya başlangıç fiyatları 1.0 hitler 75 psi 14 bin euro.

Euro kuru 4.5 desek 14x4.5=63 bin lira. Doğuş pazarlık ile bu fiyata bırakıyor. Ötv ile de çarpmadık bide

Golf yine 18 bin euro.

18*4.5= 81 bin lira. Eee doğuş bunu da aşağı yukarı bu fiyata satıyor.

Bunları burada niye anlattım. Boş muhabbetler bitsin artık. Euro artmasa o zaman her türlü giydirin. Ancak şu an ki zamlar kur+talep kaynaklı. Kur tarafını zaten izah ettik. Talep tarafıda bize kalmış.

• 
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.