Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Skoda Octavia 1.2 86 bg. Gecen ay 69 bin. Simdi 81.900....

Hocam 81.900tl dedıler bayıde ben cok sasırdım, astra sedanı tercıh ettık mecburen :)

Hayirli olsun. Kismet boyleymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    manuel bir zevk ama zevkten öte madem hammallık kelimesi geçmişi otomatik şanzıman belli bir km ye gelip artık revizyon istediğinde asıl hamal gibi fazladan calışıp biriktirdiğin paraları vereceksin bence...
  • Duster black edc dizel 89.900 diyordu. Uygun mudur bilemedim.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    size kim söylüyor illada dsg alın diye piyasa bir sürü sorunsuz otomatik şanzuman var
  • cavador kullanıcısına yanıt
    o senin dediğin 20 sene evvelin teknolojisiydi şimdi geride kaldı onlar sen manuel kullanmaya devam et zevkli arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: werrol

Duster black edc dizel 89.900 diyordu. Uygun mudur bilemedim.

Liste fiyatı 95.500, iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

o senin dediğin 20 sene evvelin teknolojisiydi şimdi geride kaldı onlar sen manuel kullanmaya devam et zevkli arkadaşım

20 sene evvelki otomatiklerde sorunsuz kullaniyorum tork konventorlu şanziman tam otomatik
    Sorunlu şanzimanlar yari otomatik(robotize)
    Ve doğuş otonun tr piyasasına ittirdiği sorunlu dsg şanzimanlardır nokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickimsonikimsi -- 26 Kasım 2017; 19:53:33 >
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Yeni kasasi gelecek Ocak sonrası.tabi gelmesi en erken subat-marti bulur.euro nereye gider fiyat ne kadar artar söylemek zor.bunun dışında iç mekan kalitesi ortalama seviyede.bunlar sorun değilse o fiyata dizel otomatik yüksek araç bence çok mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel astra sedan sport still fiyat alan var mı? Cevap yazılırsa sevinirim

• Porsche 718 - 540.000TL

X5 - 520.000TL

X3(Yeni) - 470.000TL

Renklensin biraz forum.

• Bugün subaru xv için birkaç bayi aradım

Ellerinde araç kalmamlş

En baz donanım araç da martta gelecekmiş

Fiyat vermediler

• quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

Arkadaslar sükürler olsun megane sedan 1.6 joy paketi akademisyen indirimi ile 70000 tl ye satın aldım. geri görüş, metalik beyaz,sis farı ve stepne dahil. Allah hepinize daha iyisini nasip etsin.

Öğretmenlere özel 68 bin diyorlardı 69.5 a metalik renk dahil alanlarda olmuş facebook sayfasında görüş ve stepne dahil

Beyaz renk+görüş paketi için 69500 metalik renk farkı için 1500TL demişlerdi bana ve öğretmen indirimi vb yoktu. Şimdi tekrar baktım öğretmenler günü için 1500TL indirim diyorlar, yarın arayıp bir daha fiyat alayım.

Bu arada ne diyorsunuz şu dönem araç almayla ilgili olarak. Alacağım aracı 1 sene kullanamama durumum var kişisel sebeplerden. Zarar ettirir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 26 Kasım 2017; 21:59:19 >

• quote:

size kim söylüyor illada dsg alın diye piyasa bir sürü sorunsuz otomatik şanzuman var

Benim su an kullandigim arac da otomatik (dsg degil). Ben diyorum ki olay butce meselesi. Otomatik arac oldukca pahali uklemizde. Parasi az olana hamal mi diyelim?

• NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    Cerato 1.6 CRDi Concept Plus DCT liste fiyatı: 115.900 TL.

100 bine çok iyi almışsınız.
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Butce meselesi diyorsunuz gidip bi dünya parayla sıfır manuel arac aliyorsunuz gidin 2.el temiz otomatik arac alin neyse herkes neyi istiyorsa alsin uzatmaya gerek yok hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

Arkadaslar sükürler olsun megane sedan 1.6 joy paketi akademisyen indirimi ile 70000 tl ye satın aldım. geri görüş, metalik beyaz,sis farı ve stepne dahil. Allah hepinize daha iyisini nasip etsin.

Öğretmenlere özel 68 bin diyorlardı 69.5 a metalik renk dahil alanlarda olmuş facebook sayfasında görüş ve stepne dahil

Beyaz renk+görüş paketi için 69500 metalik renk farkı için 1500TL demişlerdi bana ve öğretmen indirimi vb yoktu. Şimdi tekrar baktım öğretmenler günü için 1500TL indirim diyorlar, yarın arayıp bir daha fiyat alayım.

Bu arada ne diyorsunuz şu dönem araç almayla ilgili olarak. Alacağım aracı 1 sene kullanamama durumum var kişisel sebeplerden. Zarar ettirir mi acaba

O araçtan zarar etmezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

Porsche 718 - 540.000TL

X5 - 520.000TL

X3(Yeni) - 470.000TL

Renklensin biraz forum.

2014 te 160 bine almadığım x3 mü bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Butce meselesi diyorsunuz gidip bi dünya parayla sıfır manuel arac aliyorsunuz gidin 2.el temiz otomatik arac alin neyse herkes neyi istiyorsa alsin uzatmaya gerek yok hayırlısı olsun

Arkanıza bakmadan alabileceğiniz ikinci el araçlar sıfırıyla aynı para maalesef yoksa kimse sıfır araç almaz

• 2017 seat leon 1.6 tdi style paket metalik renk kaput koruma cam filmi seramik kaplama 91.000 tl

• cupra_mann902 C kullanıcısına yanıt
    107.500 ₺ liste fiyatı , gayet iyi .

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.