Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.256.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sandero 1.0 için fiyat alan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TermeLee

quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Golf dizel, 1.4 benzinliye göre daha az performanslıdır değil mi ? Hiç deneyen ve bilgi verecek olan var mı ? Teşekkür ederim.

Dizelini sürdüm baya hantaldı kalkışlar.

Teşekkür ederim bilgilendirme için hocam.
  • Skosa Octavia Style 1.6 Tdi Dsg 112

Leon 1.0 Xcellence 95, 1,4 150 Hp 105 ikisi de Sunrooflu

Fabia 1.0 Tsi Dsg Style 68500

Avek fiyatları

• Tahvil faizi 12.49 olmuş,(bırak kendini torunun bile borclandırılmış demek) adam 80 bin kredi kullanıp,45 bin de nakiti gomüp 125 bin liralık arabaya binmek istiyor...Tr de yasıyorsanız kredi ile falan araba almayın kıcınızı saglama alın o kadar diyorum size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

Tahvil faizi 12.49 olmuş,(bırak kendini torunun bile borclandırılmış demek) adam 80 bin kredi kullanıp,45 bin de nakiti gomüp 125 bin liralık arabaya binmek istiyor...Tr de yasıyorsanız kredi ile falan araba almayın kıcınızı saglama alın o kadar diyorum size.

Kesinlikle katiliyorum cok dogru yazmissiniz. İnsanlar toplum icinde gormedikleri saygiyi arabayla gormeye calisiyor. Psikolojisi bozuldu insanlarin. Yok kredi karti magduruymus yok doviz magduruymus yok kredisini odeyemiyormus...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

Tahvil faizi 12.49 olmuş,(bırak kendini torunun bile borclandırılmış demek) adam 80 bin kredi kullanıp,45 bin de nakiti gomüp 125 bin liralık arabaya binmek istiyor...Tr de yasıyorsanız kredi ile falan araba almayın kıcınızı saglama alın o kadar diyorum size.

Kesinlikle katiliyorum cok dogru yazmissiniz. İnsanlar toplum icinde gormedikleri saygiyi arabayla gormeye calisiyor. Psikolojisi bozuldu insanlarin. Yok kredi karti magduruymus yok doviz magduruymus yok kredisini odeyemiyormus...

Tam tersine bu sistem içerisinde daha çok borçlanılmalı bence. Hepten batmak için tabiki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soru Bankası

Arkadaşlar iyi forumlar,

Aralıkta araç almayı düşünüyorum. Çevremdekiler yeni yıl gelmeden al, sonra zamlanır diyorlar.

İkinci el alıcaksam, 50 bin TL yi aşmadan clio 4, 2013-2014 dizel, 50 bin km öncesi icon paketlere bakıyordum ama çevremdekiler o para clio ya verilmez diyorlar.

Bunun dışında buraya baktığımda, liste fiyatlarından iyi indirimler alındığındığını gördüm sıfır araçlar için. Bu yüzden sizlerden de destek almak istedim. 60 bin liraya sıfır araç düşünebilirim ki çevremdeki mühendis arkadaşlarım, genelde işe başladıktan sonra sıfır araç alıyorlar ikinci ele kıyasla.

Yeni kasa ibiza yı 65 bin liste fiyatını 60 bine alırım diyorum. Yeni gelen fiestayı da beğendim keza otosan da çalışan birçok arkadaşım var. Onlara tanınan %8-9 civarı indirimden de faydalanabilirim gibi duruyor.

Dediğim gibi sıfır için 60 bin zorlayabilirim, ikinci el olacaksa 50 bin max diyorum. Bunun dışında % 25 peşin olacak, kalanını kredi ile halletmeyi düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

yeni fiestalarda çalışan indirimi yok. bilginize. olsa bile max %5 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conixite -- 24 Ekim 2017; 20:42:28 >

• Euro 4,40₺ an itibariyle.

• Kia Picanto 1.25 benzinli otomatik 85 ps.

Beşiktaş kia 58.500

K.cekmece ulukar 60.500

B.duzu 62.000

Renk kırmızı

Böyle fiyat verdiler bugün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kredi ile ev-araba alan azınlıktadır, -tahminen- genç yaştaki maaşlı çalışanlar çoğunlukla, istatistiklere bakarsanız alımların çoğu peşin parayla yapılıyor. Daha bugün baktığım bir ev istatistiğinde kredili(iptekli) alım toplam alım oranı 100/480 gibi bir şeydi. Yani burada doğrudan sıcak para dönüyor, kimse kimseyi kandırmasın.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Bende arabayı nakit aldım. Evi ise kredi kullanmadan ev alma oluşumlarından 4 yıl boyunca ödeme şeklinde aldım.Bu dönemde ev araba almak gerçekten zor.Allah isteyene hayırlısıyla güzelinden versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilcic

Kia Picanto 1.25 benzinli otomatik 85 ps.

Beşiktaş kia 58.500

K.cekmece ulukar 60.500

B.duzu 62.000

Renk kırmızı

64300 TL liste fiyati var. Bu sebepten 58500 TL lik fiyat iyi. Bunun yanında Rio comfort Otomatiğin 67200 TL, concept in 69400 TL liste fiyati var. Ihtiyaç a sınıfı ise tercih edilebilir Ama fiyat anlamında rio daha avantajlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Bende arabayı nakit aldım. Evi ise kredi kullanmadan ev alma oluşumlarından 4 yıl boyunca ödeme şeklinde aldım.Bu dönemde ev araba almak gerçekten zor.Allah isteyene hayırlısıyla güzelinden versin.

Arabayı kredisiz, nakit alınca ekstra indirim yapıyorlar mı?
  • Eyüp.. kullanıcısına yanıt
    Yapan firmalar elbet oluyor ama ben Seattan aldığım için indirim çok az olmuştu. Tok satıcılar dışında işe yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Golf dizel, 1.4 benzinliye göre daha az performanslıdır değil mi ? Hiç deneyen ve bilgi verecek olan var mı ? Teşekkür ederim.

jetta 1,4 122bg manuel (2014 yeni kasa) kasadan geçiş yaptım 1 yıl oldu performans olarak hiç üzmedi şehir içi kullanıyorum yılda 1-2 kez uzun yol yaptım. 4,8 gibi ort ile klima vs açık. Gaz tepki süresi var hemen saldırmıyor biraz düşünüyor gibi sonrasında hızlanıyor ve oldukça aktif 1,0 motor olduğunu bilmeyenler inanmıyor dalga geçme kaç motor 1,6 mı diyorlar. Performans istediğinizde zaten spor modda kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: bilcic

Kia Picanto 1.25 benzinli otomatik 85 ps.

Beşiktaş kia 58.500

K.cekmece ulukar 60.500

B.duzu 62.000

Renk kırmızı

64300 TL liste fiyati var. Bu sebepten 58500 TL lik fiyat iyi. Bunun yanında Rio comfort Otomatiğin 67200 TL, concept in 69400 TL liste fiyati var. Ihtiyaç a sınıfı ise tercih edilebilir Ama fiyat anlamında rio daha avantajlı.

Rio comfort 1.4 Otm Oğuşlar 62.500 siyah ve 63.000 diğer renklere fiyat vermişti önceki hafta.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Bencede rio avantajli. Hatta Picanto icin Beşiktaş bayii 57.750 dedi. Daha sonra elimizde kalmadı diyerek fiyati 58500 söyledi.

Biliyorsunuz bayilerin farklı tarihlerde araç aldıklarını ve kur farkı olabildiğini.

• 68bin tl ye

Megane 4 Sedan 115 bg benzin joy paket (boş paket)cruse control var
    Metal renk cosmo blue
    Stepne
    Kaucuk Paspas
    Geri Sensör ve sis farı hediye

sizce fiyat nasıl 20 gün önce alındı ?
  • EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    Şuan bu fiyatı vermiyorlar sanırım, bu paraya bence gayet uygun piyasa koşullarında.
  • 208 ACTIVE 1.2 PureTech 82hp 56,500 tl
    208 ACTIVE 1.2 PureTech 82hp ETG5 S&S 59,500 tl
    opak beyaz son 3 araç olduğu için fiyatlar bu şekildedir.
    aracın standardında katlanabilir yan aynalar,hız sabitleme,karartılmış arka camlar,4 hava yastığı kol dayama,
    dokunmatik ekran,bluetooth,usb,p.sensörü,sis farları standart...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem742 -- 25 Ekim 2017; 21:22:23 >
  • 
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.