Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.256.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçen hafta kırklareli renault uzunlar otodan clio touch 1.5 dci 90 hp yoğun kırmızı renk aracı oyak indirimiyle 66.500 e aldım ayrıca ankara göral peugeotta 208 dizel manuel için 64.500 teklif aldıum kırmızı renk bilginize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.0 motor kullanıyorum 1 senedir 17 bin km oldu.

Genel ortalamam 5.3 lt

Şehir içi 6 lt

Şehir dışı 4.6 lt yakıyor.

Büyükşehirde buna 1er litre ekleyin. En fazla yakacağı o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

kasım sonu gibi gelmesini bekledigimiz

OPC Line Sport 1.6 Benzinli 200HP Active Select Start&Stop+gelişmiş park pilotu ile birlikte 108,000 tl

Müdür bey Pm attım.
  • tecrübeli arkadaşlara bir sorum var geçen hafta 84700 olan leon 88700 olmuş. Bu araç için geçen hafta aldığım fiyata bu hafta ya da haftaya gitsem aynı fiyata verebilirler mi yoksa o tren kaçtı mı :(
  • cauchy33 C kullanıcısına yanıt
    size 87,000 tl den 1.4 150 turbo 4 silindir astra hb enjoy+stil paketli tam otomatik vites arac tavsiye etsem, 12,000 tl 12 ay 0 faiz ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Golf dizel, 1.4 benzinliye göre daha az performanslıdır değil mi ? Hiç deneyen ve bilgi verecek olan var mı ? Teşekkür ederim.

Dizelini sürdüm baya hantaldı kalkışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

size 87,000 tl den 1.4 150 turbo 4 silindir astra hb enjoy+stil paketli tam otomatik vites arac tavsiye etsem, 12,000 tl 12 ay 0 faiz ile

Saolun hocam astra düşünmüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

tecrübeli arkadaşlara bir sorum var geçen hafta 84700 olan leon 88700 olmuş. Bu araç için geçen hafta aldığım fiyata bu hafta ya da haftaya gitsem aynı fiyata verebilirler mi yoksa o tren kaçtı mı :(

Aynen hocam liste fiyatı 84700 ken aracı 82500 e bırakmıştı eryada yuh diyorum hemen 4000 tl zam yapmışlar :))

• quote:

tecrübeli arkadaşlara bir sorum var geçen hafta 84700 olan leon 88700 olmuş. Bu araç için geçen hafta aldığım fiyata bu hafta ya da haftaya gitsem aynı fiyata verebilirler mi yoksa o tren kaçtı mı :(

Ayni arac ise verirler. Firmanin araci aldigi tarih mevcut zamdan onceki bir tarihse sıkıntı yok. Ama atiyorum o arac satildi ise ve ayni donanimda olan bir arac bu hafta ( zamdan sonra ) geliyor ise o zaman 4000₺ zamlidir. O yuzden bayi bayi dolasmak gerekebilir (:

• yeni nissan qq 1.2 otomatik için teklif alan var mı ? + eski kasalar için esktra ciddi indirimler yapıyorlarmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferisss

quote:

Ayni arac ise verirler. Firmanin araci aldigi tarih mevcut zamdan onceki bir tarihse sıkıntı yok. Ama atiyorum o arac satildi ise ve ayni donanimda olan bir arac bu hafta ( zamdan sonra ) geliyor ise o zaman 4000₺ zamlidir. O yuzden bayi bayi dolasmak gerekebilir (:

saol hocam bakalım ne olacak ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacer

Hangi bayiiden aldınız hocam,bir de cruse control var mı o pakette,park sensörü falan eklediler mi?

Hepsi mevcut hocam.adana hasan kavi.

• Corsa 1.3cdti opak renk manuel fiyat nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

quote:

Hangi bayiiden aldınız hocam,bir de cruse control var mı o pakette,park sensörü falan eklediler mi?

Hepsi mevcut hocam.adana hasan kavi.

Hayırlı uğurlu olsun hocam tam zamanında almışınız. Style manuel 67000 TL oldu bugün :)

• quote:

1.0 eco tsi style ibiza s&s 61500 e satin aldim.

hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin.uygun ve gayet donanımlı bir araç.sekmentinde verdiğinize değecek bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle-1453

quote:

1.0 eco tsi style ibiza s&s 61500 e satin aldim.

hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin.uygun ve gayet donanımlı bir araç.sekmentinde verdiğinize değecek bir araç

Sagolun iyi dilekleriniz icin.

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah hocam..

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Evet bugun zamlandi.uzulerek soyluyorum ocak veya subattan sonra bir zam daha gelebilirmis 70000 e cikarsa sasirmam

• quote:

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah hocam..

Cok tesekkurler.

• Opel Astra K Hb 1.6 CDTİ 136 bg Dynamic Otomatik Sunroof'lu modelini 109.600 tl'den aldım. 12000 TL yüzde sıfır faiz kampanyasından da yararlandım. İstanbul Opel Odak Bayisinden aldım. Ellerinde hala sunroof'lu vardı sanırım. Onlar bitince 3000 tl zam gelmiş yeni partilere.
  • 
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.