Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kur tırmanıyor yukarı , böyle giderse güzel bir zam ile yeni bir aya başlayacağız % 3 ila 5 arası .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

3.18d mi 3.18i mi o para

318i hocam 318d icin 275 felan dedi gerisini dinlemedim zaten.

• karti K kullanıcısına yanıt
    Sasirmislar hocam.150 dese dusunurum yani adamlar 225bin diyorlar.Kasa cikali 5 sene bitti 6. Seneye gidiyor.Elektronik el freni bile yok.Kasa eskimis yuz eskimis motor gucsuzlestirilmis 225 bin istiyorlar.Millet gercekten hala sifir F30’a bu paralari veriyor mu?

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Peynir ekmek gibi gidiyor hemde hocam, ben daha showroomdan cikmadan estoril rengi birisi opsiyonladi.

• karti K kullanıcısına yanıt
    Gercekten cok ilginc.O paraya F10 5.20i executive alirim dusuk km de hic degilse araba yani.

• 1.0 eco tsi style ibiza s&s 61500 e satin aldim.

• Selamlar. 1.6 TDI S Tronic Dynamic paket beyaz renk Audi A3 için 136.000 TL fiyat ile almayı düşünüyorum. Düşüncelerinizi alabilir miyim?

• aksahingoz A kullanıcısına yanıt
    Sadece dizel diye az yaksın diye alıyorsanız inan değmez, 1.0tfsi otm 105bin tl ye almanızı tavsiye ederim yakıt farkı 1lt en fazla 2lt olur, evet satarken biraz pahallı olur ama 30bin tl kadar fark alınmaz satarken, en fazla 10bin tl fark olur, performans olarakta fark olmaz, yinede karar sizin, illaki dizel almak istiyorsanız 136 bin tl günümüz piyasasında uygun bu rakam verilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksahingoz

Selamlar. 1.6 TDI S Tronic Dynamic paket beyaz renk Audi A3 için 136.000 TL fiyat ile almayı düşünüyorum. Düşüncelerinizi alabilir miyim?

Sedan mı?

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim

• fagala kullanıcısına yanıt
    Sportback hocam. Kasim ayindan sonra gelecek araclarin farlari full led, arka stoplari da led olarak gelecekmis. Su an farlar xenon arka stoplar halojen. Beklesem diyorum ama Dogus kur farki + led farkini 10bin tl olarak yansitacaktir. Cazip yani ise 50.000 TL 24 ay vade sifir faiz kredi imkani sunuyor olmalari.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Sadece dizel diye az yaksın diye alıyorsanız inan değmez, 1.0tfsi otm 105bin tl ye almanızı tavsiye ederim yakıt farkı 1lt en fazla 2lt olur, evet satarken biraz pahallı olur ama 30bin tl kadar fark alınmaz satarken, en fazla 10bin tl fark olur, performans olarakta fark olmaz, yinede karar sizin, illaki dizel almak istiyorsanız 136 bin tl günümüz piyasasında uygun bu rakam verilebilir.

1.0 motoru test etme imkani bulamadim. Su an piyasada arac yok zaten. 1 ay yaziyorlar en az. Dediginiz gibi ikinci el satarken 30bin tl fark etmiyor. 20lere dusuyor o fark. Ancak dizel her zaman dizeldir mantigiyla 1.0 dan en azindan piyasaya oturana kadar uzak durmayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim

Cok tesekkur ederim

• aksahingoz A kullanıcısına yanıt
    10 gün önce arkadaşım 1.0 tfsi olan modelini aldı. Gayet memnun

• Golf dizel, 1.4 benzinliye göre daha az performanslıdır değil mi ? Hiç deneyen ve bilgi verecek olan var mı ? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 24 Ekim 2017; 10:33:44 >
  • dizel otomatik 2016 model kalmış 308 allure paket için 98.500 fiyat aldım kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

dizel otomatik 2016 model kalmış 308 allure paket için 98.500 fiyat aldım kararsızım

Hangi bayide kalmış hocam hala 308, 2017 bitecek nerdeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

dizel otomatik 2016 model kalmış 308 allure paket için 98.500 fiyat aldım kararsızım

Şu piyasada alınır. Manuelini yazın bayide son fiyat 94e veriyorlardı ki o da bir çok kişiye cazip gelmişti. 98e bluehdi otm allure her türlü alınır bence. Ek paket var mı, renk nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: narec

308 dizel otomatik active 97 bin.

Yebi qq visia 1.2 otomatik 97 bin

Yeni qq visia dizel manuel 102 bin

Eski qq visia 1.2 otomatik 92 bin

Fiyatlar nasil acaba? Iki model pek alakali degil ama plaza sahipleri ayni kisi. Nissan a diye gittim 308 de teklif ettiler.

Hangi bayi hocam burası?
  • OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Hangi bayiiden aldınız hocam,bir de cruse control var mı o pakette,park sensörü falan eklediler mi?

• 
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.