Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

9.266
Cevap
488
Favori
1.241.451
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1845 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Sorduğumda 1.2 manuelin getirtilmediğini söylemişti bayii. Yalan olabilir. Citroen c3 için konuşuyorum..
      Şok ta bir marka şampuan 12-13 kasımda 25 tl üzeri alışverile 9 tl olacak afişlerini gördüm. Hiç ihtiyacım yokken dün ve bugün şoka gittim sırf şampuanı almak için. Dünde bugünde şampuan gelmedi.

Bende sordum niye gelmedi yaptığınız adil değil. Orada çalışan abi bizim bilgimiz yok. Merkez ne gönderirse onu reyona diziyoruz. Kasanın arkasında ki rafta başka marka şampuan vardı indirimli. Çalışan abi istersen bunu verelim dedi.

3 4 sene önce vag grubu baz paket araç fiyatlarının uygun olduğunu gördü bu millet. Bayiye gidenlere yok çekiliyordu ve getirilmiyordu. Size orta paket dsg li araç verelim onuda sipariş edin diyorlardı. Forumda millet aylarca aracın banttan mı inmiş, gemide mi, depoda mı, vs... deli gibi takip ediyordu. Sanırsın s serisi sipariş etmiş. Millete zengin havası pompaladılar. Pompalaya pompalaya bugüne geldik.

Artık bütün bayiler bu taktiğe benzer taktikler yapacaktır ilk fırsatta. Ve bedavaya müthiş reklam yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj

Aynen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      maviyildizinoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1389 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Teşekkürler

Ben 1 hafta önce teslim aldım aracı.94000 liraya aldım.

Bayi, fırsat aracı olduğunu bu yüzden uygun fiyatlı olduğunu belirtti.

Forum için 1.6 TDI DSG STYLE Paket sordum.Ona da 160 bin lira fiyat verdiler. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: darkrock0808

Teşekkürler

Ben 1 hafta önce teslim aldım aracı.94000 liraya aldım.

Bayi, fırsat aracı olduğunu bu yüzden uygun fiyatlı olduğunu belirtti.

Forum için 1.6 TDI DSG STYLE Paket sordum.Ona da 160 bin lira fiyat verdiler.

Dostum niye acele ettin. Hem de sana yazdım, dedim ki o Tekirdağ bayisi seni arayacak 1.0’ı aynı fiyata vermek için.

Bak yukarıda birisi 90’a 1.0’ı almış. Senin arabandan %40 daha güçlü ve 4000 az ödeyerek sahip olmuş.

Şu bayilere yüz vermeyin ya.

Bence buraya girme çünkü Aralık ayında daha çok moralin bozulacak.

Neyse güle güle kullan kazasız belasız.
      |
      |

Hatalı sollama yap, sonra KADER..

Afrika'da ortalama yaşam 50-55 yıl, Batı Avrupa'da ve

İskandinavya'da 80-85 , bu da mı KADER !

• Yarbay
      2445 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Teşekkürler.

Herşeyin kağıtta yazdığı gibi olmadığını bilmeniz gerek.Ben de tereddüt ederek aldım.Ancak sürücü koltuğuna oturup aracı kullandıktan sonra o ' komik ' değerin pratikte öyle olmadığı gördüm.

Şahsen şehir içinde 1.6 Corollanın hem yakıt tasarrufu hem performans olarak Octavia yanına bile yaklaşamayacığını düşünüyorum hatta biliyorum.Uzun yolda ise aracın tam güce ulaşması için 4000-5000 devir çevirip kafam şişeceğine turbo sayesinde 2500 devir bandında gayet performanslı bir şekilde gidebileceğimi de biliyorum :) Alıntıları Göster
      1.2tsı dan 1.6 atmosferıge gectım. Hocam rahat ol, on numara motordur 1.2tsı. Hem az yakarsın, hem performans olarak mahcup etmez. Vergı avantajı ve konforuna gırmıyorum bıle. C sınıfı sedanların da en ıyısıdır octavıa. ( tutulmayan sacma fıyatlı modellerı degerlendırmeye almam ) hayırlı olsun

|
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj

Kredi avantajı biterse Corolla yi kim ne yapsın. Hele 87 88 ceksinler de görelim.

|
      |
      fluminense kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2314 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Yok hocam 2017 Kasım 100.000 küsur.

Bu sene en iyimseri 60.000 bekliyor. Yani yüzde 50 düşüş olması bekleniyor. Ama her nasılsa halk araçlara hücum etti. Alıntıları Göster
      Geçen sene ekim 90 busene ekim 20 binmiş ben 50 bini kasımda geçmez diyorum bayiler zam yapmayip %1/-2 ind yapsaydı tesfik etseydi 100 bine yaklasabilridi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      30 Mesaj

Üstad bmw premium line mı yoksa msport mu ?
      |
      |
      Rumpelstilzchen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
millenicom;internet;servis
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.