Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (736. sayfa)

5 sn
288.722
Cevap
4.621
Favori
46.984.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paranızın çoğunluğu nakitse bayi ile dirsek teması kurun,almak istediğiniz modeli ve bütçenizi st'ye belirtin,arada bir iki defa daha uğrayın ki ciddi olduğunuz belli olsun,bir yerden bir araç bulduk deyip çıkarlar eninde sonunda. Sabır istiyor kısacası bunlarla alışveriş yapmak.

Passat kendi liginde lider olunca firmanın eli biraz daha rahat. O yüzden işi içerden bitirmeye bakın,buradan uygun fiyatlı Passat zor yakalarsınız. Büyük ihtimalle o son araçtı derler,öğrendiğiniz fiyatta işe yaramaz.
  • Valla ben de aracımı 1 aydır satamadım. Fiyat yüksek gibi de gelmiyor ama zaten o noktaya, fiyatta anlaşamayacak duruma bile geldik sayılmaz. 2.el baya ölü gibi, galiba herkes hala sıfır bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu içinde görmedim diye hatırlıyorum; eğer varsa kusura bakmayın.
    Ford bugün tarihli kampanya başlatmış. Eski fiyatlarını bilmediğimden yorumlayamıyorum.
    http://www.ford.com.tr/kampanyalar/satis-kampanyasi

quote:

Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde geçerli %9, diğer Ford otomobillerde geçerli %7 peşin alım fırsatından1 05 Aralık – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yararlanabilmek için,

%0 Faiz Fırsatı

31 Aralık`a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford otomobil sahibi olun.

- Ford Focus modellerine özel 80.000 TL 12 ay %0 faiz,
    - Ford EcoSport modellerine özel 70.000 TL 12 ay %0 faiz ve
    - Yeni Ford Focus hariç diğer Ford otomobillerde geçerli 60.000 TL 12 ay %05 faiz kampanyasından faydalanın.
    - Yeni Ford Focus modellerinde 60.000 TL 12 ay %0,986 faiz fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında.

VW için bekleyenler az daha sabretsinler elde kalan ne varsa getirirler; :-)https://www.donanimhaber.com/Volkswagen-dizel-ve-benzinli-modellerin-fisini-cekmeye-hazirlaniyor--105719

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 5 Aralık 2018; 23:45:50 >

• burakkaptan B kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfır falan beklemiyor ,millet gırtlağına vuruyor para kalmadı millette ondan ,0 a yöneliyorlar diye düşünmeyin ,tüketici güven endexi yerlerde geziyor çünki harcama yok ,piyasada nakitte yok haliyle.
  • reno talisman ın ıcon u degil baslangıc modelini koymuş ,ne alaka
  • Tiguan 1.4 tsi 125hp trendline manuel beyaz renk sadece ön arka park sensörü var ekstra yok 127500 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: TRescon

Valla bende yazacaktım bunu bugün ama elimde bir referans yoktu.
    İkinci el favori ilanlarım nerdeyse 1-1,5 haftadır duruyor.
    Satılan araç görmediğim gibi yeni ilanlarda da 1000 TL felan indirimli açılıyor.
    Eski ilanlardan bir kaçında da 1000 TL indirim yapıldı.

Neye yorsam bilemedim.
    Benim arac büyük ihtimal. Tam fiyatı kestiremedigimden biraz yüksek koymuştum. 10 gün içinde arayla 4kere 1000lira düştüm. Fiyatta inebileceğim psikolojik sınıra geldim. 10gune satilmazsa ilani kaldirip arac almaktan vazgecicem.

• Ford'un eski fiyatlarını bilenler şu kampanyayı yorumlarsa iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el piyasasının durgun olması beklenen bir olay. Hala bitmiş ekonomiden beklenti olanlar varya ne diyeceğimi bilmiyorum. Boşuna demedik şu ortamda sıfır araç alan zengindir. 2.elde mecbur aşırı zarar edeceksiniz. Üçün beşin hesabını yapıyorsan bence sıfır araç alma olayına girme arkadaş.

Haa şöyle. İstenilen tablo bu. Zengin ve fakir kendini belli etsin. Ayırt edebilelim seni. Akıllarınız havada hala sanırım. Eskilere döneli çok oldu. Ulan eskiden bayiler araç satmak için yalvarıyormuydu. Tüp ve sana yağ kuyruğu niye vardı. Çünkü satanlar adı gibi biliyordu ki yarın zam gelecek. Aynı şey otomobilde yaşınıyor şimdi.

• bugun itibariyle aracımı ilandan kaldırdım. Satmamaya karar verdim.
    hayır galeriyle takasa girsem bile gelen teklifler den daha mantıklı
    enterasan bir dönem yaşıyoruz.
    ne diyelim alın alın sıfır alın sıfır faiz de cabası.
    100 bin tllik araç bakan adama sıfır faiz olunca 150lik arabalar
    cazip gelmeye başladı.Bu borç nasıl ödenecek diye kimse sorgulamıypr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 6 Aralık 2018; 0:33:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

Ford'un eski fiyatlarını bilenler şu kampanyayı yorumlarsa iyi olur.
    kendi soruma kendim cevap vereyim, C-max ve Eco-sport fiyatlarını not etmişim kasımda. C-max'da fiyatlaraynı fakat Eco-sport'ta 3000 TL zam yapmışlar, sanki çok satıyormuş gibi. Diğer modellerini bilmiyorum.DÜZELTİYORUM, Eco-sport kasımda 162 adet satmış, bir önceki ay 68 imiş, C-max ise kasımda 18, ekimde 9 adet satılmış. Ne çekti bu C-max yahuu, satılmıyor ama bayide de yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knopix2626 -- 6 Aralık 2018; 0:46:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seat Leon 1.2 son fiyatlar nedir bayii persembe belli olur dedi fiyat Alan varmi

• umitugur kullanıcısına yanıt
    Otv uzamasini Bir bayi calisani arkadasim soyledi acikcasi...Kurun artmasi benim ön gorusum..Ithalat-Ihracat sektorundeyim...Az cok gorebiliyoruz ileriyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

kendi soruma kendim cevap vereyim, C-max ve Eco-sport fiyatlarını not etmişim kasımda. C-max'da fiyatlaraynı fakat Eco-sport'ta 3000 TL zam yapmışlar, sanki çok satıyormuş gibi. Diğer modellerini bilmiyorum.DÜZELTİYORUM, Eco-sport kasımda 162 adet satmış, bir önceki ay 68 imiş, C-max ise kasımda 18, ekimde 9 adet satılmış. Ne çekti bu C-max yahuu, satılmıyor ama bayide de yok...

Alıntıları Göster
    Aynen hocam. Ancak ekimle karşılaştırmak pek mantıklı değil. Geçen yılın rakamlarıyla karşılaştırmak lazım. Yani bu yıl ekim ve kasımda 9 ve 18 satış rakamına karşılık geçen yıl ekim ve kasımda 48 ve 76 adet satış yapılmış ki bu fark muazzam ..

Ben de takip ediyorum uzaktan. Ancak bu kadar az satış olmuşken nasıl fiyat değişmez inanılır değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 6 Aralık 2018; 1:13:19 >

• V60 getirilmeyecek veya yine çok az sayıda getirilecek diye düşünüyorum. V40 ellerinde kalan tek model olacak. Biraz fazla s60 ve v40 stoğu yaparlar 2019 3.çeyreğe kadar bunlar satılır diye tahmin ediyorum.

• arkadaşlar volvonun tüm modelleri benzinli o kadar para verip yüksek yakıtla nasıl binilecek buna a4te dahil
  • Otv yi uzatirlar gibi geliyor cunki secim dolasiyla

• bu arada yeni peugeot 508 de güzel gözüküyor
    ama 245 gibi rakamlar ile az görürüz yollarda.
  • 60bin civarı bir şeyler var mı
  • Değerli arkadaşlar,

Sıfır araç teklifleri ile ilgili genel kapsamlı açılan bu konu ilgilenmediğimiz, takip etmediğimiz araçlarla ilgili bilgilere maruz kalınması nedeni ile;

Sadece ilgilendiğimiz araçlarla ilgili bilgi ve fikir paylaşımı yaparak bilgilendirme yapmak amacı ile yeni konular açma ihtiyacı olduğu düşüncesindeyim.

PASSAT DSG Şanzıman (Otomatik Şanzıman) fiyat tekliflerimizi model, yakıt, motor, renk ve ekstra opsiyon seçenekleri ile paylaşmamız yararlı olacaktır.

İlglenen arkadaşları ve paylaşımlarını konuya bekliyorum.

https://forum.donanimhaber.com/sifir-volkswagen-passat-dsg-sanziman-otomatik-vites-arac-teklifleri--136167128#136167128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vizontele35 -- 6 Aralık 2018; 2:3:37 >

• 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.