Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6. sayfa)

5 sn
288.519
Cevap
4.621
Favori
46.951.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fekocan69

2018 1.6 TDİ Comfortline Otomatik Golf 'e 139.000 tl fiyat aldım Avek Esenlerde . Cam tavan vs her şey dahil full araç
    Ayni araç cam tavanli 2018 dizel otomatik inegolde var 138500 e en kotu 138 bine alınır hocam
  • Hangi renkler varmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

aynı araç 1 ay önce 76,500 TL idi.
    Bugün aradılar bayiden 77bine düşmüş fiyatı. Dedim 75bin verelim alalım dedim adamlar nuh diyor peygamber demedi. Park sensörü bagaj havuzu hediye ediyor. Bende almadım fiyatta indirim yapmayınca benim acelem yok.
  • ibiza dsg fiyat alan var mı style için
  • takip
  • Toyota 1.6 life donanıma ufak bir liste fiyatı dokunuşu yaparak 79.750'den 78 bine çekerse hurda indiriminden satış rekoru kırar diye düşünüyorum.
  • takip
  • Teşekkür ederim, 2015 golf dsg comfort aldım. Sıfır leona çok yaklaşmıştım sizden sonra ama sonra bu denk geldi, ışık ve sürüş paketleri de mevcuttu, aldım.
  • AC@DC kullanıcısına yanıt
    Bende çok düşündüm almayı 2017 modelleri bitiriyorlar galiba. Hatta bir arkadaşım var koç ailem çalışanı artı %8 indirim uygulanıyor. Şuan kuru para 70 bin tl var cebimde. Sene sonuna kadar az km de ikinci el bir araba alayım diyorum sene sonu indirimlerini beklicem böyle olmayacak çünkü. Birde şöyle durum var. Geçen ay WV de kampanya yaptı jetta trend 81 bin tl ye arkadaş aldı. Bence focus a göre tercih edilebilir.
  • quote:

Bende çok düşündüm almayı 2017 modelleri bitiriyorlar galiba. Hatta bir arkadaşım var koç ailem çalışanı artı %8 indirim uygulanıyor. Şuan kuru para 70 bin tl var cebimde. Sene sonuna kadar az km de ikinci el bir araba alayım diyorum sene sonu indirimlerini beklicem böyle olmayacak çünkü. Birde şöyle durum var. Geçen ay WV de kampanya yaptı jetta trend 81 bin tl ye arkadaş aldı. Bence focus a göre tercih edilebilir.
    Siz bilirsiniz ama kesin araç alacaksaniz bu ekonomik belirsizlikte yıl sonunu beklemek biraz riskli olmaz mı?
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    onu hiç sormadım hocam
  • fictionpulp F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam Rabbim kasasız belasız keyif içinde kullanmayı nasip etsin hepimize. Sizinki de yerinde bir tercih olmuş, ben leonu almadan önce 2. el bakmıştım uzun bir süre, bütün tokatçılar bana denk geldi şansıma. Siz düzgün bir araç bulduysanız ne ala. Hayırlı olsun tekrar.
  • quote:

Sene sonunda şu an ki fiyatlara en aşağı 15.000 gelir. Kampanya filan olmaz olsa da şimdi 100 olan araç o zaman 115 olacağı için kampanya diye 110 a satarlar. Kısaca alacaksanız hemen alın bekletmeyin. Son 6 ayda bile yüzde 15 zam geldi araçlara, sene sonu ise kur böyle giderse %20-25 arası zam yer
  • Takip
  • Civic executive otm Eco için fiyat alan var mı ? Varsa bunlara ek aksesuar paketleri dahil mi
  • ilhdmr kullanıcısına yanıt
    fezalii kullanıcısına yanıt
    Aslında söyledikleriniz mantıklı ama benim özel bir durumum var. Yeni ev aldım ve aylık ödemesi 2400 TL ayrıca son 5 ayı kalan küçük bir kredim var 1250 TL. Küçük kredinin bitmesi ile birlikte bu işe girersem daha rahat öderim diye düşünüyorum. Astra HB 90 bin TL ye bıraksa bütün gemileri yakarım ama o ayrı mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cevizli.Lokum -- 22 Mayıs 2018; 14:37:26 >
  • Allah razı olsun. Cümlemize...
  • hayrul52 kullanıcısına yanıt
    Bursa inallar 118, Eskişehir Ufuk 120
  • 2017 Opel Astra Hb 1.4 100 Hp 80.000 TL

Ankara Opan
  • SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

Belki birinin isine yarar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.