Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (394. sayfa)

5 sn
287.636
Cevap
4.614
Favori
46.814.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum eski kurdan arac var ise ellerinde ki bulmak cok zor fazla kalmadi,

119.999x 1,35 = 161.998 otv

161.998x1.18 = 191.158 kdv

evrak isleriyle 192.400 oluyor

120.000 uzerinden yuzde 60 otv ile giderseniz 230 bine cikiot fiyat 1 kurus farki o . Kisaca 119999 ‘ a cekebilecekleri eski giris varsa fiyat o. Bu araclardan buluyorsaniz paraniz varsa alin derim. Tabi yilbasindan sonra otv duser yukselir onu ben bilemem kumar oynuyoruz resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyin_26 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.almayı düşünen çok kişi var diye biliyorum.Mailiniz gelmedi
  • Aralık ayı indirimleri daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

192.000 TL teklif aldım bende Beyaz 1.4 TSI highline tiguan için. Sanırım herkese aynı araç teklif ediliyor. Yarın takas için görüşmeye gideceğim. Eğer A3 aracımı istediğim seviyede takasda kullanırlarsa 40.000 sıfır faize girip alırım.
    192 higline ise kaçırmayın derim ben . doğuşta stokta tiguan fazla yok sonuçta bilginiz olsun otv indirimine girebilen son highline tiguan' lar bunlar. 1 kuruş artsa 230 oluyor fiyat gerçi bilemem ocak ayında ötv daha da iner çıkar o konu size ait
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Bana telefonda geçerli değil dediler. Bütün yazılı kuralların bayiden bayiye değiştiği dönemdeyiz.

• BoşMezar kullanıcısına yanıt
    hyundai erdemir den aldım
    bu arada 132 yazmısım ben 128 e aldım
    pazarlık öncesi rakamı yazmısım
    aracı henüz teslim almadım
    aracı bende test ettiğim kadarıyla biliyorum sımdılık
    fakat alma sebeplerimi yazacak olursam

1 performans
    2 özgün tasarım
    3 4x4 ( kışın dağa çıkıyorum )
    4 rakam ( 143 binlere alanları biliyorum)

yakıta gelecek olursak dediğim gibi henüz teslim almadım ama performanslı kullanmadıgın sürece ortalama 7.5 8 yakar basınca 10 u bulur
    çok dert etmedim gidip dizel diye beni tatmin etmeyecek araca 20 bin daha fazla verene kadar
    mutlu olacağımı dusundugum aracı tercih ettim.

eliti okadar indirceklerini sanmam.
    bütce varsa 115 e kadar zorlayabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Bana telefonda geçerli değil dediler. Bütün yazılı kuralların bayiden bayiye değiştiği dönemdeyiz.
    hepsinde değilmiş mesela highline 'da kredi yokmuş.. Veren bayi bulursan arabayı bedava verim dedi
  • Gercek78 G kullanıcısına yanıt
    lpg li mi? arkadaşım o fiyat civarına arıyorda. Honda civic de mi? hangi bayii
  • Arkadaşlar deli gibi stok var tabi ki yılbaşından beri sıfır araç satış istatiklerine bakın ortalama %40 50 daha az. Stokta bekliyor bence ama tabi işin içinde olanlar yazarsa daha iyi olur

• Arkadaşlar kia rio fiyat alan oldu mu,? Bi arkadaş almayı düşünüyor.

• myway20 M kullanıcısına yanıt
    Ne aldınız?

• kaymak817 K kullanıcısına yanıt
    2018 Model Beyaz 1.0 Tsi Highline 12000km Cam Tavan+Hayalet Ekran aracımı bugün 106.000₺ye sattım.

Piyasa da araç kalmadığı için 2.el fiyatları düşmüyor inanın.

• Yok mu 100 110 a adam akıllı araç 25 000km de . 2014 dsg 1.4 tsi comf jetta dan geçecek araba

• Arkadaşlar Toyota Auris 1.6 Active Skypack Multidrive S fiyat alan varsa yazar mısınız?

• Arkadaşlar 0 km alacaklara naçizane tavsiyem liste fiyatlarına kanmayın.öyle 1-2 bin indirime de razı olmayın.biliyorum 0 arabanın cazibesi bazen gözünüzü karartabilir ama unutmayın onlar size muhtaçlar.hayırlı pazarlıklar...

• GaeeF_06 G kullanıcısına yanıt
    3 ay önce 98 e satan varmıymış. Bende böyle eski bir mesaj gördüm.
    Eğer doğruysa şu hale bak ya. yüzzde 10 artışa seviniyoz.
    ben jetta 1.2 tsi comfortline otomatiğe 104 e almadığıma pişman oldum.
  • Egea 1.4 fire easy paket bir tanıdık için baktık. Çoğu bayi araç yok diyor. Birmot Beylikdüzü 65 hurda bayiden fiyat verdi.

Piyasada çok büyük bir manipülasyon dönüyor. Burdan hükümet yetkililerini göreve çağırıyorum. 9 günde stokmu bitirdiniz yoksa yeni üretim için herhangi bir sipariş yok mu? Fabrikaları mı kapattık. Neler dönüyor ülkede. Aradığım bayilerin %90 ı en boş paket araca nasıl yok çekiyor. Yoksa vag abilerinden bu konuda dersmi aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: apuskal

2018 Model Beyaz 1.0 Tsi Highline 12000km Cam Tavan+Hayalet Ekran aracımı bugün 106.000₺ye sattım.

Piyasa da araç kalmadığı için 2.el fiyatları düşmüyor inanın.
    Eğer aracınız otomatik vites ise fiyat uygunmuş aslında. Hayırlısı olsun.
  • Valla kim ne derse desin ekonomik krizin hikaye olduğunu düşünüyorum ,şu an ibb canlı haritayı açın büyükdere caddesindeki trafiği görün,iş saati millet mercedesler ile boş boş geziyor trafik kilit,müge anlıya çıkan 18 yaşındaki velet honda civiğe biniyor,sonra annesi doğalgazım kesik diye ağlıyor,emekliler,3 ay tatil yapan öğretmenler 20 günde bir minimum 4 000 tl maaş alıyor,kombici esnaf bir seferde 500 tl alıyor,günde 5 yere gitse aylık 50 bin kazanıyordur,köy halkı düğünlerini görüyorsunuz bilezikler omuzlara kadar...Turizimci zaten hep ağlar,oturduğu yerden 6 ayda trilyonlar kazanıyor...

Kısacası Türk halkı ağlar ama akplilerin dediği gibi bence şu an bırakın almanyayı ,isveçi geçmiş bir zenginlik yaşayan halk var,zaten seçim sonuçları bunu gösteriyor hatta ben bu zenginliğe akpnin yüzde 50 almasını başarısız buluyorum, islam ve dinci bir geçmişi olmasa chplilerde çok rahat oy verir,sağladığı bu zenginlikle yüzde 80 falan rahat alır.

Kısacası Türk halkı hep ağlar ama avmlere ,anadoluda yaşanan zevki sefaya bakınca kim ne derse desin şu an isveçi geçmiş durumdayız.

Ben hayatın içinden yazıyorum gençler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMERİKAN BULLDOG -- 9 Kasım 2018; 16:24:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Ne aldınız?
    1.6 kona elit smart
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.