Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (393. sayfa)

5 sn
285.708
Cevap
4.583
Favori
46.392.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet haklısınız ama Nisan 'dan bu yana %25 - 30 oranında değer kazanan bir kuru hesaba katmakta fayda var.
  • Dizel otomatik diye hatırlıyorum cam tavan falan, hayli kalıplı bir araç, hanım da kullanacağı için ben düşünmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

Toplu araç alınacaksa toyota için 2 tane touch paket almayı düşünüyoruz.ellerindr yok zaten getiririz diyorlardi
    Merhaba hocam, bende almayı dusunuyorum. Mail attım size, eger baskaları da olacaksa toplu indirim yaptırabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin_26 -- 9 Kasım 2018; 14:21:52 >
  • corolla life'a sakarya bayiside 84.000 dedi, şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz
  • Muhtemelen bayilerinde ortak konuştuğu bir whatsapp vb grubu var.

Kimse şu fiyattan aşağıya satmasın şu kadar esnetebilir fiyat gibi birbirlerine destek millete köstek olma olasılığı çok fazla...

Ancak bizim millette 3 kuruş indirim için saldırırsa bayilere zam kazık kaçınılmaz!!!

Kaçan kovalanır:)

Onlar kaçıyor biz kovalıyoruz...
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Kasım'ın ilk haftasonu arkadaşa cx-3 bakmak için gittik, Ankara bayideki (tek bayi var, sitede görünen diğer yer sadece servis) araçların tamamı 2017 modeldi. Rakamları hatırlamıyorum, aklımda kalanı yazıp yanıltmakta istemiyorum ama listeye göre iyi bir indirim vardı , farklı renk-donanım istenirse 2018 model siparişle gelir, liste fiyatı geçerli dediler.

Dizel-otomatik-4x4 özelliklerini bir arada taşıyan en düşük fiyatlı araç cx3 olması lazım ancak iç hacimden dolayı kendi aracımı alırken tercih etmemiştim.

Ellerinde cx3 ve mazda3 sedan vardı model olarak.
  • senpaituyun kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı 98.128 TL, Hurda onlardan mı? Ben beğeniyorum Elentra
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

Dizel otomatik diye hatırlıyorum cam tavan falan, hayli kalıplı bir araç, hanım da kullanacağı için ben düşünmedim
    Eski bir c-max kullanıcısı olarak söyleyeyim, MPV araçların kullanımı alıştıktan sonra hepsinden rahat.

Tek dezavantajı talep görmediğinden ikinci el değer kaybı fazla, onu da alırken sağladığı avantajla kurtarıyor. Sıfırına baktıktan bir süre sonra (geçen sene ağustos-eylül gibi) 1-2 yaşında 30-40bin km olanları 100 bin dolaylarındaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

ELENTRA 1.6 benzinli Otomatik Style paket 96.000 e aldı arkadaş fiyat nasıl acaba
    Hyundai Nev 95 diyordu galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son iki aracım mpv zaten. Picasso devasa ve çok fonksiyonel bir araç ama kalıpları hanıma uymaz diye düşündüğümden değerlendirmedim. Düşünen varsa faydamız olursa ne mutlu bana

• egea için fiyat alan yokmu, hep vw, opel, honda fiyatları. kaça kadar alabilirz ki en ucuz hb.inden

• sayfalarca okudum alınan teklifleri, içimi cızz ettiren tek rakam bir arkadaşın Honda Civic Sedan Pre. Dizel için aldığı 106 binlik teklif oldu :) Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin herkese.
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Hepimize hocam bir de vergiden dusunce 85e geldi araba desem iyice cızz eder mi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Hepimize hocam bir de vergiden dusunce 85e geldi araba desem iyice cızz eder mi..
    Yok daha cızz etmez çünkü ben istesem de vergiden düşemem, memurum :) Çok güzel olmuş, güle güle kullanın. Denk gelirse bir gün isterim ben de :)
  • 192.000 TL teklif aldım bende Beyaz 1.4 TSI highline tiguan için. Sanırım herkese aynı araç teklif ediliyor. Yarın takas için görüşmeye gideceğim. Eğer A3 aracımı istediğim seviyede takasda kullanırlarsa 40.000 sıfır faize girip alırım.
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Sıfır faiz sadece passat da geçerli.

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    6 ay 40.000 sıfır faiz. tiguan / golf / polo için de geçerli.
    https://www.vdf.com.tr/tr/kampanyalar-ve-faizler/guncel-kampanyalar/volkswagen-binek-polo-golf-tiguan-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 9 Kasım 2018; 15:11:4 >
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Tiguanin eski teknoloji kullandigina ilişkin İngilizce oto sitelerindee yorumlar okuyunca vazgeçmiştim ben. Galiba güvenlik ile de zaafiyeti vardı tam.emin değilim.

• senpaituyun kullanıcısına yanıt
    ÖTV indirimi öncesi Rize bayisi 93 binden veriyordu hocam fikir vermesi açısından eklemiş olayım.

• Hakan5434 H kullanıcısına yanıt
    şimdi ordan geliyorum ellerinde hiç araç kalmamıs hepsi satılmış.aralık ayı içinde sipariş alamıyorlarmış fiyat değişecekmiş.bende dedim o zaman fiyatın düşmesi lazım kur düştü diyince belli olmaz dedi.düşedebilir yükseledebilir miş.ben düz vites için bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.