Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (391. sayfa)

5 sn
287.712
Cevap
4.615
Favori
46.820.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    corsa otomatik essentia 90,000 tl

20,000 tl 12 ay 0 faiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Günaydın arkadaşlar

Yukarıda satır aralarında okudum. Araç alanlara hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Ford Focus Trend X modelinde peşin alımda yüzde 9 indirim yapıyor.

Şu an ki liste fiyatı 98.000

Gerçekten garip
    98 binin üzerinden yüzde 9 mu? Yoksa indirilmiş hali mi o kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Hangi bayiden aldınız?

Ben Hyundai Nev ile konuştum. Elite 120, elite smart 140 dedi. Elit 100 e yaklaşsa alınabilir aslında.

Memnun musunuz? Test ettim. Yakıt tüketimi korkutucu görünüyor. Performans olarak muhteşem. Karar veremedik daha. Bilgi verebilirseniz çok mutlu olacağım.

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş 2017 başında aldığı edison plus arabasını geçen gün sattı 67 bine. Araba tertemizdi. 7 bine yakın extrasi vardı. Çekişinden ve yakıtından memnun kalmadı. Aklınızda olsun.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Siz ekonomi amaçlı araba alın, yine konu nerelere sapmış.

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Sıfır faiz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeter artık fiyat paylaşın şu konuda yahu yeter. Sayfalarca geriye gidiyoruz boş muhabbetten başka bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: D. Targaryen

Yeter artık fiyat paylaşın şu konuda yahu yeter. Sayfalarca geriye gidiyoruz boş muhabbetten başka bir şey yok.
    Millette para yok, geriye muhabbeti kalıyor!

• Mazda 3 benzinli otomatik power ve power sense her iki donanım için de 152bin lira fiyat verdiler telefonda, Konya

• Vw Tiguan 1.4 Tsi dsg higline cam tavanlı araç için İstanbulda bir bayiden 260 bin lira fiyat aldım

Başka bir ilde aynı araç için 190 nin lira fiyat aldım. Bayi bilgisini ne yazık ki paylaşmıyorum aracı alma niyetim olduğu için. İki araç arasında 70 bin lira fark var. Kur farkı falan kimse hikaye anlatmasın, böyle bir piyasa olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Vw Tiguan 1.4 Tsi dsg higline cam tavanlı araç için İstanbulda bir bayiden 260 bin lira fiyat aldım

Başka bir ilde aynı araç için 190 nin lira fiyat aldım. Bayi bilgisini ne yazık ki paylaşmıyorum aracı alma niyetim olduğu için. İki araç arasında 70 bin lira fark var. Kur farkı falan kimse hikaye anlatmasın, böyle bir piyasa olamaz.
    Biri gümrükte bekletiyordur (pahalı olan) diğeri önceden gümrükten çekmiştir.O yüzden fark çıkmış olabilir.
  • reLo R kullanıcısına yanıt
    Arada bir araç fiyatı kadar fark var. Bu piyasada çok iyi araştırmadan kesinlikle araç almamak lazım. Gerekirse Türkiye'deki bütün bayileri tek tek arayacaksın.

• 142 bine dizel otomatik eleganCe civic ne dersiniz arkadaşlar uygun mu ?

• Kocaeli kaya toyota corolla life 83.000 dedi, 3.000 eklemişler fiyata
  • youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    260.000 TL. ötv indirimi öncesi verdikleri fiyat,ben kendim aldım.

Tamam bu araç normal şartlarda ötv indirimine girmiyor ama doğuş oto ayni fiyat grubunda 1.5 Audi A3 sport paket,1.4 Audi dynamic paket araçlarını indirdi.
    Tiguanlarda da aynı şekilde yapıyorlar.
    Baz fiyatı 119999 a çekip sınırlı sayıda aracı bu fiyata veriyorlar, o da yaklaşık 190.000 Tl. gibi oluyor.
    Tüm Doğuş Bayilerinde var.
  • youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Ankara Doğuş Tiguan dsg 1.4 tsi highline cam tavan elektrikli bagaj ısıtmalı koltuk vs telefonda beni aradı 192.400 TL fiyat verdi. Ben trendline sormuştum daha önce. Tek tek arıyorlarmış daha önce Tiguan sorunları.

155.000 TL bütçem var kararsızım. Seat Ateca bakıyordum 1.4 tsi fr ya da excellence paketlerini 150 155 arası sattılar geriye yeni girişli 170 175 arası araçlar kaldı.

Ve Tiguan 1.4 tsi trendine dsg için 155.000 TL fiyat veriyorlar. Ama araç çok boş bu kadar boş araca bu para verilir mi emin değilim.

Vw grubundan vazgeçip Nissan mı düşünsem bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: faydin33

Hocam arkadaş 2017 başında aldığı edison plus arabasını geçen gün sattı 67 bine. Araba tertemizdi. 7 bine yakın extrasi vardı. Çekişinden ve yakıtından memnun kalmadı. Aklınızda olsun.
    Adam alıcı değil, satıcı
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Çok değil mi ya? Mazdanın elinde eski kurlu araçlar olması lazım, hatta belki 2017 modeller bile vardır, 150bin çok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmilita

142 bine dizel otomatik eleganCe civic ne dersiniz arkadaşlar uygun mu ?
    İlk ötv indirimi sonrası daha ucuza alanlar oldu. İstanbul'da 135 gibi, Diyarbakır gibi yerlerde 130 gibi rakamlar verildi. Eğer stok bitti ve yeni araçlar bu fiyata ise ÖTV indirimi ile avantaj olabilir. Ama bayiler fiyatları arttırdı ise ve yıl sonu yine kampanya yapma peşinde ise üzülebilirsiniz. Hele bekleyip ÖTV indirimi bittikten sonra çok daha pahalı olabilir. Tercih sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necati146

Ankara Doğuş Tiguan dsg 1.4 tsi highline cam tavan elektrikli bagaj ısıtmalı koltuk vs telefonda beni aradı 192.400 TL fiyat verdi. Ben trendline sormuştum daha önce. Tek tek arıyorlarmış daha önce Tiguan sorunları.

155.000 TL bütçem var kararsızım. Seat Ateca bakıyordum 1.4 tsi fr ya da excellence paketlerini 150 155 arası sattılar geriye yeni girişli 170 175 arası araçlar kaldı.

Ve Tiguan 1.4 tsi trendine dsg için 155.000 TL fiyat veriyorlar. Ama araç çok boş bu kadar boş araca bu para verilir mi emin değilim.

Vw grubundan vazgeçip Nissan mı düşünsem bilmiyorum.
    Kredi kampanyasi vardi vwde, kredi ile mantikli olabilir. yakiti dert etmiyorsaniz bu donanimda tiguan xtrailden her turlu daha iyidir.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.