Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrvolkan , mrvolkan , hasan-07 , ReNeS55 , zezezade Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 62 Misafir (16 Mobil) - 48 Masaüstü19 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Delilik bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    192.000 xtrail için çok iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TC34 kullanıcısına yanıt
    Evet o donanımda başka bir araç yok şu an. Aslında aracı beğendik ama konfor ve motor/yol sesi ile ilgili çekincelerim var olmasa zaten bugün tamam demiştim o teklife.
  • skoda sağlam indirim yapmış
  • sfr2001 kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: false6

Qashqai dizel otomatik sky pack - 179.801

Yeni Tucson elite red dizel otomatik 4x4 - 193.200

Megane Sedan dizel otomatik touch - 146.700

Kadjar dizel otomatik touch roof - 166.500

Tekliflerin hepsi legaraj'dan. Bence hala yuksek, gidip konusmak, pazarlik yapmak lazim.
    Yemişim legarajı Renault İcon EDC Kadjar için 156 yazmış listeye.SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• quote:

Orijinalden alıntı: urene

skoda sağlam indirim yapmış
    Skoda fabia 1.0 75bg için heveslenmiştim ama kursağımızda kaldı. 78bin tl diyor. Onla bunla ineceği 73bin falan herhalde. Benim yıl sonu 60bin tl ye b sınıfı 0 araç alabilme hayali suya düşecek sanırım. Bir tek micra uygun gibi o da beğendiğim bir araç değil maalesef. Ben en iyisi 35 e 2.el bakmaya devam..

• Hyundai halen fiyatları açıklamadı. Acaba ciddi bir fiyat çalışması ve kampanya hazırlığı içindeler mi. Çok uygun fiyat ve kredi kampanyası ile (rakip firmaların çoğunda fiyatlar açıklandı. bu fiyatları değerlendirerek) agresif bir satış politikası yürütebileceklerini düşünüyorum.
  • xtrail platinyum için 192 den aşağıya teklif alan oldu mu? 5 yerden teklif aldım hepside 192 diyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Skoda fabia 1.0 75bg için heveslenmiştim ama kursağımızda kaldı. 78bin tl diyor. Onla bunla ineceği 73bin falan herhalde. Benim yıl sonu 60bin tl ye b sınıfı 0 araç alabilme hayali suya düşecek sanırım. Bir tek micra uygun gibi o da beğendiğim bir araç değil maalesef. Ben en iyisi 35 e 2.el bakmaya devam..

Alıntıları Göster
    ötv oranında indirim yapmışlar.bindirim-indirim olmamış.tabii ki hala yüksek fiyatlar.
  • urene kullanıcısına yanıt
    Ötv indiriminden bir gün önce ana sayfada Fabia Style otomatik kampanyası vardı 91.000 TL idi (liste fiyatı 104.000 civarıydı) . Güncel fiyat ise 89.500.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedmiller

Ötv indiriminden bir gün önce ana sayfada Fabia Style otomatik kampanyası vardı 91.000 TL idi (liste fiyatı 104.000 civarıydı) . Güncel fiyat ise 89.500.
    ben octavia ve superbe baktım onlarda ötv indirimi tam yansımış.fabiyı bilmiyordum siz diyorsanız öyledir.
  • Birazda fiyat paylaşalım değil mi

Şu an Toyota Bakırcılar
    1.6 Life için 82.000 TL fiyat veriyor

25.000/18 ay 0.01 Faiz var.
    Geri ödeme
    25.038 TL
    120 TL dosya masrafı var.

Kredi çok cazip.
    Ancak acele etmeyip beklemek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ultraslowcat U kullanıcısına yanıt
    40 bin tl 0 faiz kredi kullanmasak bile indirim yapmıyorlarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslowcat

xtrail platinyum için 192 den aşağıya teklif alan oldu mu? 5 yerden teklif aldım hepside 192 diyor...
    192 bin tl çok iyi fiyat, ben olsam kaçırmazdım.

x-trail gerçekten vergi indiriminin tamemen uygulandığı bir kaç modelden biri.

ev borcum olmasa direk sahip olduğum yeni makyajlı Qashqai'm ile takas yapardım.
  • Daha once de yazdim xtrail parasi olan icin gercekten f/p araci durumunda suan.. Abdde en cok satilan araclardan biridir suphesi olan varsa..

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

192 bin tl çok iyi fiyat, ben olsam kaçırmazdım.

x-trail gerçekten vergi indiriminin tamemen uygulandığı bir kaç modelden biri.

ev borcum olmasa direk sahip olduğum yeni makyajlı Qashqai'm ile takas yapardım.

Alıntıları Göster
    Geçen yıl bu zamanlar arkadaşım 168.000 TL ye X-Trail Design Pack almıştı. Liste Fiyatı 184.000 idi diye hatırlıyorum.
    Aradaki(1 yılda ki) kur farkını düşünecek olursak fiyat çok iyi bencede..

Geçen yılın fiyatını bilmeyenler için paylaşmak istedim.

• crastag C kullanıcısına yanıt
    onu sormadım. şu an internet üzerinden teklif alıyorum. haftasonu iş yoğunluğuma göre gidip dolasıcam bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedmiller

Hyundai, stoklarindaki tum araclari elden cikarabilecek bir kampanya hazirliginda.

• X-trail sahibinden yorumlar;

Kardesim 2015 i var bizde full + full u. Nerdeyse ayni hic bisey katmamislar arabaya. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 142 bin lira para verdik. Berbat bir multimedya si var. Ekran desen gercekten kotu ciddi ciddi cokmek gerek biseye girmek icin. Bu sinifta otomobil ayak aydinlatma yok ambians aydinlatma yok. Ondeki tavan isiklari led arkadakiler bildigin ampul deli gibi isiniyo az bisey calissa.Herseyi gectim cam acma tuslarinda isik yok saka gibi :D suspansiyonlar berbat gercekten. Takur tukur gidiyosunuz her yerden ses geliyor. Sozde jip bu araba Camurda kaliyo. 1. 2. Ve 3. Viteslerde hizlanana kadar motor sesi resmen icerde. Sanki araba kalkarken sen zorlaniyomussun ikiniyomussun gibi hissettiriyo. Ondeki aux ve usb girisinde isik yok gece yolculuklarinda o delikleri bulup takacam derken fitil oluyosunuz. 360 derece kamera gorus sistemi var fakat kameralar tabiri caizse nokia kameralari gibi cok dandik :D Yolda giderken kaput sallaniyo saka gibi :D Arka yolcular icin havalandirma ufluyomu uflemiyomu belli degil süs icin koymuslar sanki :D Ornegin havayi sadece ayaklara verdiniz her yerden hava geliyo, sadece yukari verseniz bile yinede ayaklara veriyo. Bolumlendirememisler havalandirmayi. Arabanin disindayken kapi acmaya basili tutunca camlari acmiyo. Camlar full acik indiniz arabadan kitliyosunuz camlari tek tek kapatiyo ve cok yavas. Cam kontrolleri berbat otesi. Surucu camindaki otomatik indirmeyi ayarlayabilene vericem benim arabayi. Bi basiyon iniyo durdurim diyon geri kalkiyo filan :D Arabanin bu tarz yazilimsal aptalliklari cok fazla hani yapan muhendise sovuyorum bende bir muhendis olarak. Arabayi istop ettiniz camlari kapiycaniz ve ya sonroof u yok efendim tekrar start tusuna basicaniz araba o arada butun elektrik sistemini accak oyle kapaticaksiniz. Ornegin soonroff u ve camlari acik unuttunuz indiniz arabadan bastiniz kitlemeye camlari tek tek 2 satte kapatti hadi eyvallah soonroof u kapatmiyo :D 7 kisilik filanda degil bu arac o arkadaki koltukalara sadece 2 tane maksimim 11 yasinda ufak tefek cocuklar oturabilir. Ses sistemi berbat boyle bi arabaya hakaret etmisler resmen. Motoruna baktiginizda yakit gercekten cok 40 45 kuruslarda yakit. Arabanin guzel yanlari ici ferah genis , panaromik tavan baya buyuk guzel. Koltuklar konforlu. Araba cok ferah geecekten. Arabanin tipi sekli cok guzel tabi bu goreceli bi kavram ama. Hayir nissanin Turkiyedeki suv sinifinda en pahali aracini aldik full + full + full. Sadece cok cok basit yazilimsal aptalliklar bile soguttu arabadan beni gercekte. Hic bir bok eklemedikleri gibi 200 bin tl lere firlamis fiyatlari :D ucuz jip in yahnisi iste nolcak. Kardesim vermeyin bu parayi bence. Ben babama dinletemedim gul gibi Skoda SUPERB alacaktik tutturdu jip te jip. Yazdiklarim tamamen tecrube ettigim seylerdir dikkate alin bence. Kazasiz yolculuklar. :)

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.