Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1075. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 64 Misafir (14 Mobil) - 58 Masaüstü23 Mobil4 iOS4 Android
5 sn
287.472
Cevap
4.612
Favori
46.802.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1047 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

1 motor i20 için daha önce 100 105 diyorlardı fiyat düşmüşler demek. 1.4 i20 otomatik alanlar ağlıyor 10 11 12 litre yakıttan bahsediyorlar ki doğrudur.lpg ile ancak normale iniyor yakıt 14 litre gaz yakar biraz da benzinden gider hesaplayın. Corsa da 1.4 tam otomatik biraz daha az yakar ama gene de çoktur yakıtı.

Corolla denk getirirseniz bütçe aşmıyorsa otomatik corolla bakın.

Ya da alırken daha ekonomik olsun uzun vadede satmıcam diyorsanız suzuki balenoyu bir test edin. 85 binlere bulunabiliyor sanırım. 5 litre yakıyor benzinde. Donanım olarak da hız sabitleme dışında işe yarar herşey var. akranlarına göre daha dolu. Yan perde hava yastığı var en azından. Alalı 1 yıl 20bin km oldu çok memnunum nazar değmesin bilmeyenlere duymayanlara tekrar hatırlayım istedim. Bu hacimde bu dolulukta bu paraya daha az yakan otomatik araba yok.

Alıntıları Göster
    Hocam Toyota ya baktim
    Müşteri hizmetlerinin tavrını hiç beğenmedim
    Genelde beğenmemiştim zaten
    2018 life için sümük gibi yapistigimiz için nasıl olsa satılır düşüncesiyle adamlar çok pişkin geldi
    Ayrıca otomatigi çok pahalı
    Suzukiyi bilmiyorum araştırmam lazım sizin arabanızın markasımi

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa-

Hocam Toyota ya baktim
    Müşteri hizmetlerinin tavrını hiç beğenmedim
    Genelde beğenmemiştim zaten
    2018 life için sümük gibi yapistigimiz için nasıl olsa satılır düşüncesiyle adamlar çok pişkin geldi
    Ayrıca otomatigi çok pahalı
    Suzukiyi bilmiyorum araştırmam lazım sizin arabanızın markasımi

Alıntıları Göster
    Evet hocam ben aldım kullanıyorum. Sormak istediğiniz bişey olursa msj atabilirsiniz
  • mrmoustache kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi bayi
  • omurkadir kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam hangi bayiden aldınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

Golf 1.5 TSİ 150 ACT DSG Comfortline Beyaz+sürüş+ışık paketli araca 141500₺ ye anlaşarak serüvene son veriyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin.
    Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

Evet hocam ben aldım kullanıyorum. Sormak istediğiniz bişey olursa msj atabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Ne kadara aldınız şanzımanı yol tutuşu nasil bir sıkıntı yaşadınizmi
    İçeriği nasıl baz model mi
    Şimdiden tşkler
  • mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun teşekkür ederim 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: M Y S T

Motorunu önemsemeyip sadece dış görünüşünü önemseyen adam verir. +millette para çok
    Gerçi motor demişken 1.0 TSİ 1.6tdi dan motor olarak geri kalmaz . Bizde 2 araç var birisi 1.0tsi birisi 1.6tdi birbirlerini pek aratmıyorlar 1.0tsi çok istekli ve canlı.
    1.0TFSi 1.6TDİ’in yerine uretilmis bir motor ve A3 1.6TDİ’i tahtindan etti diger markalardada yakin gelecekte aynisi olacaktir.
  • Yakın zamanda Ankara civarında veya Samsun civarında
    Civic sport plus bakan oldu mu acaba
    Pek stok kalmamış sanırım
  • cqr52 C kullanıcısına yanıt
    Bende bu araca bakıyordum ama yakıtı korkutuyor beni
  • mtok kullanıcısına yanıt
    Tüpsüz atmosferik kullanıyomuşsun gibi düşüneceksin
    Şehir içi 9 10lt tüketimi var ortalama 7 8 kullanıma göre değişir
  • Ateca ya da grandland için güncel fiyat bilen var mı?

Grandland 2018 1.2 exellence+camtavan için 180 dediler antalyada ama bana pahalı gibi geldi.
  • A3 1.0 TFSI sportback cam tavan, katlanir ayna araç icinfiyat alan var mi ?
  • jumboss J kullanıcısına yanıt
    2 ay öncesine kadar dizel 2018 in fiyatı buydu, bence baya pahalı 1.2 için
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

2 ay öncesine kadar dizel 2018 in fiyatı buydu, bence baya pahalı 1.2 için
    2-3 ay öncesine göre fiyatlara hep zam geldi. Hiç bir araç aynı kalmıyor.
  • jumboss J kullanıcısına yanıt
    Grandland yaklaşık 5 ay önce 1.6 dizel excellence fiyatları ona yakındı. Suv tarzı araç istiyorsanız , şuan için Kia sportage 1.6 dizel 7 ileri dct şanzıman prestige paket seçeneğini listene eklemeni öneririm. 185-190 bin tl civarında bulabilirsin. Grandland , 3008 , Ateca , Tiguan ile kıyaslarsak sportage fiyatına göre gerçekten çok kaliteli bir araçtır. Kardeşi Hyundai Tuscon da görülmeye değer.
  • cqr52 C kullanıcısına yanıt
    doğuş oto kartal hocam
  • 5 ay önce degil 2, 2.5 ay önce o paraydi, baya zam gelmis sanırım biraz satilmaya baslaninca hemen firlatmislar fiyatını, bu fiyat bandina çıktı ise tucson falan da düşünülebilir tabi
  • 2018 Model Hyundai Tucson Dizel Otomatik STYLE paket : 155.000 TL zorlanırsa 154 bin de olabilir.
  • commandoer kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi
  • 
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.