Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (881. sayfa)

5 sn
285.736
Cevap
4.583
Favori
46.399.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: just_justice

Golf hevesim var açıkçası ama almışken highline alalım diyorum. O da biraz pahalı geldi şu an.
    1 yıldır 1.0 TSI comforf manuel Golf kullanıyorum ve çok memnunum. Eğer hayalet ekran, dinamik sinyaller gibi ekstra özellikler çok önemli değilse sizin için comfort gayet yeterli bir paket bence. Hız sabitleyici, yağmur ve far sensörü yok ama bence çok anlamlı özellikler değil highline almak için.
  • bayram3258 B kullanıcısına yanıt
    Valla hocam liste fiyatı 330 bin tl nin üzerinde olan bir aracı o kadar aşağı çekerler mi bilmiyorum. Aynı böyle dediğiniz gibi fırsat bir araç olursa bizimle de paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet şuan 100bin civarında sıfır otomatik ne araç alınabilir?Bir ara toyota corolla, megane bu fiyatlara alınıyordu.Şuan vaziyet nedir?
  • T_Box T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Almışken DSG al diyorlar ama satmak için değil binmek için araba almak lazım. Koltuk rahatlığı olarak highline ile comfirtline arasında fark var mı acaba merak ettiğim bir konuda bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

bmw 3 ün yeni kasası geliyor ondan dolayı indirimli satıyorlar.
    eski, sopa gibi el frenli, içi de dar ama yine de 2.0 dizel 3 serisi. imkanım olsa bunu zorlardım şahsen. yenisinin alınabilir bir rakamda olacağını sanmam 200 civarında bütçesi olan biri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just_justice

Teşekkür ederim cevabınız için. Almışken DSG al diyorlar ama satmak için değil binmek için araba almak lazım. Koltuk rahatlığı olarak highline ile comfirtline arasında fark var mı acaba merak ettiğim bir konuda bu.
    comfort koltukları da iyi, trend'in koltukları biraz kötü. highline'ın suni deri koltukları biraz daha şık duruyor + sürücü koltuğu tam elektrikli. comfort'ta yarı elektrikli. şahsen comfort'u yeterince iyi buluyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrterk

Teşekkürler hocam cevaplarınız için . Hafta başı nissan qashqai 1.6 dizel otomatık skypack için 160 bin fiyat almıştım telefonla aradığımda .

Hangi bayi bu bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

eski, sopa gibi el frenli, içi de dar ama yine de 2.0 dizel 3 serisi. imkanım olsa bunu zorlardım şahsen. yenisinin alınabilir bir rakamda olacağını sanmam 200 civarında bütçesi olan biri için.

Alıntıları Göster
    yeni kasa zaten kazık olacak.bence bu fiyat uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII

millet şuan 100bin civarında sıfır otomatik ne araç alınabilir?Bir ara toyota corolla, megane bu fiyatlara alınıyordu.Şuan vaziyet nedir?
    Kisisel ihtiyac ve zevke bagli bir durum

Ben olsam c segmentte honda civic

B segmentte ibiza bakardim

Guncel fiyatini tam bilmemekle birlikte SUV olarak vitarada bu fiyatlardadir diye dusunuyorum

Kucuk suv olarak peugeot 2008 de dusunulebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Kisisel ihtiyac ve zevke bagli bir durum

Ben olsam c segmentte honda civic

B segmentte ibiza bakardim

Guncel fiyatini tam bilmemekle birlikte SUV olarak vitarada bu fiyatlardadir diye dusunuyorum

Kucuk suv olarak peugeot 2008 de dusunulebilir.

Alıntıları Göster
    İlginiz için teşekkürler hocam.
    Bende sizin gibi civic düşünürüm fakat bildiğim kadarıyla sıfır otomatik olduğunda +120bin gibi bir rakamlara çıkıyordu o araç.Çok aktif araba kullanmadığım için lüx olur diye düşünüyorum benim için.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Kendiniz Comfort Passat kullandığınız için olmasın ?

Comfortline donanımında sunulan koltukların kumaş kalitesi oldukça düşük, xenon farlar, hayalet dijital gösterge, ve ısıtmalı koltuk gibi 2019 yılında lüks olmayan donanımlardan yoksun. Adaptif hız sabitleyici, şerit takip sistemi gibi özellikler zaten Highline'de bile görmek pek mümkün değil.

2014 yılında piyasaya çıkan Passat'ın 5 senelik eski, klişe ve deomode tasarımı artık tedavülden kalkması gerekir.

Ayrıca filo kiralama şirketleri tarafından ucuza alınarak piyasaya ucuza 2. el olarak sürüldüğünden 2. elde değer kaybı çok yüksek.

2018 TDI DSG Comfortline Passat 0 Km :185.000 TL
    2018 TDI DSG Comfortline Passat 2. El :150.000 TL (DOD Ankara)

https://www.dod.com.tr/arac-detay/VOLKSWAGEN/PASSAT/190600002

Passat 2. elde çok değer kaybeden bir araç, "Volkswagen alırım, kar ederek satarım." efsanesi artık geride kaldı. . .
  • yeniserdar Y kullanıcısına yanıt
    bu dediğiniz araç hangi bayii de hocam ?
  • Hocam otomatik vitesten iğrenen ben sırf doğrusu bu diye otomatik vitesli bir araç aldım.

Bu konuyu çok araştırdım en doğru olanı 2.el araç ya da sıfır 80 bin üstü bakıyorsan otomatik Alman gerekli Allah kimsenin malını satılık ettirmesin ama bi şekilde satmak durumunda kalırsan manuel vitesli yeni araba göbeğini çatlatır. Net diyorum otomatik al. Maalesef ülkedeki trend bu yönde

Araç tavsiyesi ise;

Bu ülkede çeyrek altın niyetinde de golf alabilirsin araç gerçekten iyidir.

Sonra Honda sonra Toyota (bence son derece gereksiz ünleri var)

Not: golf Sahibi değilim

Yukarıdaki sıra Türkiye; ikinci el ya da sıfır beğeni ya da merak eğilimdir.

Bana göre araç sırası Golf, Leon Civic ve Corolla diye gider...

• Ankara Eskihisar Dizel manuel comfortline passat 158.000 telefonda verilen fiyat bugün alındı.

Trendline manuel ellerinde kalmamış

Ankara doğuşu aradım şu an arkadaşlar cevap vermiyo daha sonra arayın dediler şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big CRacker -- 10 Ocak 2019; 15:47:40 >
  • Arkadaşlar engelli indirimsiz BMW 3.20 d premium line fiyat oldu mu.
    Bayi ve ekstra donanım bilgisi verebilirseniz sevinirim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunharca Eleştiri

Kendiniz Comfort Passat kullandığınız için olmasın ?

Comfortline donanımında sunulan koltukların kumaş kalitesi oldukça düşük, xenon farlar, hayalet dijital gösterge, ve ısıtmalı koltuk gibi 2019 yılında lüks olmayan donanımlardan yoksun. Adaptif hız sabitleyici, şerit takip sistemi gibi özellikler zaten Highline'de bile görmek pek mümkün değil.

2014 yılında piyasaya çıkan Passat'ın 5 senelik eski, klişe ve deomode tasarımı artık tedavülden kalkması gerekir.

Ayrıca filo kiralama şirketleri tarafından ucuza alınarak piyasaya ucuza 2. el olarak sürüldüğünden 2. elde değer kaybı çok yüksek.

2018 TDI DSG Comfortline Passat 0 Km :185.000 TL
    2018 TDI DSG Comfortline Passat 2. El :150.000 TL (DOD Ankara)

https://www.dod.com.tr/arac-detay/VOLKSWAGEN/PASSAT/190600002

Passat 2. elde çok değer kaybeden bir araç, "Volkswagen alırım, kar ederek satarım." efsanesi artık geride kaldı. . .
    Yazmayayım dedim ama dayanamadım

O dod daki araç impresion donanım comfortline degil

150 çok bile

Kalanı için cvp vermeye üşendim

• kaiserx K kullanıcısına yanıt
    2015 Seat leon dizel otomatik ilk sahibi kazasız boyasız aracımı 2 aydır satamıyorum.istediğim rakam 82500 sadece.

Bana kimse leon ikinci elde çeyrek altın demesin

• umitugur kullanıcısına yanıt
    Ekstrasi olmayan disi beyaz ici bej bursa teknikotoda vardi yilbasindan once 260 civari bi fiyati vardi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hunharca Eleştiri H kullanıcısına yanıt
    sen şu kumaş koltuklu a4 cü değilmisin
    kaç gündür nerdesin ya giydiriyorruz giyridiyoruz çıkmıyorsun
  • liberti2 L kullanıcısına yanıt
    Kumaş koltuklu filo a4 TFSI 185.000 TL'ye alanlara ben de üzülüyorum. . .
  • 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.