Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (747. sayfa)

5 sn
288.522
Cevap
4.619
Favori
46.931.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu yazdiginin bu konuya faydasi ne? Burasi konu disi mi? Yeter siktiniz artik su konuyu birakin bir milletin parasi seni mi gerdi sanane birader? Git sicak firsatlarda kurusculuk oyna burda milleti rahatsiz etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myway20

valla bende heyecan olsun diye bir deneme yaptım hem aracı test ettik hemde karı özlemiştik :)
    malum ist da kar göremiyoruz artık. Cok kar olmadığı sürece normal araçlada çıkılır ama en azından kış lastiği şart.

Alıntıları Göster
    Elbette 4x4 avantajlı oluyordur karli zeminde, ama sanıyorum hiçbir teknoloji kış lastiğin yerini tutmaz :) şöyle bir video yayınlandı geçenlerde, yaz lastikli 4 çeker ile kış lastikli 2wd aracı karşılaştırmis. İkisinde de yaz lastiği olsa sonuç 4x4 lehine olurdu tabi.

https://youtu.be/atayHQYqA3g

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Elbette 4x4 avantajlı oluyordur karli zeminde, ama sanıyorum hiçbir teknoloji kış lastiğin yerini tutmaz :) şöyle bir video yayınlandı geçenlerde, yaz lastikli 4 çeker ile kış lastikli 2wd aracı karşılaştırmis. İkisinde de yaz lastiği olsa sonuç 4x4 lehine olurdu tabi.

https://youtu.be/atayHQYqA3g

Alıntıları Göster
    katılıyorum. 4x4 aracın zeminde tutunma kabiliyetini arttırsa da lastik olmadan bir yere kadar.
    ama her kış lastiğine de güven olmaz tabi :)
    güvenilir lastik seçimi önemli.
    bugun michelin alpin 4 winter taktırdım
    orjınal lastiklerinden bile daha konforlu geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: -spawn-

Arkadaşlar 3008 active dizel modeline bakan oldu mu? Ne fiyat veriyorlar?
    Kasım ayında Vergi levhası olanlara 156 ya kadar bıraktılar.Bence çok iyi fiyattı.

Ellerinde varsa bu ay yine güzel fiyattan bırakabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Kasım ayında Vergi levhası olanlara 156 ya kadar bıraktılar.Bence çok iyi fiyattı.

Ellerinde varsa bu ay yine güzel fiyattan bırakabilirler.

Alıntıları Göster
    Kobilere hala 157 bin lira.

• Son günlerde Fabia 1.0 dsg fiyatı alan var mı ?

Bir ara 80 bine falan alanlar olmuştu güncel fiyat nedir ?

Makyajlı kasa çıktıktan sonra bayilerde kalan makyajsızlar en azından yine o civara verilmeli diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Kobilere hala 157 bin lira.

Alıntıları Göster
    Şartları uygun olan kişilere tavsiye ederim.

Kobi haricide iyi fiyattan verebilirler bu ay ellerinde varsa.

Cam filmi ve birkaç krom eklemeyle çok daha güzel olur araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Son günlerde Fabia 1.0 dsg fiyatı alan var mı ?

Bir ara 80 bine falan alanlar olmuştu güncel fiyat nedir ?

Makyajlı kasa çıktıktan sonra bayilerde kalan makyajsızlar en azından yine o civara verilmeli diye düşünüyorum.
    1 ay önce çoğu bayide eski araç kalmamıştı 1.0 dsg tutan bi kombinasyon 85 bine kimse bırakmaz kapışıldı doğal

• Peugeot 308 allure+comfort paketli fiyat alan oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ashkar1453

Peugeot 308 allure+comfort paketli fiyat alan oldumu?
    Benzinli otomatik?

• bugün konuştum , başka bir yol yokmu bizede verin alalım dedim , malesef sadece kobilere özel dediler :( , alım için istedikleri ;vergi levhası+şirkete ait 2 araç lisansı falan filan birde aldıktan sonraki 4 ay satılamazmış araç
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    115-120 arası fiyat veriyo istanbuldaki bayiler allure için , comfort paket sormadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zknmr

bu fiyata focus satma olasılığı çok düşük (az satar=ford takıntısı olan alır) o fiyata nerdeyde premium araç alınıyor
    Superb,passat parasına focus satmaya çalışıyorlar. Güzel bir fiyat politikası izleseler civic,octavia,golfü çok rahat yer ama nerdeeee
  • kaç sayfa okudum.. yok yok :) BMW X1 veya volvo v40 yeni kasa takip eden veya alan yok mu yaw ??
  • Arkadaşlar xtrail sordum bikaç yere ben de sıradayım ankarada bir bayide. Çoğu yer artık kapora ya da sıraya isim almıyor. Bir bayi 63 kişi araç bekliyor dedi. Gelecek araçtan fazla kapora ve iism alınmış. Vatandaş xtrail fanatiği olmuş. Benim bayim 192000 + 5000 tl lik aksesuar zorunluluğu getirmiş. Nissan türkiyeye şikayet ettim başka hiçbir bayide böylr birşey yok. Basamak seramik motor koruma ses izolasyonu için 5000 tl istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supergokhan -- 7 Aralık 2018; 7:45:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7C7A49ED

bugün konuştum , başka bir yol yokmu bizede verin alalım dedim , malesef sadece kobilere özel dediler :( , alım için istedikleri ;vergi levhası+şirkete ait 2 araç lisansı falan filan birde aldıktan sonraki 4 ay satılamazmış araç
    Peki bahsettiğiniz KOBİ'lere özel 3008 active dizel otomatik cam tavan mı? İstedigimiz rengi seçebiliyor muyuz?

• peugeot 5008 kobilere 191 bin lira teklif almıştı bir arkadaş alure elegans modeline benim teklif aldığımda 275 bin lira fiyat çekiliyor anlamıyorum kobi ile bireysel arasında bu adamlar nasıl bu kadar fark yaratabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crastag -- 7 Aralık 2018; 8:41:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supergokhan

Arkadaşlar xtrail sordum bikaç yere ben de sıradayım ankarada bir bayide. Çoğu yer artık kapora ya da sıraya isim almıyor. Bir bayi 63 kişi araç bekliyor dedi. Gelecek araçtan fazla kapora ve iism alınmış. Vatandaş xtrail fanatiği olmuş. Benim bayim 192000 + 5000 tl lik aksesuar zorunluluğu getirmiş. Nissan türkiyeye şikayet ettim başka hiçbir bayide böylr birşey yok. Basamak seramik motor koruma ses izolasyonu için 5000 tl istiyorlar.
    15-20 gun evvel kayseri ve istanbuldan iki bayi 5000 ve 12000 ekstra donanımla satıcaz demişti...
    istanbul görkem oto var ben ordan aldım. bi orayla gorusun derim...en azından onlar boyle bir cakallığa gitmediler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

c200 e iyi fiyat
    istanbul mu

Alıntıları Göster
    Çorlu / Almadım , alana hayırlı olsun , gerçekten sıfır araçtı neredeyse
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.