Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (691. sayfa)

5 sn
287.690
Cevap
4.615
Favori
46.819.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgim var hocam. Zaten son parti araçları bunlar başka da gelmeyecekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Bilginiz varsa gule gule binin kazasiz belasiz

• 3 serisi için fiyatlar iyi duruyor ilk bakışta fakat söylendiği gibi kasa değişecek bir kaç ay içinde.Hiçbir aracımı satmak için almadım şimdiye kadar ama şimdi bu parayı bağlayıp önümüzdeki sene içinde 150-160 bandına indiğini görmek kötü olabilir.Yoksa araç güzel.

• Luuca L kullanıcısına yanıt
    kredi avantajı varmı hocam

0 faiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: abu55

Aksesuarı elinden çıkarmak istiyor ne demek. Banane aksesuarı elinden cikarmak istiyorsa. 100 liralık mali 1000 liraya satmaya kalkmasalar zaten ellerinde aksesuar falan kalmaz. Musteriyi Aksesuarlı almaya zorlamak tek kelime AHLÂKSIZLIK. Satışlar düştü diye devlete ağlaşıp ağlaşıp ilk fırsatta vatandaşı sırtından vuran fırsatçı ahlâksız esnaf tipi.
    Eğer aksesuari elinden çıkarmak istiyorsa eserinden ucuza veriyorsa, araba 80bin akdemir 15bin ama indirimli 8bin dersin isteyen alır isteyen almaz... Ama Toyota nin yaptığı nasıl olsa satacagim deyip millete aksesuarı kitlemesi... Life aksesuar takınca touch yada advance olmayacak satarken yine life diyeceksin...

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun şimdiden.yakıt tüketimi yüksek deniliyordu bilginiz var mı.benim de bi dönem niyetim vardı bunyüsen vazgeçmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Borusan oto'yu aradım 3.18i premium line için 192'ye anlaştım. deri koltuk cam tavan geri görüş kısmen dolu araba. Hali hazırda 3.16i kullanıcısı olduğum için aractan da fazlasıyla memnun olduğum için A4 ve doğuş oto naznı cekmeye gerek yok. Normalde hepsi satıldı dedi, benim param hazır deyince o zaman ayarlarım dedi büyük ihtimal. Aksilik olmazsa salı ya da çarşamba günü gidip alacağım. İyi ki Aralık ayını beklemişiz.
    Oncelikle araciniz hayirli olsun. Aracın yeni kasası gelecek . ellerindeki stoğu eritmek için uygun fiyat veriyorlar. Yeni kasa fiyatı o zamanki euro kuruna görede yuksek olabilir. Premium line uzerine comfort pakette alirsaniz daha keyifli bir araciniz olur. 320 dizelede 270 bin tl gibi uygun fiyat verdiler.

• hocam kredi faiz avantajı varmı?

• ALOK A kullanıcısına yanıt
    Comfort pakette ekstra olarak ne var? Satış temsilcisinin dediği Bluetooth, arka kamera, sunroof, falan var.

• merhabalar, Kia Sportage otomatik cool ve elegance için fiyat alan var mı?
    Kia liste fiyatı üzerinden ne kadar indirim yapıyor?
  • Renault 2 gündür kararsızlık diye birşey saçmalıyor.Az önce twit atmışlar.''4 gün sonra size Türkiye’nin en mükemmel otomobil kampanyasını açıklayacağız. Belki de BENZERSİZ BİR KAMPANYA demeliyiz. Neyse biz en iyisi biraz daha düşünelim''https://twitter.com/RenaultTurkey/status/1069167709164838912
    Konu hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Borewin -- 2 Aralık 2018; 12:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Comfort pakette ekstra olarak ne var? Satış temsilcisinin dediği Bluetooth, arka kamera, sunroof, falan var.
    Comfort pakette elektrikli ve hafizali sol kotuk .elektikli sag koltuk. Hifi ses sistemi. On koltuk isitma.

• corolla araştıran arkadaşlar neden auris life almadi geçen ay? aralarinda benim gormedigim buyuk fark mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmett_han

merhabalar, Kia Sportage otomatik cool ve elegance için fiyat alan var mı?
    Kia liste fiyatı üzerinden ne kadar indirim yapıyor?
    Cool otomatik kalmamış olabilir. Elegance için 129 bine bayi ilanları var.

Bu hafta makyajlı kasa gelecek bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

3 serisi için fiyatlar iyi duruyor ilk bakışta fakat söylendiği gibi kasa değişecek bir kaç ay içinde.Hiçbir aracımı satmak için almadım şimdiye kadar ama şimdi bu parayı bağlayıp önümüzdeki sene içinde 150-160 bandına indiğini görmek kötü olabilir.Yoksa araç güzel.
    İnmez hocam yeni kasa 3 ler ciddi fiyat artisiyla gelecek suan alan eski kasa olacak olsada zarar etmez ben oyle dusunuyorum..

• Ahmett_han A kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta bir arkadaş Sakarya Kia bayisinden Sportage Elegance beyaz otomatik aracı 123 bine almışti.

• BMW x1 xline benzinli 281 bin fiyat aldım. 50 bin 12 ay sıfır faiz kampanyası var.

Sizce mantıklı mı? Alternatif ne araç düşünebiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ALOK A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• serbestkursum S kullanıcısına yanıt
    mayıs ayında 263k ya

dizelinden teklif aldık

2.el ileride ucuza alanlarla satacağın için zarar ettirir

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Geçen hafta bir arkadaş Sakarya Kia bayisinden Sportage Elegance beyaz otomatik aracı 123 bine almışti.
    cevap için teşekkürler, arkadaşınız araçtan memnun mu?
  • 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.