Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (689. sayfa)

5 sn
285.727
Cevap
4.583
Favori
46.395.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vizontele35

Bugün uğradım.
    Malatya Şampiyon Oto
    Insignia Enjoy 1.6 Dizel Otomatik 165 bin TL
    Grandland X Enjoy 1.6 Dizel Otomatik 173.500 TL (Beyaz Renk-Ekstra Cam Tavan

Kredi Kampanyası Yok...
    Enjoy insignia 156 bin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-yetkili-bayii-cozelden-2018-sifir-insignia-1.6-cdti-enjoy-628096833/detay

Grandland x excellence 176 bin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-opel-opel-cozel-2017-grandlan-x-1.6-cdti-oto.excellence-sifir-arac-602727771/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abu55 A kullanıcısına yanıt
    Kasımın ilk haftasında 103 dedi bana ellerinde 1 araç vardı ben düşeneyim dedim 2 saat sonra gittim bayi gittim araç satmıştı yani fiyat ı 102 ile 103 civarındaydı

• Toyota 2 saat bitti bugün 12 de gittim life ve advance otomatik 2 tane kalmıştı ben almadım zaten sırada epey müşteri vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

Bugun doğuş oto dan aldığım bazı fiyatlar.

A4 dizayn donanım 1.4 motor son fiyat 230.800 tl

Passat highline 1.4 tsı 220 bin tl

Passat highline 1.6 TDI 270 bin tl

Suberb prestij paket hayalet ekran siyah jant metalik boya 290 bin 😄
    Yazık... Vallahi yazık. Şu fiyatlara bak. Passat ne ya.. Bence o fiyatların yarısı etmeyecek bir araba..
  • Bir de seramik kaplama modasi cikti. Maliyeti 300 tl olan malzemeyi (hadi 200 de iscilik desek) 1500 tl degerinde deyip iteliyolar millete. Bu araba icin yararli bisey olsa fabrikada zaten cila yerine direkt seramik kaplarlar. Hepsi hikaye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cok kişinin ilgisini cekmeyecek ama bır bomba daha paylaşalım

motor hacmi 1600 ustu araclarda otv ındırımıne gıtmesı kuvvetlemuhtemel aldıgım duyumlara gore bu yonde bır calışma ve beklenti var

--------------------------------------------

hedef fıyatlarımız

golf 1,0 hıglıne =135-140

a4 desıgn = 1910 - 210 bandı

a3 sporback manuel =1115-120 bandı

a3 sporback stronıc =140 145 bandı

volvo v 40 =140 145 bandı ( bu dogus grubuna gore bıraz daha az ıhtımalı)

sn hunharca eleştri bu araclar bu fıyatlara ınmez dıyordun munkun degıl dıyordun bu araclardan bırısını senın icin opsıyonlatacam lafını yemek yok

golf ve a3 asagı suzuluyor en son a3 man 121 tl golf 1,0 tsi hıglıne 142 cıvarı fıyatları gordu
  • SilverAgent S kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bir arkadaş bursa doğuşta dynamic 190 sürüyle var demiş, ona istinaden söyledim. Normal dynamic sonuçta deri koltuklu, geçen ay az miktarda kumaş koltuklu satıldığını düşünürsek deri olduğunu düşünerek söyledim.

• Kuga dizel otomatik titanyum teklif alan var mı? Bu aracın fiyatı niye düşmüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

cok kişinin ilgisini cekmeyecek ama bır bomba daha paylaşalım

motor hacmi 1600 ustu araclarda otv ındırımıne gıtmesı kuvvetlemuhtemel aldıgım duyumlara gore bu yonde bır calışma ve beklenti var

--------------------------------------------

hedef fıyatlarımız

golf 1,0 hıglıne =135-140

a4 desıgn = 1910 - 210 bandı

a3 sporback manuel =1115-120 bandı

a3 sporback stronıc =140 145 bandı

volvo v 40 =140 145 bandı ( bu dogus grubuna gore bıraz daha az ıhtımalı)

sn hunharca eleştri bu araclar bu fıyatlara ınmez dıyordun munkun degıl dıyordun bu araclardan bırısını senın icin opsıyonlatacam lafını yemek yok

golf ve a3 asagı suzuluyor en son a3 man 121 tl golf 1,0 tsi hıglıne 142 cıvarı fıyatları gordu
    210 nasıl oluyor? onu bir anlasak. a3 dizelse o rakama inanmam, net. zaten rakamlar gerçekten çok temenni gibi görünüyor.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    daha oncedende cevapladık 210 nasıl ettıgını bı zahmet okuyuver

yukdakı aracların hepsı benzınli dizele hıc ılgımolmadı ha dızel a 3 ıstıyorsan yukardakı fıyatın ustune 5-6 bın koy

temenımi gercek mi 1 ay zaman var bak orda ıkı aracında en son fıyatlarını paylasmısım

A4 de 10gun once 247 -251 fıyatlar cekılırken sımdı236 elıne tutusturruverırler onumuzdekı surectede tutusturuverıcekler sen yeterkı pesın paradan habet et

passat parasına a4 satıcaklar bence senın sıkıntın bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancar10

Bu mesaj silindi.
    O pakete o fiyatı hangi akla hizmet veriyorlar anlamıyorum... Bomboş araba çelik jant olsa ne olacak? Tamamen insan psikolojisiyle satıyor Toyota... Almazsan araba bitecek... Bitse ne olacak sanki ülkedeki tek araba markası Toyota...

Bu millet bu şekilde devam ettikçe Toyota daha çok zam yapar...

• 3.18i tr paket 193bine birakiyorlar..ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memedince kullanıcısına yanıt
    Boş paket almayın. Bi arkadaş premium line için almıştı aynı fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

O pakete o fiyatı hangi akla hizmet veriyorlar anlamıyorum... Bomboş araba çelik jant olsa ne olacak? Tamamen insan psikolojisiyle satıyor Toyota... Almazsan araba bitecek... Bitse ne olacak sanki ülkedeki tek araba markası Toyota...

Bu millet bu şekilde devam ettikçe Toyota daha çok zam yapar...

Alıntıları Göster
    İsin kötü tarafı reno’ya da gittim.

Liste fiyatı Seksen küsurlük Hb megan bos benzini 102’ye kakalamaya çalıştı.

Hurda nerdeyse 7’ye geliyo, faizssiz kredi kullanirsan 4 koydular iki krom bi ekran takmislar 16 bin ekstra istiyorlar, kapi kromu elimde kaliyordu bakarken.

• memedince kullanıcısına yanıt
    İyi yakıyor bu araç bilgiz olsun

• Forumdan çok belirgin cevap alamadim ama xtrail ile 5008 1.6 hdi arasinda seçim yapmaya çalişiyordum neticede xtraile karar kildim.Fiyat bilgisi verme noktasinda vergi levhasina 5008 allure elegance dizel oto 191k 3008 allure elegance dizel oto197k fiyatlarla alinabiliyor. 5008 yerine xtrail tercih ettik fiyatlar aybiydi ancak 5008 ic mekani acisindan tavan cok alcak 180 cm ustundeki herkesin kafasi tavana dokunuyor arka koltukta biraz kasvetli geldi bize xtrail ferahligi yaninda. Günün özeti pejoda satişi yavaş araçlar vergi levhasi ile eritiliyor

• Eudo E kullanıcısına yanıt
    Hocam a4 için 230k teklif aldık. Yık sonuna kadar düşse mi diyorsunuz?

• Ne zaman bu toyota bayisine gitsem son 1 aracımız kaldı almazsan başka müşteriye verecem bunu belki bütün müşterlere yapıyor

• WcXtreme W kullanıcısına yanıt
    5008 hangi bayiden o fiyatı aldınız uygunmuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crastag -- 2 Aralık 2018; 10:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WcXtreme

Forumdan çok belirgin cevap alamadim ama xtrail ile 5008 1.6 hdi arasinda seçim yapmaya çalişiyordum neticede xtraile karar kildim.Fiyat bilgisi verme noktasinda vergi levhasina 5008 allure elegance dizel oto 191k 3008 allure elegance dizel oto197k fiyatlarla alinabiliyor. 5008 yerine xtrail tercih ettik fiyatlar aybiydi ancak 5008 ic mekani acisindan tavan cok alcak 180 cm ustundeki herkesin kafasi tavana dokunuyor arka koltukta biraz kasvetli geldi bize xtrail ferahligi yaninda. Günün özeti pejoda satişi yavaş araçlar vergi levhasi ile eritiliyor
    5008 in ikinci elini bilmem ama 3008 heleki allure ep nin çok iyi.Aldığınız fiyatlarda çok iyi.

Çok genişliğe ihtiyacınız yoksa 3008

Geniş olsun diyorsanız iç dış tasarımdan dolayı 5008 diyorum.

• 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.