Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (604. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 9 Misafir (6 Mobil) - 7 Masaüstü11 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
288.567
Cevap
4.619
Favori
46.939.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Hyundai İoniq alan bir arkadaşlar vardı,
    Fİyat ve bayi bilgisi alan var mı en son?
  • WW Golf 1.0 1.4 TSİ comfortline için fiyat alan varmıdır.İyi forumlar.
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: camokasahin

Buradan "almayın fiyatlar daha da düşecek" diye cazgırlık yapanlara üzülüyorum. Bu arkadaşları dinleyip elinizdeki fırsatları kaçırmayın derim. Yoksa başınızı duvarlara vurursunuz. Bırakın onlar kendi kendilerine risk alsınlar.

İnsanların sizi yönlendirmesine müsade etmeyin. İçinize siniyorsa alın gitsin, en azından kendi kararınızı uygulamış olursunuz. Hata ise sizin hatanız olmuş olsun.
    Berat Albayrak artık vergi indirimi vs şeylerin artık olmayacağını söyledi. Bu nedenle yorumunuz gayet mantıklı.
  • Kia Stonic 1.0 TGDI 7-DCT Elegance/Sunroof

120bin TL

50 bin TL 18 ay 1.55 faiz

Kia Nazer-Gebze

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Daha dünkü açıklama.. Haberleri iyi takip etmiyorsunuz..

https://gozlemgazetesi.com/HaberDetay/21/1107623/bakan-berat-albayraktan-vergi-affi-ve-muafiyeti-aciklamasi-son-dakika.html

• Hocam 2. El aldım Mercedes b200

• gareysar kullanıcısına yanıt
    Bana gerçekçi gelmedi. Neredeyse her iki yılda bir ya vergi indirimi geliyor yada borçlar yapılandırılıyor, her seferinde güya son olacaktı. Ayrıca vergi indirimine ihtiyacın olmaması için ekonominin düzelmesine ihtiyaç var buda direk dövize bağlı. Sektörün bitmemesi için bugün olduğu gibi dengelemeler hep olacak. Önümüzdeki yıl sektör için zorlu geçeceğinden firmalar olabildiğince az stokla girmek isteyeceklerdir. Biz bilmesekte şuan yıl sonuna kadar kalan araç sayısı belli. Bayidekiler + gümrüktekiler + fabrikalardan gelecekler. Araç sayısı talebe göze az kalırsa fiyatlar artacak veya araç sayısı talebe göre fazlaysa fiyatlar düşecektir.
  • Sıfır arac almak bu ülkede ölü yatırımdır

• Vergi indirimi olmazsa satışlar dip yapar bak nasıl indirim yaparlar

• muallim_25 kullanıcısına yanıt
    Allah kaza bela vermesin, ben de a4 ten passat a yöneldim fiyat vs sebeplerle, var mı bi tavsiyeniz/uyarınız passat alırken ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polo 1.0 Tsi Comfortline ek donanım yok.
    Ark-Vw Kocaeli

82.500 fiyat veriyor.
    Sanırım daha düşüğünü duymadım N11 hariç.

Bana zorla Polo aldıracaklar.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Bu konu iki ucu b.klu değnek devlet açısından. Bir tarafta vergi geliri, diğer tarafta ise cari açığı olabildiğince arttıran ithalat mevzuu. Ekonomiyi soğutma döneminde vergi avantajlarının bir süreliğine rafa kaldırılması muhtemel gibi görünüyor bana göre. Araç firmalarının dili bu yıl stoktan dolayı yandı, bu vergi indirimi sadece gümrükte bekleyen araçların problemini çözmüş oldu. Yoksa geri gönderim yolları dahi konuşuluyordu. Önümüzdeki yıl ana bayiler yoğurdu üfleyerek yiyeceklerdir. Artık bayilerde görmek için dahi araç zor bulunur. Araç bekleme süreleri artar. Fazla stok çekmedikleri taktirde bunun maliyetine de katlanmayacaklardır.
  • umitugur kullanıcısına yanıt
    Hunko, 122 bin

• darkrock0808 D kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız aracı görmeden paranın tamamını vermemek lazım. Ben Renault’da aynısını yaşadım, aracı görmeden paranın tamamını verdim ve aracı teslim almaya gittiğimde tavanında kuş pisliği yanıkları vardı. Kılcal çizikler de mevcuttu.

• _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Hocam golf midline 100 diyorlar.Aralıkta biraz daha düşebilir.Polo yerine biraz daha ekleyip golf alınabilir.

• Çokta heves kalmadı ama bakıcaz Aralık ayını görelim.

• Nissan Micra Street gören arkadaşlar haber ederlerse sevinirim, bir bayan akrabam için düşünüyoruz.
  • Toyota sitesinde corolla 1.6 touch otomatik 94.800 görünüyor şimdi, ben 100 diye hatırlıyorum ama düşürdüler mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihd46 -- 23 Kasım 2018; 11:10:39 >
  • honda civic benzinli düz vites elegance donanım. 115,000 TL
    90,000 TL 12 ay 1,00 faiz oranı.

eski maliyetli araç kalmadığı için bu fiyata aldık.
    otomatik lpgli olanı 117,000 TL'ye teklif ettiler.
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.