Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (597. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 22 Misafir (15 Mobil) - 11 Masaüstü23 Mobil4 iOS2 Android
5 sn
288.761
Cevap
4.621
Favori
46.988.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Seat'ten aradılar. Hafta başında 121.000 TL + Hurda indirimi dedikleri 1.2 TSİ DSG için 112.000 TL fiyat verdiler. Artı olarak hurda onlardan olursa 4500 TL daha indiriyorlar. Ve 107.500 TL fiyat veriyorlar. Cazip mi değil mi bilemedim. Ne diyorsunuz arkadaşlar?
  • emrullahberat46 kullanıcısına yanıt
    59 fiyat teklifi aldım şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

arkadaş 1.6 exe eco otomatik honda 135 e aldı..
    Moralinizi bozmak istemem ama bu fiyatı yüksek buldum. ÖTV indirimi geldiği ilk günlerde bu aracı 128'li rakamlara sattılar. +7000 TL bayinin keyfi olarak yaptığı zamdır. Yazık gerçekten! Honda Civic almak gerçekten cazip değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

Bu mesaj silindi.
    Octavia düşünüyordum ama böyle saçma fiyat politikalarından dolayı Skoda'yı listemden çıkardım. CİMER'e şikayet edilirse "belki" birşeyler değişir ama umudum var mı? Tabii ki yok. Bu ülkede hangi iş vatandaşın yararına yapılmış ki bu yapılsın. Herkes birbirini kazıklama peşinde.
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Kredi var mj hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haremsize kullanıcısına yanıt
    Değil hocam şu an 1.2 stil seat leonun 95 lerde olması lazım yoksa alınmaz 95 üstü bayinin cebinedit ama full led sunrof hayalet gösterge falan varsa 107 normal yoksa değil

• dwho kullanıcısına yanıt
    yok

Hani asgari ücretin 1600 olduğu bir ülke düşün. 3 bin TL maaş alan iyi maaş alıyor diyorlar orada. hele maaşın 5 bin TL oldu mu tmm' dır o iş. Ama ne yapsınlar sıfır araba için asgari ücretli yemeden içmeden 49 ay, 3 bin TL maaş alan yemeden içmeden 26 ay, 5 bin TL maaş alan yemeden içmeden 16 ay çalışması lazım.(77200 fiyat) Tabi bu arada nasıl yaşar bu mucize ayrı bir konu. O ülkede bir indirim yaşanıyor. Çevresindeki herkes arabayı yatırım görüyor. O da doğal olarak sıfır araba almak için kolları sıvıyor. Ne yapsın arabanın 2. eli sıfırdan daha pahalı zaten. Bir de bakıyor en ucuz araç 77200 bir de sıfır faizle cezbeden bir kapmanya görüyor. Ne renk kalıyor ne döşeme. Kusmak aklının ucundan geçmiyor.
    Eğer o ülkeye uğrarsan şaşırma. telefonlar senin orada maaşının 1/10(onda bir ) fiyatına olabilir. Ama o ülkede aynı telefona 2 bilemedin 3 maaş veriyorlar. Birde senden ufak bir ricamız olacak nolur o fakirleri küçümseme. Zaten bir ömür belleri boyunları bükülmüş bir mal sahibi olmak için. Bırak gücü yettiği sıfır bir şeylerin sahibi olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Değil hocam şu an 1.2 stil seat leonun 95 lerde olması lazım yoksa alınmaz 95 üstü bayinin cebinedit ama full led sunrof hayalet gösterge falan varsa 107 normal yoksa değil
    Yok hocam standart Style donanım araç. Ek opsiyon yok. Bu aracın geçmiş fiyatlarını araştırmadım. Siz biliyorsunuz sanırım. O vakit Aralık ayını beklemeye devam ediyoruz. İlla ki bir fırsat karşımıza çıkacaktır. Bayilerin eli mahkum, mecburen kampanya yapacaklar.
    Hocam aynı gün tavanında göçük kapısında vuruk siyah a4 ler bile satıldı inananaZsın.

Bildiğin kapış gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: haremsize

Bugün Seat'ten aradılar. Hafta başında 121.000 TL + Hurda indirimi dedikleri 1.2 TSİ DSG için 112.000 TL fiyat verdiler. Artı olarak hurda onlardan olursa 4500 TL daha indiriyorlar. Ve 107.500 TL fiyat veriyorlar. Cazip mi değil mi bilemedim. Ne diyorsunuz arkadaşlar?
    Euro kuru 4,52 ve ÖTV %50 iken satış fiyatı 87.000₺ idi. Bugünün kur ve ÖTV oranı ile hesaplayınca hurda indirimini hiç hesaba katmadan 100.000 ₺ civarı bir hesaba ulaşıyorum. Kur yönü aşağı olduğu sürece sakin olup aralık son hafta bekleme kumarı oynanabilir. Kur artmadığı ve araç stok sorunu olmadığı sürece kazançlı çıkabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogokcek -- 22 Kasım 2018; 18:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8550

Bu mesaj silindi.
    % 90 altı engelli raporu ile de alabilir. Yalnız kendisi kullanmak şartıyla özel tertibatlı özürlünün kendisinin kulannacağı aracı satın alabilir. % 40 ve üzeri raporlarda.
    Şu an çoğu marka temmuzdaki fiyatlarına dönüyor dönecektir aralıkta temmuzda falan full dolu araç hayalet gösterge büyük ekran tekno paket yani 103-105 e satıldı ben şimdi 105 olmaz ama 110 olur aradaki farklarla üstü verilmez boşuna ben maksimum 95 verilir diyorum üstü bayinin karıdır

Ekstra paket var mı araçta ?

• quote:

Orijinalden alıntı: haremsize

Bugün Seat'ten aradılar. Hafta başında 121.000 TL + Hurda indirimi dedikleri 1.2 TSİ DSG için 112.000 TL fiyat verdiler. Artı olarak hurda onlardan olursa 4500 TL daha indiriyorlar. Ve 107.500 TL fiyat veriyorlar. Cazip mi değil mi bilemedim. Ne diyorsunuz arkadaşlar?
    faizsiz kredi vs var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Kredi var mj hocam
    izmir poyraz otomotiv faruk

öğretmen indirimi 59, normal 60500

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Opel insignia 1,6 136 hp dizel otomatik 320nm tork 160,000 tl

corsa dizel otomatik enjoy 111,000 tl

secenek olsun
  • Hayra elinde q3 olan bayi var mı bilen varsa yazarsa sevinirim gördüm q3 bayağı güzelmiş varsa kaçırmayalım daha bulunmaz gibi

Avekte vardı sabah kırmızı opsiyonlu.

• 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.