Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (591. sayfa)

5 sn
288.691
Cevap
4.621
Favori
46.980.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mayıs ayında engelli indirimi ile araç alabilmek için heyet raporu almıştım. vasi kararı ek karar derken 5 ay geçti.
    Mayıs ayında 124.000 tl ye superb prestij paket alabiliyordum.
    dövizin yükselmesi ile fiyatların artması, ÖTV indirimleri ile bayilerin fiyatları 200,000 tl ye ayarlamaları derken Superb Style paket 139.000 tl ye almak için anlaştık.

Asıl komedi burada. BEDEVİLİK de denebilir.

Aracın parasını 20 kasım günü tamamladık fakat faturayı o gün sistemdeki yoğunluktan dolayı kesemiyorlar. 20 kasım günü skoda bölge müdürleri toplantı yapıyor ve araçlarda indirime gitme kararı alıyorlar. 21 kasım günü sabahında hemen aracın faturası kesiliyor.

21 Kasım öğleden sonra önceden görüştüğüm başka bir bayi telefonla arayarak kampanya başladığını ve 142,000 tl ye superb prestij paket araç alabileceğimi söyledi.

Ben de hemen anlaştığım bayiyi aradim ve yeni bir kampanya başladığını duydum. SuperB Prestij paketin de 200,000 limitinin altına düştüğünü söyledim. bayi ne dedi?

Sizin faturanız kesildi yapacak bişey yok. o araç artık size tahsis edildi.

Böylece SuperB prestij paket yerine Style paketi aynı paraya almış olduk.
    veya şöyle de denebilir: Style paketi 134.000 yerine 139.000 tl ye aldık.

Bu kampanyanın haberi bana geldiğine göre 3-5 güne mutlaka duyurulacaktır. Duyurulmasa bile Aralık ayında illa ki devreye girecek. SuperB prestij paket en fazla 192.000 tl ye alınabilecek. pazarlıkla daha da aşağı düşürülebilir. SuperB ye indirim gelirse diğerlerine de indirim gelir diye düşünüyorum.

Skoda araç almayı düşünenler mutlaka beklesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: peacer

Evet hocam,birkaç gün önce burada bir arkadaş paylaşmıştı..30 bin liraya da 18 ay sıfır faiz var,lakin kasko ve ekstra 2 yıl uzatılmış garanti satın alırsanız..
    ilk olarak @Adminnuh arkadaşımız paylaştı sonrasında ben paylaştım birilerinin bu paylaşımlardan faydalandığını görmek çok sevindirici.

Tekrar hayırlı olsun aracınız güle güle binin kazasız belasız.
  • hihtiyar H kullanıcısına yanıt
    yaşadığınız şansızlıklara üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun. keşke bir kaç gün daha aksilik yaşanıp işleminiz geriye kalsaymış. verdiğiniz bilgi için teşekkürler.
    bu arada bugün aldığım fiyatlar
    passat 1.4tsi comfort manuel cam tavan 138.500
    1.6tdi dsg passat impression 167 bin.
    golf 1.0 higline 142 bin aldığım fiyatlar.
  • StByErdeM kullanıcısına yanıt
    Hocam baz fiyatın üstüne 18kdv haricinde birşey yok sanırım degil mi? Ever kdv de varsa araç fiyatları bu hâliyle bile alabileceği durumda değil malesef. 2013 te focus trend 1.6 dizeli 38 e almıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hihtiyar

Mayıs ayında engelli indirimi ile araç alabilmek için heyet raporu almıştım. vasi kararı ek karar derken 5 ay geçti.
    Mayıs ayında 124.000 tl ye superb prestij paket alabiliyordum.
    dövizin yükselmesi ile fiyatların artması, ÖTV indirimleri ile bayilerin fiyatları 200,000 tl ye ayarlamaları derken Superb Style paket 139.000 tl ye almak için anlaştık.

Asıl komedi burada. BEDEVİLİK de denebilir.

Aracın parasını 20 kasım günü tamamladık fakat faturayı o gün sistemdeki yoğunluktan dolayı kesemiyorlar. 20 kasım günü skoda bölge müdürleri toplantı yapıyor ve araçlarda indirime gitme kararı alıyorlar. 21 kasım günü sabahında hemen aracın faturası kesiliyor.

21 Kasım öğleden sonra önceden görüştüğüm başka bir bayi telefonla arayarak kampanya başladığını ve 142,000 tl ye superb prestij paket araç alabileceğimi söyledi.

Ben de hemen anlaştığım bayiyi aradim ve yeni bir kampanya başladığını duydum. SuperB Prestij paketin de 200,000 limitinin altına düştüğünü söyledim. bayi ne dedi?

Sizin faturanız kesildi yapacak bişey yok. o araç artık size tahsis edildi.

Böylece SuperB prestij paket yerine Style paketi aynı paraya almış olduk.
    veya şöyle de denebilir: Style paketi 134.000 yerine 139.000 tl ye aldık.

Bu kampanyanın haberi bana geldiğine göre 3-5 güne mutlaka duyurulacaktır. Duyurulmasa bile Aralık ayında illa ki devreye girecek. SuperB prestij paket en fazla 192.000 tl ye alınabilecek. pazarlıkla daha da aşağı düşürülebilir. SuperB ye indirim gelirse diğerlerine de indirim gelir diye düşünüyorum.

Skoda araç almayı düşünenler mutlaka beklesinler.
    Hocam yaşadığınız sıkıntılardan dolayı geçmiş olsun. Vardır bundada bir hayır.

Sizden ricam c sınıfı veya insignia vs için fiyat aldınız mı hiç. Kayınpeder almayı planlıyor. Oda bende çok yoğundu bir türlü gezemedik. Fiyat aldıysanız bilgi verirseniz sevinirim

• manyaksx kullanıcısına yanıt
    Ellerinde var mı xtrail?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALaFuRKa -- 22 Kasım 2018; 2:15:21 >
  • ahtamar kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler:))
  • chomar kullanıcısına yanıt
    Bizde bugün 118i edition m sport shadow için 179 bin fiyat aldık eşimde bende hiç anlamıyoruz bu işlerden sizce nasıl bilen arkadaşlar cevaplayabilirse çok hayra geçer
    Inşallah doğru yere yazmışımdır
    Fiyat teklif formunda 257 bin cıktı o fiyattan indiler
    Birde düşük paket için 156 bin fiyat verdiler türkiye paketi artı cam tavan acil durum çağrısı falan varmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gozde36 G kullanıcısına yanıt
    O araca o fiyat verilmez. 10bin daha ekleyin Audi q3 alın 2 sınıf birden atlayın. o fiyatlara 1 serisi almak saçmalık olur... Liste fiyatlarına aldanmayın. q3 şu anda 331.000 ona bakılırsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adminnuh -- 22 Kasım 2018; 3:37:40 >
  • Mutimut M kullanıcısına yanıt
    Bizede bugün bmw de 500 tl dediler

• Adminnuh A kullanıcısına yanıt
    Aslında bakmıştım q3 e ama dediginiz gibi liste fiyatını görünce bayiye gitmedik bile
    Teşekkür ederim yarın bakalım bi

• mursel66 M kullanıcısına yanıt
    118i edition m sport shadow 179 bin
    X1 16d plus 308 bin Antalya kosifler
    Bugün aldık fiyatları

• piyasa canlansın millet - aa benzinde ucuz hadi benzinli alalım - mantığında olucak. piyasa biraz zaman geçsin benzin yine tavan olucak ve hepsi patlıcak.

ekonomi canlandırma.

Not : 1 hafta önce sorduğum araç ile şimdi indirim diye mail atıldı ve görüştüğümde 10.000 TL fark olduğu söylendi. bende sert konuşup telefonu kapattım.

Seat Ateca Fr - geçen hafta 165.000 TL 'ye kadar düşüyorlardı . tanıdık vs ile şimdi 175.000 TL civarı. liste fiyatı 177.000 TL zaten
  • SilverAgent S kullanıcısına yanıt
    A200 progressive için 230 bin fiyat aldık bugün antalya hastalyadan siz nereden aldınız 190 bin fiyatı

X1 16d plus paket 308 bin Antalya kosifler

• quote:

Orijinalden alıntı: ahtamar

Hangi il içindi. İlden ile de değişiyor tabii.

Alıntıları Göster
    İstanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: gozde36

Bizde bugün 118i edition m sport shadow için 179 bin fiyat aldık eşimde bende hiç anlamıyoruz bu işlerden sizce nasıl bilen arkadaşlar cevaplayabilirse çok hayra geçer
    Inşallah doğru yere yazmışımdır
    Fiyat teklif formunda 257 bin cıktı o fiyattan indiler
    Birde düşük paket için 156 bin fiyat verdiler türkiye paketi artı cam tavan acil durum çağrısı falan varmış
    En Düşük paketin (Türkiye paketi) bir üstü olan Premium Line bile bildiğimiz halojen farlı. Led far yok. Cruise kontrol yok. Ve premium serisi adı verilmiş . MART 2019'da hem kasası değişiyor hem de önden çekişe geçiyor artık. 2019 Mart'da Cenevre Otomobil Fuarında lansmanı var. Dikkat çekiyorum kasa değişikliği, makyaj değil! Ve arkadan itişten önden çekişe de geçiyor. Aşağıdaki linkteki kamuflajlı resimlerden görüleceği üzere A ve B sütunlarında önemli değişikliğe gidilmiş görünüyor. 125-129 bandına çekerlerse iyi satış rakamı yakalabilirler. Ama bu rakamlarla A3 dynamic (prestige) daha mantıklı duruyor sanki.

2019 - Yeni kasa - 1 serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x+y=z -- 22 Kasım 2018; 7:55:32 >

• eylcn E kullanıcısına yanıt
    Evet bizde denk gelemedik

• mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatları kdv ötv dahildir. Bayiye gidip ötv muafiyetli fiyat sormanız lazım

1.4 Tsi 106 K

• 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.