Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (589. sayfa)

5 sn
288.643
Cevap
4.621
Favori
46.970.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel Astra Edition 1.6 115 HP için sıcak fırsat düşünen varsa değerlendirebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hurda-tesvigi-ile-son-firsat-araclar-616892875/detay

Daha önce böyle bir fiyat duymadığım için sıcak olarak değerlendiriyorum.
    Opel Fethiye bayisi 75.000 TL fiyat veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 21 Kasım 2018; 22:16:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adminnuh A kullanıcısına yanıt
    Kasımdaki ilk haftanın fiyatımı olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Hurda teşviki ile 75 K hurda yoksa 4 K daha eder 79 K

Corolla alırım daha iyi

• Sen istediğini alabilirsin.

Diyarbakır Opel bayisi 85 dedi çok iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Adminnuh

Şu plaka mevzusuna noktayı koyuyorum. 3 gün uğraştım. Herşeyini biliyorum.

1- Hangi harfleri istiyorsanız Plaka kodunun verildiği ilce emniyet müdürlüğüne gidiyorsunuz. Bu arada kesinlikle araç işlemleri başlamamış olmalı.
    2- Plaka işlerinden sorumlu bir amir oluyor ona gidiyorsunuz. Araç aldığınızı plaka seçmek istediğinizi söylüyorsunuz. Oda bağış karşılığı bunun olabileceğini söylüyor. Bu kısımda pazarlık var :) 10k deniyor 5k diyosunuz 8k ya düşüyor falan filan.
    3- Kabul ederseniz plaka boştamı veya ona yakın plaka vardı diye görevli polis memuru bakıyor. Dosyasını bulup, getirdiğiniz proforma faturanıza onu opsiyonluyor.
    4- Noterden aracın plakası direkt araç o çıkıyor.

Yani tanıdık emmi oğlu falanla olmuyor o iş. Çok çok 1-2k indirim alırsınız. 34 EC XXX plaka 8k idi. Ben aldımmı tabiki almadım. 2k ya kadar belki verirdim. Ama üstü imkansız. Bana göre bu şekilde olmamalı. Daha kolay ve makul fiyatlar olmalı... Eskiden internetten rezerve yapılıyordu. Bu şekilde devam etmeliydi...
    İstediğim 3 harf 2 rakam plakayı 2.500 civarına hallettim.2 rakam istediğim gibi boşta olmadığından seçenekler arasında en beğendiğimi seçtim.İsteyene yardımcı olurum.

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Bir gelisme olursa haberleselim hocam islemlerle ilgili once kim yaparsa

• Aliekber21 A kullanıcısına yanıt
    Diyarbakır da Edition mı?

Edition Plus mı?

2. El alirken ayni sehirden arac alirsaniz plaka degisikligi olmuyor diyorlar dogru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibtstu

Grandlandx dizel exellence için 191bin teklif aldım. Yüksek fiyat, başka fiyat alan var mı?
    Hocam opel için en iyi teklifleri genelde uşak bayisi veriyor. Süleyman bey di sanırım ismi. Opel bakıyorsanız oradan muhakkak fiyat alın. Hatta kendisi bu konuya yazıyordu. Bu yaz bir arkadaşım da Ankara'daki bayiden 18k aşağıya teklif verdiği için gidip oradan almıştı.

• Doğru.

• ahtamar kullanıcısına yanıt
    uşak bayisinin malum sitede geçen hafta ilanı vardı 1.6 edition için 75k olarak telefonda görüşmüştümde. Favorilerimdeydi geçen gün baktım 80k olarak gencellemişler. eğer düşünen varsa farklı yerde şu şekilde edition plus ilanı mevcut

SIFIR OPEL ASTRA 1,6 16 VALF 115 BG EDİTİON PLUS İlan No: 625861034https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sifir-opel-astra-1,6-16-valf-115-bg-edition-plus-625861034/detay

• birgaripgezgin kullanıcısına yanıt
    O zaman mevcut plakami almak icin aracimi sehir disindan birine satip yeni alacagim araci da yine sehir disindan birinden almak gerekecek
    Boyle sacmalik mi olur ya?

Manisada istediğim harf ve numara lı plakayı 200 tl bağış karşılığı aldığım aracıma ayırttım geçen hafta da da arabamı teslim aldım.
    5k- 10k nedir yahu

• Ya arkadaş anlamıyorum.şimdi almazsak aralıkta arabalara zam gelicek ee sonra aralıkta almazsak yeni yılda model 2019 oldugu için zam gelicek 1 sene de 6 kere zam geliyor.. tamam zam gelsin anladıkda..peki siz değilmiydiniz gecen aya kadar satıs yok diye aglanan bu piyasa neolucak diyen bizi işten cıkaracaklar bayiler kapanacak falan...bayilerin bu ay sattıkları araclar sadece satamadıgı ayların acıgını kapatır ki bence onuda kapatmamıstır...aralıkta mecbur saglam indirim yapıcaklar bekleyin görün diyorum...ötv indirimi gelmez gelemez diyenler vardı sonucta fiyatlara yansımadıysa bile sonucta geldi ve suan bayiler bunu fırsata cevirdi ama buda onların son kurşunuydu şuan onuda tükettiler ...

Not: kişisel düşüncemdir..aralık sonu dogru piyasayı izleyin ne arabalar kampanyayla satısa cıkıcak ve millet ulan keske almasaydım diyecek gecen ay alanlar gibi

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-0-kilometre-624878371/detay

Toyota life isteyenler için bakılır

• İyi akşamlar bmw 1 serisi dizel için fiyat alan oldumu

Editon

• Aliekber21 A kullanıcısına yanıt
    Deli fırsat (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 21 Kasım 2018; 23:23:48 >
  • Toyota’nın advence dizel fiyatı alan var mı 1.D-4D

• 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.