Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (330. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 78 Misafir (13 Mobil) - 74 Masaüstü17 Mobil3 iOS
5 sn
287.450
Cevap
4.612
Favori
46.800.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1047 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet açıklandı ;

https://www.n11.com/kampanyalar/volkswagen-golf
  • Fiyat iyiymiş passatı 250 den 150 ye inmişlerde bende o kadar para yok😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deranzo kullanıcısına yanıt
    hocam 2017 model 500x varsa onlara yönelin.perşembe günü z.kuyu birmotta bir adet vardı 115bin tl fiyat vermişlerdi.sunroof hariç crossplus donanımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Bayağıdır ona bakıyorum ama bir iki kullanıcı yorumu okuyunca vazgeçmek zorunda kaldım.
    Ne deniyor hocam merak ettim de

• Renault da tok satıcı moduna girmiş, cuma gününden beri geri dönüş yapacak 6 tane bayii bir tanesinden bile ses soluk çıkmadı. Şirkete 4 tane araç alınacak hepsini ya renault ya peugeot düşünüyoruz ama renault dan geri dönen yok aramalara şaka gibi.
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    yol sesi çok fazlaymış, araç çok yakıyormuş, bazı olması gereken donanımlar yokmuş, olan donanımlar da çok kaliteli değilmiş.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-akyol-taksi-den-2018-hyundai-elantra-1.6-style-hususi-621756597/detay

Ne dersiniz arkadaşlar? Fiyat uygun duruyor, alınır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: X20XEV

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-akyol-taksi-den-2018-hyundai-elantra-1.6-style-hususi-621756597/detay

Ne dersiniz arkadaşlar? Fiyat uygun duruyor, alınır mı sizce?
    Ticari taksi olarak mı kullanacaksınız

• Ötv indirimden 3 hafta önce 1,4Tsi Highline Dsg Golf için fiyat almıştım 155bin demişlerdi. Şuan ötv indirimi geldi ayni araca yine fiyat aldım yine 155bin dedi.

Bayilerin büyük vurgunu bu Ötv indiriminden çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcan007

yakın zamanda karoq fiyatı alan var mı? superbden geçmeye değer mi sizce?
    superb'den karoq'a geçilir mi? superb'nin yanında cücük gibi kalıyor. tiguan'dan da küçük karoq.testlerde özellikle arka-ortadaki yolcu için çok rahatsız bir oturma pozisyonu olduğu söylenmiş.
  • Seat ibiza için 1000 tl kapora yatırmıştım.Vazgeçsek iade ederlemi? doğuş değil başka bayii
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

Vw Avek bayisinde Golf vardı 1.6 tdi dsg highline + panoromik sunroof + metalik renk + rline dış body kit + 18 jant ve spor süspansiyon 195 bin tl dediler. 24 ay 1.99 kredi vardı.

Nissan Maroto'da X-trail 194 bin tl seviyelerinde satılıyor.

Opel Mar Astra 1.6 dizel otm. excellence + sunroof 154 bin tl nakit dedi.

Peugeot Mepa 308 1.2 turbo 130 hp allure için 137250 tl dedi. Dizeli ise 144 bin tl.

Fiyatlar genel olarak yüksekten gitmeye devam ediyor. X-trail şuan için makul duruyor.
    xtrail fiyatı iyi de golfün fiyatının hiçbir esprisi yok.
  • Hocam bu teklifi neresi verdi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tomreader2010 T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ilanda hususi diye belirtilmiş. Araçlar plakasız. Bayideki fiyatlara göre iyi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

honda civic exituve lpg otomatik birkaç hediyeyle birlikte hurdasız (bu aracta hurda kullansa daha pahaliya maal oliyormus, dusuk fiyattan giren bir aracmis) fiyatı 126.000... aracımı satarsam alacağım son 2 adet aracmis
    executive için iyi fiyat.

dün yazmıştım ankara bayileri executive için 130-132, elegance için 121-122 diyorlar.
  • Volkswagen Tiguan Comfortline 1.4 tsi manuel + cam tavan 146.500 TL ama Qasqai dizel olması sebebiyle bir kafa karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Ötv indirimden 3 hafta önce 1,4Tsi Highline Dsg Golf için fiyat almıştım 155bin demişlerdi. Şuan ötv indirimi geldi ayni araca yine fiyat aldım yine 155bin dedi.

Bayilerin büyük vurgunu bu Ötv indiriminden çok.
    volvo daha kotü ya

OTV ındırımınden once v40 152 - v40CC 155 bazıları ıse 165 demıslerdı sımdı hepsı agız bırlıgı etmış 160 dıyorOTV vurgununu ifşa edelim
  • fiat egea hb tavaiye eder misiniz ? şuan ne kadar fiyatı liste güncelleniyor yazıyor..
  • anlamış degilim bu firmaları hanı stoklar dolu ıdı karadenız bölgesinde toyota bayılerınde araba yok nasıl iştur bu bı oyun var ama anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: X20XEV

Yok hocam ilanda hususi diye belirtilmiş. Araçlar plakasız. Bayideki fiyatlara göre iyi görünüyor.
    Anladım hocam taksi yazınca bende ticari yazdım

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.