Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (329. sayfa)

5 sn
287.344
Cevap
4.610
Favori
46.788.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ötv indirimleri öncesinde skoda internet sitesinde fabia 1.0 TSİ DSG 90binTL ilanı vardı.Giriş sayfasında kampanya olarak yer alıyordu. ÖTV indirimi gelmesine ağmen 89.800TL fiyat çıktılar.

Bence bu fiyatlar alım yeri değil henüz. Aralıkta biraz daha imkan oluşacak beklentisindeyim.
  • Bir de 64e micra alınacağına diğer markaların B sınıfı araçları 7x'li rakamlara çok daha mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arka sayfalarda var ama güncel durumu sorayım.

Ankara'da Corolla 1.6 Touch (düz veya otomatik) son bir iki gün içresinde teklif alan var mı ?

Birde Megan 1.6 Touch merak ediyorum ama alınır mı bilmiyorum..
  • Dark_Skill kullanıcısına yanıt
    kurumsal firmalar için liste fiyatından %25 civarı indirim var.

bireysel için birşey söyleyemem.
  • Fiyatları yakınsa fabia mı ibiza mı diye düşünmem ibiza'yı alırım. Uygun denk gelirse fabia da alınır kötü araç değil ama mukayese edilirse ibiza tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Sorun garantiden düzelttirmeye gittiğinizde başlayacak :)

Hondada garantiye sokulabilen sorun çok az gördüğüm. Lütfen sonuçtan haberdar eder misiniz?

Alıntıları Göster
    vallahi bayii ile iyi bir etkileşimimiz oldu aracı alırken, bir torpido için üzeceklerini sanmıyorum yani umarım üzmezler . Son durumdan haberdar edicem :)

• Honda civic hb elegance dizel otomatik Beyaz hurda onlardan 130k kapora verildi. İnş üzülmeyiz

• Merhaba, Ford Kuga Style dizel otomatik fiyat alan varmı? en ucuz 152 bine buldum, daha uygun bulan varsa çok makbule geçer, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fr4m3

Nerede Honda civic dizel elegance oto 135k

Bayiler burnundan kıl aldırmıyor liste fiyatından 3k asagi fiyat veriyorlar

Hondapark 130 bin lira fiyat cekmisti hb oto dizel icin dun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Telde 122 dedi satisci bayan Kia Niro icin, giriş paket 2017 model. 2018 ellerinde yok, dolu paket değilse anlamı yok bununda yaa

• İbiza 1.0 tsi manuel de var sanırım. DSG için 87.500 verdilerse manueli çok daha uygun olacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: channex

Arkadaşlar arka sayfalarda var ama güncel durumu sorayım.

Ankara'da Corolla 1.6 Touch (düz veya otomatik) son bir iki gün içresinde teklif alan var mı ?

Birde Megan 1.6 Touch merak ediyorum ama alınır mı bilmiyorum..
    Ankara değil ama fikir vermesi açısından yazıyorum. İstanbul Pendik Dumankaya Toyotadan telefonla alınan fiyat:

Hurda bayiden olmak uzere;

Corolla 1.6 Lige 81.200₺

Corolla 1.6 Touch 90.000₺

• Semsam S kullanıcısına yanıt
    Satılmış o araba

• quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

Hocam ben bayi ile konuştum bu fiyat mümkün değil diyor. Skypack dimi araç ?
    Evet araç Skypack. Şu an aynı fiyatı vermiyorlarsa yapacak bir şey yok ama Arkadaşın aldığı fiyat böyle. Kaporasini verdi ve 80.000 ₺ peşinatı denkleştirdiginde gidip aracını alacak. Resmini attığım evrakın görünmeyen bölümünde motor şasi numarasına kadar bütün bilgiler var.

• honda civic exituve lpg otomatik birkaç hediyeyle birlikte hurdasız (bu aracta hurda kullansa daha pahaliya maal oliyormus, dusuk fiyattan giren bir aracmis) fiyatı 126.000... aracımı satarsam alacağım son 2 adet aracmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 5 Kasım 2018; 14:44:27 >
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    155 bin TL aynı araç şu an çünkü.
  • arac_arayan A kullanıcısına yanıt
    Bana 156 verdiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba n11 de satılacak olan golf marka araçların fiyatı belli mi? Bilgisi olan varmı acaba?

• O nasıl oluyormuş ? İlk defa gördüm bunu, bayi kendi adına mı almış daha önce acaba ?

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    plaka vs takilmamis başka renkler 130 dedi ama beyaz ve gri 126 dedi

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.