Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (751. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 90 Misafir (38 Mobil) - 54 Masaüstü47 Mobil5 iOS10 Android
5 sn
288.766
Cevap
4.621
Favori
46.989.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dun 103-105k arasi bi teklif alan olmustu eski mesajlarda bulabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuxexesahmet kullanıcısına yanıt
    Daha oncede paylasmistiniz bu konuda.

• sfr2001 kullanıcısına yanıt
    ETG robotik sanziman olmasa alinacak arac

• Aralık ortasına doğru geliyoruz, bakalım önümüzdeki haftasonundan itibaren yeni kampanyalar olacak mı...

Şu ana kadar birkaç fırsat aracı dışında gerçek bir indirim olmadı. O fırsat araçları da benim içime sinmedi.

Çok da umrumda değil açıkçası, param cebimde kalmış oldu. Zaten şimdiye kadar hiç bir zaman ihtiyaç nedeniyle araç yenilemedim, her zaman fiyat olarak gerçekten uygun olduğunu düşündüğüm ve içime sinen aracı aldım. Yine bu şekilde bir araç olursa alırım, olmazsa da sağlık olsun derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Aralık ortasına doğru geliyoruz, bakalım önümüzdeki haftasonundan itibaren yeni kampanyalar olacak mı...

Şu ana kadar birkaç fırsat aracı dışında gerçek bir indirim olmadı. O fırsat araçları da benim içime sinmedi.

Çok da umrumda değil açıkçası, param cebimde kalmış oldu. Zaten şimdiye kadar hiç bir zaman ihtiyaç nedeniyle araç yenilemedim, her zaman fiyat olarak gerçekten uygun olduğunu düşündüğüm ve içime sinen aracı aldım. Yine bu şekilde bir araç olursa alırım, olmazsa da sağlık olsun derim.
    En doğrusu bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brutal55

Arkadaşlar le garaj üzerinden teklif aldım

Peugeot 308 1.2 benzin otomatik gt line 124.000

En full donanım

Daha düşük teklif oldu mu?
    Valla güzel rakam. Dizelde benzer rakam görülür mü acaba, olmazsa gayet iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheVenganza

Bu mesaj silindi.
    a benim arabamdan :)
    sizi yukarda paylastıgım video alalım

birde şu aracı beğenipte su rakamlara halen
    almayanları anlamıyorum
    bırakın abi su dizel fanatikliğini biraz aractan keyif alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 7 Aralık 2018; 18:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Aralık ortasına doğru geliyoruz, bakalım önümüzdeki haftasonundan itibaren yeni kampanyalar olacak mı...

Sırf fırsat bekliyoruz diye yemediğimiz laf kalmıyor elinden gelse burada dayak atacak forum jandarması

• Arkadaşlar bu fiyat aralığında iki araç arasında kaldım. Fikri olan yazabilir mi acaba
    1- Renault Clio Joy 1.5 dCi 75 bg = 77.000 TL (Benim araca takasa 47.500 TL)
    2- Peugeot 208 ACTIVE PureTech 82hp ETG5 Otomatik S&S + Tekno Paket = 78.500 (Benim araca 48.500 TL veriyorlar.)

Acil bu hafta almam gerekiyor. Teşekkürler.
  • myway20 M kullanıcısına yanıt
    Hocam aracınız hayırlı olsun ancak deneyeyim derken yepyeni aracınıza ve kendinize zarar vermeyin. Karda tek elle araç kullanılmaz ve 4x4 olmasına güvenerek bu şekilde sürülmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: a.celik

Hocam aracınız hayırlı olsun ancak deneyeyim derken yepyeni aracınıza ve kendinize zarar vermeyin. Karda tek elle araç kullanılmaz ve 4x4 olmasına güvenerek bu şekilde sürülmez.
    teşekkürler. Haklısın telefon elimde olduğu için mecburen öyle bir amatörlük yapmışız.
  • d3ng3siz kullanıcısına yanıt
    İzniniz ile size bu konu hakkında danışmak istediklerim var. Ford focus'un 2018 yani artık kesi kasa oldu. Onun benzilisini alsam 80,000 tl ye kadar kredi veriyorlar mı ?

Bu kredi gerçekten 0 faiz ?

Ve balon ödeme ne oluyor. Son bir kaç taksit toplumu verilmesi gerekiyor. Fiyat balon ödemede neden nasıl düşünüyor. Bildiğiniz ne varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
  • Bugün 3 tane bayi gezdim.

A3 1.0 otomatik sordum. Erelde kalmamış. İzmirde beyaz ve gri var dedi. Çekmeyköyde de beyaz kalmış. Hızlı olmazsan elden gider araba dedi. Geçen ay çok sattık pek araç kalmadı dedi. İzmirdeki araç için 150400 dedi. Maliyetine satıyoruz araçları diyor. Çekmeköydekide 151 dedi.

Renaulta gittim. Benzinli icon otomatik megane hiç listede bile yok. Hatchback buldu bi tane sunrooflu 137 dedi. Güven altan bayinin adı. Bunlar 20 sinde gelecek parti içerisindeymiş. 40 bine 12 ay sıfır faiz var yada 4bin nakit indirimi.

Seata uğradım en son. Exelence seat leon baktım. 137500 fiyat verdi. Sunroof hayalet gösterge geri görüş kamerası dünya kadar özellik var içinde. Bi tane gri varmış yeni gelecek partide. Gemideymiş araçlar. 38bin 12 ay sıfır faiz.

Arabama çok az para veriyorlar. Sahibindende de fiyatlar baya düşmüş. Bi şekilde elimde tutup yılbaşından sonra mı satışa çıkarsam acaba diye düşündüm. Ama ötv yılbaşı sonrası devam ederse problem olcak

Her bayide bir araç oluyor nedense hep. Hep satış stratejisi gibi geliyor bana. Elimdeki aracı satmadan yeni araç almam mümkün değil. Elimdeki araçta ederi düşük şu an. Valla kararsız kaldım

• miy7321 M kullanıcısına yanıt
    hocam clio manuel galiba.otomatik ihtiyacınız varsa bişey diyemem fakat clio daha mantıklı gibi
  • En ucuz otomatik araç ne kaldı acaba bayilerde?

• 1 aydır forumdaki bu başlık sayesinde arabamı mi yenilesem acaba bak kampanya da varmis ne güzel sıfır faiz de cabası gibi düşüncelerle bir araba arama sevdasına kapıldım. Elimdeki aracı sattım önce (aracım şu meşhur bulunmayan life daha 3 aylık) Audi A3 dizel manuel 128 e anlaştım alıyorum derken bizim ayırdığımız araç satılmış haliyle bizde aracı satmaktan vazgeçtik Kasım ayı geçsin aralıkta bakarız dedik bugünlerde araştırıyorum alınabilecek mantıklı bir iki araba kalmış kampanya falan kalmamış Kasım'da alinmaliymis beklemek hataymis. Şimdi arabamı satsam yerine koyacak araba +50 bin sıfır faiz olayı da yalan. Hevesim kırıldı ÖTV indirimi öncesi aldığım fiyatlar daha ucuzdu. Mesela kur daha yuksekken aldığım Civic elegance otomatik Eco 118 bin ekim fiyatı , şuanda 129 122 arası degisiyor. Dolar düştü vergi düştü ama bana indirim yapmıyorlar. Ben bu işten vazgeciyorum eldeki Corolla ile devam yapacak birşey yok.. indirim falan yalan Renault hadisesi malum. Kalın saglicakla...

• murat9903 M kullanıcısına yanıt
    İmpression için urfa 171k dedi

• Hocam leonun fiyatını hangi motor için aldınız?

• megane sedan joy 1.6 benzinli. 40000 tl 12 ay faiz ile 88000 ile alindi. 5500 tup ile garantiyi delmeden. hurda benden 4000 tl indirim yapti

• Megan sedan toch 1.5 dci beyaz antalyada 123000

• 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.