Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (383. sayfa)

5 sn
288.584
Cevap
4.619
Favori
46.943.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel otomatik C sınıfı araç için toplu alıma girerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebirikler çok iyi fiyat iyi araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Kia Cerato dizsl otomatik full gibi bir pakette arkadaşlar 2017 de çok güzel fiyat almislardi. 80 e almışlardı diye hatırlıyorum.. 2017 Corolla advance Manuel temmuzda 80 e alınmıştı. Baya fark etmişti ama arkadaşlar Kore'ye filan mail atmışlardı o biçim yani :D

Alıntıları Göster
    Hocam yine de filo indirimi değildir o. Cerato zaten tutulmayan ve kota sıkıntısı olan bi araç, toplu alındığı için güzel bi indirim yapılmış olabilir. Corollanın da o tarihteki normal fiyatını bilmediğim için yorum yapamıcam. Ancak corolla touch değil de, life paket olsaydı yine bu kadar indirim olmazdı diye düşünüyorum. Yine de, toplu alınacaksa, çok rağbet olan model ve donanımlara değil ama, tutulmayan ve bayilerin elden çıkarma derdi olan model veya donanımlara yoğunlaşılması gerektiğini düşünüyorum. Cerato veya elantra güzel bi hedef olabilir.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    115 bine sıfır satan yerler var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2018-0-sifir-km-boyasiz-hatasiz-ciziksiz-1.6-crdi-otomatik-613367323/detay

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Çektirsin gitsin, dolu hasarlı araca birde naz edecek vay hele!

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    2016 Kasım ayı

• Evet galeri ama sıfırmış sonuçta.

Bunun altında fiyat gelmezse iyi değil demektir.

Zaten belki kelepir fiyat berilir ümidi ile sordum. Yoksa civic gibi kasası yeni bir araçta daha çok talep olacağı kesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Evet galeri ama sıfırmış sonuçta.

Zaten belki kelepir fiyat berilir ümidi ile sordum. Yoksa civic gibi kasası yeni bir araçta daha çok talep olacağı kesin.
    Hocam sen yine de fiyat al. Uygun olursa dolu molu alınabilir yine de. 2. El almaktansa iyidir.

Edit: Şu zamanda sattılar sattılar yoksa çok zorlanırlar bu araçları satmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 8 Kasım 2018; 17:35:49 >
  • Civic icin mantıklı olabilir, her motor ve kasa seçeneği var neredeyse... Dizel otomatik,manuel,benzin turbo, atmosferik vs...

• Tekrar slm arkadaslar

3008 1.6 hdi prime edition kasko+sigirta bayiye ait metalik ren 183.900

Passat 1.6 tdi impresive dsg 167.200 beyaz

Passat 1.6 tdi comfertline dsg 186.300 beyaz

Son aldigim fiyatlar hala beklemedeyin daha once söylediğim gibi acelem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhasan06 -- 8 Kasım 2018; 17:40:34 >
  • Vw golf 1.0 tsi highline dsg beyaz renk ek olarak sunroof ve app-connect, acarlardan 141.000 teklif aldım. Son bir tane kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thrgl -- 8 Kasım 2018; 17:45:2 >
  • Beyaz Elegance eko civic sedana cuma günü 117diyen Kayseri bayi bugün beyaza 124demiş arkadaş gitmişti. İnşallah batarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Ötv indirimi ile birlikte aracim 106bine geldi an itibariyle teslim aldim arkadaslar herkese istedigi arabalari alir umarim.

Honda Civic Premium Sedan Dizel Manuel Beyaz

Üste bir de full depo ve difüzor hediyesi aldim
    Hocam hayirli olsun hangi bayiden aldiniz acaba liste fiyati 134 degil mi cok iyi fiyata almissiniz

Ankara azizoglu reno dan megane 1.6 joy benzinli icin hurda onlardan 85 fiyat aldim telefonda.

Corolla life,megane 1.6 joy ve civic premium arasında gitgeller yaşıyorum cokta acele edesim yok aralığı beklemek mantikli gibi geliyor bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomreader2010 -- 8 Kasım 2018; 17:47:28 >
  • Dün 134 bin fiyat aldığım civic hb sport plus hiç bir bayide 141 bin den aşağı yok. Hepsi ellerindeki araca bile zam yapmış.

Ne değişti dünden beri ? Seref.zler.

• quote:

Orijinalden alıntı: madhasan06

Tekrar slm arkadaslar

3008 1.6 hdi prime edition kasko+sigirta bayiye ait metalik ren 183.900

Passat 1.6 tdi impresive dsg 167.200 beyaz

Passat 1.6 tdi comfertline dsg 186.300 beyaz

Son aldigim fiyatlar hala beklemedeyin daha once söylediğim gibi acelem yok.
    3008e o para verene ben acırım hocam kusura bakma.
    o fiyata 6-7 yasında range rover discovery yada rav4 falan alınır.3008 şekil var diye alınmaz bence.
    ve hem 3008 hemde passat ikiside farklı araçlar seçimler çok değişik. sıfır araca para bağlamayın derim.2.el temiz ve iyi fiyatlı arabalara bakın derim
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Hocam benim eşim superB i değiştirmeyelim diye savaş veriyor. Hangi arabayı göstersem kasvetli ve dar dedi. Ayrıca kalite derken Audi tamam malzeme kalitesi ve işçilik daha iyi ama superB d segment bağımsız arka süspansiyon aks açıklığı bile konfor farkı yaratıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

16 tdi dsg comfortline passat 190.000 bugun geldi fiyat. Highline indirime girmiyor sanırım. Bu modeli indirime sokmak için net fiyatını 119.999 yapmıslar. istersen özelden paylaşabilirim detayları. Skoda suberb style 1.6 dti dsg icinde 192.600 verdiler
    Geçen ay da bu fiyattan veriyorlardı zaten. Hatta buradan bir arkadaş aldı 190’a comfort dizel Dsg Passat.

Ben 210 civarı Highline arıyorum.

• Eco elegance civic otomatik. Malatya 115.000

• cengiz_vga kullanıcısına yanıt
    Walla daha once yazdim istedigim fiyat olmadığı surece almayacagim arac.

Fiyat bilgisi veriyorum merak edenlere.

Arac tercihim tuscon ve passat arasinda gidip geliyor hele bugun 3008 i surdukten sonra kesin 2si arasindayim.

Ve bu benim tercihim suv olursa tuscon olmazsa passat saygilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Evet galeri ama sıfırmış sonuçta.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135741888

@turkeril bir önceki kampanyayı siz yönetmiştiniz sanıyorum.Eğerki yine siz öncülük ederseniz çok güzel olur.

Bu arada Kia Cerato 1.6 CRDİ otomatik sahibinden.com'da 113.000 binden başlıyor sıfır km.

ÖZDEMİRLER KIA BAYİ'den FIRSAT ARACI HURDA İNDİRİMLİ =113.000
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-ozdemirler-kia-bayi-den-firsat-araci-hurda-indirimli-611274387/detay

MY CAR SIFIR (0) 2018 KİA CERATO 1.6 CRDİ PRESTİJ FULL =113.250
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-my-car-sifir-0-2018-kia-cerato-1.6-crdi-prestij-full-614074416/detay

Pehlivan Otomotiv =113.500
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2018-model-kia-cerato-prestij-plus-plus-plussifir-km-plus-plus-plus1.6-crdi-136-hp-fuull-620927319/detay

YETKİLİ BAYİDEN KİA CERATO 1.6 CRDI DİZEL OTOMATİK 2018 MODEL(UŞAK ÇAĞDAŞ OTOMOTİV) =114.000
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-yetkili-bayiden-kia-cerato-1.6-crdi-dizel-otomatik-2018-model-618895039/detay

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.