Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (382. sayfa)

5 sn
288.669
Cevap
4.621
Favori
46.977.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Leon FR teklifi yakın zamanda alan oldu mu? Otomatik vites.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Toplu i30 alımi icin yardimci olabilirdim ama ne yazikki yil sonuna kadar herkesib iatedigi donanimlarda ve renklerde, herkese eşit fiyat teklif sunulacak kadar i30 bulamayız

Ceratoda bu iş daha kolaydi, stok sorunu yoktu, donanim cesitliligi yoktu. Distirbitordeki tum araclar tek donanimdi vs.
  • Ford dan hâlâ ses yok...sozde bugün açıklıyordu....pek birşey beklediğimden değil ama umut işte...sitesinde de eski kampanya ilanını kaldırmışlar..başka da birşey yok zaten
  • Arac fiyatlari disinda her muhabbet var. Sacma sapan konu. Sacma sapan yorumlar. Bu yorumda onlardan biri.
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    Elantra benzin otomatik çoğu kişiye uyuyor sanırım. Yoklama yapabilirsiniz. Duruma göre oluşum sağlanır.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu seferde araçlardaki fiyatlar artacak. Bilemedim ne yapsam.
  • h.cise52 H kullanıcısına yanıt
    Koltuk ne kadar etkili olur bilmiyorum , sitelerde 3-5 bin km'de olanlar 69-70 bin tl'ye var sıfır almak mantıklımı bilmiyorum 01.01den sonra 85-90 bin olur ama kaça satacağımız aşikar
  • besttrr kullanıcısına yanıt
    Her muhabbet dediğiniz bizim konuşmalarımız ise, aldığımız araç teklifini paylaşmışız, elimdeki aracı çıkarmayı değip değmediğine bilgili arkadaşlara danışmışız. İnsanlar alacakları aracın avantajını ve dezavantajını paylaşmadıktan sonra foruma ne ihtiyaç var? Neden herşeye bu kadar tahammülsüz insan olduk anlamıyorum.
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Hocam elantra benzin otomatik bahsettiğiniz gibi bu işe uyumlu sanki.
  • Hic aklimda yokken Cuma gunu fiyatlar ne oldu diye Kayadibi'ni aradim, cam tavanli Ateca Excellence icin 153bin dediler. Aklima girdi ama aracimi satmam gerektigi icin birsey yapamadim. Cumartesi aradigimda arac satilmisti.

Simdi 160bine cam tavansiz ancak bulunuyor, aklima da araba degistirme bir kez girdigi icin simdi cikmiyor. Guzel firsat kacirmisim, cok mutsuzum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Toplu i30 alımi icin yardimci olabilirdim ama ne yazikki yil sonuna kadar herkesib iatedigi donanimlarda ve renklerde, herkese eşit fiyat teklif sunulacak kadar i30 bulamayız

Ceratoda bu iş daha kolaydi, stok sorunu yoktu, donanim cesitliligi yoktu. Distirbitordeki tum araclar tek donanimdi vs.
    Evet, yine belki Cerato prestige çıkabilir uygun fiyatlı olarak.
    O da kasa değiştirecek işte.
  • Bayiler geri donmeye basladilar normalde yogunuz araba kalmadi. Dogus ve skoda grubuna ait bayiler bir bayiside fırsat aracım var ama neden veriyim diye cevap verende aradı araba hakkında karar verdinizmi diye cok kibardi bugun superb fiyatı alan varmı guncel....
  • Cerato Prestige Dİzel Otm 121 bin TL Oğuşlar Kia, (hurda bayiden)

5-20 arası talep için yarın çelik motor destekli fiyat verecekler. Burada paylaşacağım.
    Tüm kialar 2 ay önceki dolu yağışında Şekerpınar'da etkilenmişler. Fakat önceki şiddetli dolu değil, belli belirsiz bazı araçlarda izler mevcut fakat ciddi değil dendi.

DH forumuna özel fiyat çıkaracağız dendi.

Sportage sadece 1.6 GDI ELegance var ve 125 bin TL imiş, Rio Picanto hiç yok.
    Önceden yazdığım gibi bayiler stok anlamında hazırlıksız yakalandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 8 Kasım 2018; 16:56:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Hocam bu seferde araçlardaki fiyatlar artacak. Bilemedim ne yapsam.
    ben durumum müsaitse a3'ü satmadan superb alırdım, değilse de satar superb'yi alırdım ki öyle yaptım ben. alım için beklenmez.

şimdi bazı arkadaşlar a3 satıp superb alınır mı kalite farkı falan diyeceklerdir de; a3 dediğin tamam kaliteli ama golften dar. ailemin rahat etmesi için geniş araç önemli. superb tam bir geniş aile aracı. benim aldığım passat'tan da geniş. harika bir arka koltuğu ve harika bir bagajı var. kalite olarak da iyi bir araç. tamam, audi kalitesinde değil ama üzecek bir araç değil. ben şahsen çok beğendim. hiç düşünmezdim. a3 bunun konforunu veremez. 2. eli de a3'ten iyi olacaktır zira en çok satan 2. d sınıfı araç superb. dizel + dsg de en tutulan kombinasyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Her muhabbet dediğiniz bizim konuşmalarımız ise, aldığımız araç teklifini paylaşmışız, elimdeki aracı çıkarmayı değip değmediğine bilgili arkadaşlara danışmışız. İnsanlar alacakları aracın avantajını ve dezavantajını paylaşmadıktan sonra foruma ne ihtiyaç var? Neden herşeye bu kadar tahammülsüz insan olduk anlamıyorum.
    Araclarin avantajlari ve dezavantajlari icin ayri konular halihazirda mevcut. Tahamulsuz degilim, konu isminden de anlasilacagi uzere bu konu fiyatlarin paylasildigi bir konu. Bir fiyat bilgisi icin 80 saat scroll down yapmak zorunda degiliz. Forumu usulune gore kullansaniz bu ve bunun gibi gereksiz tartismalarda cikmayacak zaten.
  • Arkadaşlar toplu alalım, filo indirimi olsun falan demişsiniz de. Faturayı şirket üzerine kesmedikleri sürecek filo indirimi yapmazlar. Sadece toplu aldığınız için kota sıkıntısı olan bayilerden alırsanız 1000-2000 gibi bi avantajınız olabilir.

Aynı şekilde biz de 2015'te topluca Corolla alalım diye organize olmuştuk. Ancak burda ben de katılırım diyen arkadaşların çoğu iş ciddiye bindiğinde yalan olup gidiyo. 45 kişilik listeyle bayiye gittik, renkler, döşeme renkleri falan ayrıntılı bi listeyle hem de

Sonuçta 3 kişi kaldık ordan araç alan. 1000 lira gibi bi ekstra indirimiz olmuştu.
  • Ötv indirimi ile birlikte aracim 106bine geldi an itibariyle teslim aldim arkadaslar herkese istedigi arabalari alir umarim.

Honda Civic Premium Sedan Dizel Manuel Beyaz

Üste bir de full depo ve difüzor hediyesi aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 8 Kasım 2018; 17:1:49 >
    Hocam sportage elegance içinde fiyat çıkarsaydı iyi olurdu suv araç bakanda çok sonuçta. İyi fiyat gelirse sportage veya Cerato için bende dahil olabilirim.
    Bende katılıyorum.. Sportage konusunda olsa daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

Arkadaşlar toplu alalım, filo indirimi olsun falan demişsiniz de. Faturayı şirket üzerine kesmedikleri sürecek filo indirimi yapmazlar. Sadece toplu aldığınız için kota sıkıntısı olan bayilerden alırsanız 1000-2000 gibi bi avantajınız olabilir.

Aynı şekilde biz de 2015'te topluca Corolla alalım diye organize olmuştuk. Ancak burda ben de katılırım diyen arkadaşların çoğu iş ciddiye bindiğinde yalan olup gidiyo. 45 kişilik listeyle bayiye gittik, renkler, döşeme renkleri falan ayrıntılı bi listeyle hem de

Sonuçta 3 kişi kaldık ordan araç alan. 1000 lira gibi bi ekstra indirimiz olmuştu.
    Kia Cerato dizsl otomatik full gibi bir pakette arkadaşlar 2017 de çok güzel fiyat almislardi. 80 e almışlardı diye hatırlıyorum.. 2017 Corolla advance Manuel temmuzda 80 e alınmıştı. Baya fark etmişti ama arkadaşlar Kore'ye filan mail atmışlardı o biçim yani :D

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.