Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (380. sayfa)

5 sn
288.540
Cevap
4.619
Favori
46.934.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben olsam almam ,ne kadar büyük olursa olsun kalite farkı var bir kere ,platform farkı marsla dünya kadar.
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Edition mu edition plus mu hocam.
    Edition için 77 bin
    Edition plus için 84 bin dediler bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atabey92 A kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim düzeltme için teşekkür ederim. Benimde o araçla alakalı aldığım son teklif şu an 73.500 lira. Bu arabaya eklenecek olan lounge döşeme için aldığın fiyat da çok iyiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plus45 P kullanıcısına yanıt
    Bende aracı beğendim...ama makyajlı kasa gelecek,hemde yakıt tüketimi yüksek...LPG taktırsam 130 u bulacak...o fiyata dizel manuel Qashqai alırım..otomatik gibi olmaz ama sonuçta dizel ve yakıt tasarruflu olur hemde güncel kasa 2020 ye kadar en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Anlamayan arkadaşlar için süreci anlatayım.

1-Her ülkenin bir stoğu vardır , fabrika üretir , gemi ile stoklarını bu ülkelere gönderir. Derler ki senin stoğun bu , ama gümrükten çekerken bana euro/dolar ödeme yapacaksın.

Yani o stok var dediğiniz araçlar , gümrük bölgesinde kalmış , daha parası / vergisi ödenmemiş araçlardır.

Bizimkiler de yüksek kurdan araç çekmek yerine , düşük kur gelene kadar orada bekletiyor .

Yani mesela Almanya fabrikası diyor ki , sana şu kadar standart A3 gönderiyorum . Diyor ki bana sene sonuna kadar 17.000 euro x araç sayısı kadar para göndereceksin.

Bizimkilerde bakıyor kur yüksek 17 bin euro + ötv + kdv = 200.000 yapıyor . diyorlar ki çekmeyelim bunu kur düşene kadar, işte orada gördüğün araçlar bu yüzden duruyor.

Ama bakıyor ki euro düşüyor 6 lira oluyor ., ötv indirimi de geliyor , bayi diyor ki euro düştü , 17 bin euro + ötv + kdv = 170.000 standart modelden 10 tane bayiye çekelim.

170 binlikleri bayiye çekiyor satıyor. Elinde araç kaldı mı kalmadı. Şu an euro 7 lira diyelim . Sen adamdan a3 istedin. Adam sana mecburen 7 liradan araç çekecek ve araç yine 200.000 olacak ama ötv de indiriyor 175 oluyor mesela araç.

Burada ağlayanlar da şundan ağlıyor : 7 liradan çekilen araç ötv indirimi ile 175bin lira iken , 6 liradan çekilen araç 170 bin , nasıl olur bu iş hemen bimer cimer :D

Ekonomi bilmeyen , dolar/euro kuru nedir bilmeyen gelmiş şikayet edeceğim diyor :) istediğin kadar et , sen daha bim'deki makarna fiyatını düşürtememişsin dolar düştüğü halde , gidip full ithal olan bir şeyin fiyatını mı düşürteceksin :D hahahahahhaa

Alıntıları Göster
    alıntı
    'Yani o stok var dediğiniz araçlar , gümrük bölgesinde kalmış , daha parası / vergisi ödenmemiş araçlardır.

Bizimkiler de yüksek kurdan araç çekmek yerine , düşük kur gelene kadar orada bekletiyor . '

kendi kendinle çelişiyorsun. yazdıklarından stoklarda bulunan araçların kurun düşük olduğu pozisyonda çekildiği anlaşılıyor. doların 7tl olduğu dönemde çekilen aracın fiyatına indirim olsun diyen yok. buradaki itiraz stok yok diyorlar gümrükte 100bin araç var. şuan aracı çekse 7tl dolar kurundan mı çekecek?
    Ayrıca bimdeki makarnanın kdv si düştü de, fiyatına yansımadığı için itiraz mı edilmedi? Burada da kendinle çelişiyorsun...
    Bir yerde 85bin olan bir ürünün başka bir yerde 105bin olması mantıklı mı? Hem sipariş üzerine aracı çekerler gümrükten diyorsun hemde şuanki verilen siparişleri dolar kuru 7 tl üzerinden algı yaparak haklı gösteriyorsun...

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Beyefendi, burada yalnızca sıfır araç teklifi yazılmıyor. Onun haricinde sıfır araçların fiyatları da konuşuluyor. O nedenle sıfır araç fiyatı verip fiyatının iyi olup olmadığını tartışmak herkesin hakkıdır. İnsanlara fiyat yazıp çıkın şeklinde baskı yapmayın. Burada bir saptırma ve baskı var ise onu siz ve sizin gibi düşünenler yapıyor. Bırakın da araçlar uygun mu değil mi diye fikir alış verişi yapalım. Biraz huzur verin lütfen.
  • Bugün 0 aracımı teslim alıp arayışımı sonlandırdım herkese teşekkürler. Hyundai tuscon makyajsız 4x4 elit plus modelini 159 a hunko bayisinden teslim aldım. Çok uygun fiyata geldi ve fabrikadaki son makyajsız tusconudq ben almış oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haremsize kullanıcısına yanıt
    Sende başkalarına “git başka konu aç diyemezsin”, beğenmiyorsan gider kendin konu açar oradan devam edersin.

Konu başlığı; SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR”. Harici gereksiz kuru kalabalık yapan mesajlar atmayalım.

Konuyu aktif takip edenler fiyatlar arasında kıyas yapıp uygunluğu hakkında bilgilenebilir. Tartışmaya hacet yok.

*Bak! Sizin gibiler yüzünden bizde gereksiz mesaj atmış olduk??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 8 Kasım 2018; 15:19:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio icon 1.5 dci 90 bg icin fiyat nedir bilgisi olan var mi?

• guguk kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Benzinli 4x4 heralde?

• mavisu48 kullanıcısına yanıt
    Clio Icon 1.5 dCi 90 bg 93.300 TL
    Clio Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 100.400 TL

Fiyat aldım bugün Acar Renault'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoRegard -- 8 Kasım 2018; 15:18:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus45

Yanlış hatırlamıyorsam dun birisi Kia forumunda yazmıştı elegans KİA sportage için Tekkar 122.50 yazmıştı

su an için dip fiyat bunlar heralde

bence alın hocam arac güzel araç
    Tekkar ı aradım dolu hasarlı son 126bın tl dıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu resim Amerikadaki Wolsvagen emisyon skandalı sonucu toplanan araçlara ait diye biliyorum, Sıfır araçları açık alanda tutmazlar.
  • bugün yazılan 10 sayfadan 9 u konu dışı ve gereksiz. bu konunun yöneticileri amacı dışında kullanılmasına neden engel olmuyorlar ? 10 sayfa okudum toplamda 20 tane fiyat yazısı ya var ya yoktur. velhasıl dedikodu seven bir milletmişiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Başlık sıfır araç fiyat teklifi üzerine. Yıllardır konu bu şekilde ilerliyor.

Sıfır araç alma niyetin varsa başlığı takip et, bayilerden fiyat al buradaki arkadaşlarıda bilgilendir.

Eğer böyle bir amacın yoksa ayrı bir başlık açıp insanların gözlerini orada açmaya çalışabilirsin

Alıntıları Göster
    Burayı ben de uzun zamandır takip ediyorum. Ne şekilde ilerlediğini çok iyi biliyorum. Fakat bazı şahıslar ilginç bir şekilde yalnızca fiyat yazılıp başka bir şey yazılmaması yönünde diğer insanlara baskı yapıyorlar. Kusura bakmasınlar. Öyle bir dünya yok. O şekilde bir forum talep eden gitsin kendisine yeni başlık açsın dedim. Bunun da arkasındayım. Ne demek yani yalnızca fiyat yaz, başka da bir şey yazma... Anlamı nedir?

Ben burada aldığım teklifin iyi olup olmadığını arkadaşlar ile istişare etmeyeceksem buranın ne anlamı kalıyor? Herkes ettiği lafın önünü arkasını iyi düşünsün. Kimse kimseye ne yazması gerektiğini söylemesin. Sıfır araç teklifleri ile alakası olan her şey bu başlık altında konuşulabilir. Herkes yeter ki saygı çerçevesinde yazsın. Gerisi önemli değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Bu resim Amerikadaki Wolsvagen emisyon skandalı sonucu toplanan araçlara ait diye biliyorum, Sıfır araçları açık alanda tutmazlar.

Alıntıları Göster
    Ben körüm o zaman; çünkü gözlerimle gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Sıfır araçları açık alanda tutmazlar.

Yanlis biliyorsun o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 8 Kasım 2018; 15:28:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp grubunu açtım. Fiyat paylaşımını oradan yapabilirsiniz. Burada yeterince konu dışı gereksiz konuşmalar var. ‎

WhatsApp grubuma katılmak için bu bağlantıyı aç:https://chat.whatsapp.com/4gFX97375crLo093l29Z1i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhann_75 -- 8 Kasım 2018; 15:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Sende başkalarına “git başka konu aç diyemezsin”, beğenmiyorsan gider kendin konu açar oradan devam edersin.

Konu başlığı; SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR”. Harici gereksiz kuru kalabalık yapan mesajlar atmayalım.

Konuyu aktif takip edenler fiyatlar arasında kıyas yapıp uygunluğu hakkında bilgilenebilir. Tartışmaya hacet yok.

*Bak! Sizin gibiler yüzünden bizde gereksiz mesaj atmış olduk??
    Sataşan sizsiniz. Ben değil... Dolayısı ile bu gereksiz tartışmanın sebebi de sizsiniz. Başkası yerine avukatlığa soyunan da sizsiniz. Sürekli insanlara ne yazması gerektiği konusunda bir şeyler dikte etmezseniz sorun çıkmaz. Ama nedense burada araç fiyatlarının pahalılığı tartışılınca siz ve sizin gibi birkaç kişi rahatsız oluyor. Neden? Konuyu aktif takip eden ve araç alma arefesinde bir kişi olarak sıfır araçları takip edip fiyatlar konusunda görüş alışverişi yapıyorum. Rahatsız etmezseniz memnun olurum(!)

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Sen bayileri savunmayı kendine meslek edindin. Gittiğin her başlıkta insanlara sataşıyorsun. Ama biz sana sataşıyor muyuz? Hayır. Birkaç hafta önce sana benimle muhatap olma dedim. Ama görüyorum ki hala bir adım yol alamamışsın. Kendini tutmayı beceremiyorsun. Sana artık diyecek bir söz bulamıyorum. Çeneni tutmak bu kadar zor mu? Benimle muhatap olma lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haremsize -- 8 Kasım 2018; 15:34:37 >
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.