Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,ÖTV İNDİRİMİ SONRASI BAZI FİYATLAR İLK MESAJDA

15.471
Cevap
624
Favori
2.353.659
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR ,ÖTV İNDİRİMİ SONRASI BAZI FİYATLAR İLK MESAJDA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      13 Mesaj
      08 Kasım 2018 12:36:57
      quote:

Orijinalden alıntı: atabey92

Merhabalar,

Pazartesi günü Egea 1.4 Urban bakmaya gittim hurda onlardan 73,900 fiyat verdiler ,bugün aradılar yeni araçlarımız size özel lounge paketteki bej özel döşemelerler geliyor 73,2500 dediler bende sıfır faiz olucakmı dedim şuan yok faizleri düşürdük dendi aralıkta olucakmı deyince kem küm etmeye başladılar bence acele etmeyip beklemeliyiz.
      Bence sen biraz sallıyor olabilir misin güzel kardeşim. 1.4 Urban fiyatı o seviyelere hiç gelmedi. Kaldıki sen yine sana özel olarak Lounge paketi sana 73.000 gibi rakamlardan verebileceklerini söylüyorsun. Milletin 1.4 urbanı 73.000' e havada kapacağı bir ortamda sen Lounge paketi 73.000 gibi rakamlardan verebileceklerini bile beğenmediğini söylüyorsun. Kusura bakma ama bana pek inandırıcı gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3412 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      fn2live

08 Kasım 2018 12:51:19
      -Ellerinde Nakit parası olan 2 arkadaşım babam ve kuzenimi araç alınması konusunda beklemeleri için ikna ettim.
      -Twitter üzerinden bakan dahil ilgili yerlere şikayetlerimi yazdım.
      -Cimer e yazdım
      -Bakanın vermiş olduğu telefonu aradım ancak yoğunluk var ulaşamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      802 Mesaj
      08 Kasım 2018 12:51:52
      madem aradaki farkı bayiler cebe atıyor

o zaman siz de almayın.

ötv indirimi öncesi nasıl almadıysanız öyle almayın.

Matematik Öğretmeni
    • Yüzbaşı
      252 Mesaj
      08 Kasım 2018 12:54:10

Almıyoruz zaten. Almayacağızda!

|
      |
      cafzafer2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      20 Mesaj
      08 Kasım 2018 12:54:33
      quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Vergisiz fiyatı 119.999 olan araç vergilerle 191.150 TL oluyor

Vergisiz fiyatı 120.000 olan araç vergilerle 226.560 TL oluyor.

1 kuruş giriş fiyatını düşürmemenin karşılığı 35.410 TL.
      Ve hala 199bin 196bin lira falan arac fiyati teklif eden bayiler var. Eklenti mi var diye soruyorum hayir diyor. Nasil boyle bir fiyat cikariyorsun diyorum zirvaliyor

|
      |

• Er
      13 Mesaj
      08 Kasım 2018 12:57:28
      quote:

Orijinalden alıntı: haremsize

ÖTV İndirimi sonrasında Sportage, Micra, Xtrail, Kısmen Corolla dışında adam akıllı bir indirim olmadı.

Öyle ki şuan pek çok firma ÖTV öncesi verdikleri tekliflerin +3-5-7 üzerinde teklif vermeye başladılar. Hem ÖTV indirimi gelecek hem de ÖTV öncesi teklifin üzerinde rakamlar vereceksiniz! Ne güzel memleket! Bir de bunları savunanlar var. Onlara da akıl fikir diliyorum.

Üstelik kurda %25'lik bir düşüş yaşanmış, ÖTV ve Hurda indirimi gelmiş. Ama adam hala ısrarla bayinin fiyat politikasını savunuyor. Ulan bayiyi bile biraz sıkıştırıp eski fiyatlarını hatırlattığımızda kendini bu denli savunmuyor. Siz hangi kafa ile bu denli bayi savunuculuğu yapıyorsunuz anlamıyorum.

Bayi sahibi misiniz? Söyleyin de ona göre konuşalım.
      Doğru söylüyorsun sana bu konuda katılıyorum. Ama Fiat Egeada 81.000 ve 71.000 olan hurda teşvikli fiyatlarını 71.000 ve 61.000 şeklinde indirdi.

|
      |

• Er
      13 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:01:33

Helal...

|
      |
      fn2live kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3412 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      fn2live

08 Kasım 2018 13:03:01
      Ben şahsen araç alanlara saygı duyuyorum. Adamın cebinde Nakit parası vardır alır.

Benim lafım diğer arkadaşlara kazıklanmak isteyen önden buyursun kimseyi tutmuyoruz.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fn2live -- 8 Kasım 2018; 13:5:5 >
      |
      |
    • Teğmen
      245 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:04:09

1-Wolkswagen değil Volkswagen.
      2-Hatchbackler ispanya değil ingiltere üretimi.
      |
      |
      aygc44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      18461 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:05:49
      quote:

Sadece teklif paylaşmak isteyenler çok istiyorlar ise kendilerine yeni bir başlık açsınlar. Biz burada hangi teklifin cazip olup olmadığını da karşılaştırma yaparak okumak istiyoruz. Bundan rahatsız olan var ise dediğim gibi yeni bir başlık açıp oradan devam edebilirsiniz. İnsanların araçların fiyatı konusunda bilinçlenmesine mani olmamak lazım.
      Sen başka konu açsan da oradan devam etseniz!

Niye mevcut başlığın içeriğini saptıma içindesiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

➤ 2017 BMW 118i ZF8 JOYPLUS LCI2 BEYAZ
      ★ Simon's Cat /★ RallyCross / ★ Hot Wheels / ★ Akustikhane / ★ JoyTurk Akustik
    • Yüzbaşı
      490 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:09:19

Corsa otomatik en dusuk paket varmi fiyat nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 8 Kasım 2018; 13:10:3 >
      |
      |
      Opel Arden Otomotiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      31 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:10:06

Ben sallamıyorum ama senin okuyup anladığın şeyler bağdaşmıyor , lounge paket veriyorlar demedim lounge paketteki bej döşeme koltukların urban donanıma eklenerek vereceklerinden bahsettim .. Ayrıca alıcaksan bayiye ellerimle götüreyim seni bu şekilde sallama mevzusundanda bahsetmezsin birdaha
      |
      |
      h.cise52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      245 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:10:29

kelime yanlışı da bilgi yanlışını da düzelttim hadi şimdi arabalardan anlarmış gibi şov yapmaya devam et.
      |
      |

• Yarbay
      3412 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      fn2live

08 Kasım 2018 13:15:04

Hataları mükemmel yakalamışsın. Tebrikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      emchimucha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      7065 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:19:26
      quote:

Sadece teklif paylaşmak isteyenler çok istiyorlar ise kendilerine yeni bir başlık açsınlar. Biz burada hangi teklifin cazip olup olmadığını da karşılaştırma yaparak okumak istiyoruz. Bundan rahatsız olan var ise dediğim gibi yeni bir başlık açıp oradan devam edebilirsiniz. İnsanların araçların fiyatı konusunda bilinçlenmesine mani olmamak lazım.

Başlık sıfır araç fiyat teklifi üzerine. Yıllardır konu bu şekilde ilerliyor.

Sıfır araç alma niyetin varsa başlığı takip et, bayilerden fiyat al buradaki arkadaşlarıda bilgilendir.

Eğer böyle bir amacın yoksa ayrı bir başlık açıp insanların gözlerini orada açmaya çalışabilirsin

• Binbaşı
      1226 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:20:56
      Ne araba alıyorsanız alın da adam gibi sürün. Kurallara uyun ve yayalara saygılı olun. Bir gün Allah yarattı demeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      4290 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:24:11
      quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

i30'a yüklenelim arkadaşlar. Grup kurmaya ve uğraşmaya hazırım. Var mı Hyundai ile ilişkisi iyi olan?

Geçen sene @turkeril uğraşmış. Ondan da tavsiye alalım.

Ever ben uğraştım biraz 2018 şubat ayı gibiydi. Zamanlamamız kötü idi çünkü 2017den az sayıda araç vardı 2018ler ise pek gelmemişti. Şimdi de araç çekmeleri gerekiyor, ve güncel kurdan çekecekler mecburen. Eldekiler genekde geçen hafta satıldı. Yani yine benzer durum kısmen.

Şöyle yapılablir, 1 kişi konu açıp işi sahiplenecek, ardından whats app'a geçilecek. Şu kadar garanti sayı var diyerek bayilerle tek elden görüşülecek. Genelde sayı fazla ise distribütörden destek istiyorlar. Bu da bir kaç gün zaman alıyor. Yıl sonu olduğundan daha pozitif yaklaşabilirler, denenebilir.

Edit: bir not daha düşeyim, o ara avantajlı fiyat bulup bireysel alanlar kazandı. Örneğin octavia style tdi dsg'ler 123 gibi rakamlardan alındı son kaşan 2017ler. Gruba böyle fiyat vermemişlerdi bayiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 8 Kasım 2018; 13:25:55 >

• Çavuş
      51 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:24:41
      quote:

Buyurun arkadaşlar bu rezil bayileri Twitter dan bakana şikayet edelim. Biner cimer veya maliyeye şikayet edelim. Evet eleştiriyoruz. Fakat sadece eleştirmek olmaz. Buyurun adım atalım.

1. Herkesin Twitter adresi var. Bakana şikayetleri bildirelim. Sosyal medya güçtür. Kullanalım.

2. Resmi kanallar yolu ile şikayet edelim. Bimer cimer ve maliyeye şikayet edelim.

En güzel şikayet araç almamak, almayınca serbest piyasa ekonomisi zaten indirimli fiyat sunacaktır.
      |
      |

• Teğmen
      245 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:27:02

o kadar araba alıp daha markanın ismini doğru yazamaman,daha yeni gittiğin halde arabanın üretim yerini ispanya diye sallamadandan senin seviyen belli zaten.

Forumdaki diğer arkadaşlar kusura bakmayın,mesaj trafiğini böyle önemsiz şeyler için meşgul ettim.
      |
      |

• DH Yönetici
      3693 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:36:33
      i 20 style otomaik için 82 bin teklif aldım, 32 bin sıfır faiz ile 11 ay ödeme yapacağım.
      Corolla 1.6 life için ise 82.500 dediler, yine 34 bin 12 ay sıfır faiz sunuyorlar.

İkisi arasından birini almayı düşünüyorum. özellikle i20 style otomatik için teklif alanları merak ediyorum.

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
nice türkiye
SEO
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,434
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.