Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (378. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 66 Misafir (8 Mobil) - 66 Masaüstü16 Mobil5 iOS
5 sn
287.885
Cevap
4.617
Favori
46.840.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almıyoruz zaten. Almayacağızda!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Vergisiz fiyatı 119.999 olan araç vergilerle 191.150 TL oluyor

Vergisiz fiyatı 120.000 olan araç vergilerle 226.560 TL oluyor.

1 kuruş giriş fiyatını düşürmemenin karşılığı 35.410 TL.
    Ve hala 199bin 196bin lira falan arac fiyati teklif eden bayiler var. Eklenti mi var diye soruyorum hayir diyor. Nasil boyle bir fiyat cikariyorsun diyorum zirvaliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: haremsize

ÖTV İndirimi sonrasında Sportage, Micra, Xtrail, Kısmen Corolla dışında adam akıllı bir indirim olmadı.

Öyle ki şuan pek çok firma ÖTV öncesi verdikleri tekliflerin +3-5-7 üzerinde teklif vermeye başladılar. Hem ÖTV indirimi gelecek hem de ÖTV öncesi teklifin üzerinde rakamlar vereceksiniz! Ne güzel memleket! Bir de bunları savunanlar var. Onlara da akıl fikir diliyorum.

Üstelik kurda %25'lik bir düşüş yaşanmış, ÖTV ve Hurda indirimi gelmiş. Ama adam hala ısrarla bayinin fiyat politikasını savunuyor. Ulan bayiyi bile biraz sıkıştırıp eski fiyatlarını hatırlattığımızda kendini bu denli savunmuyor. Siz hangi kafa ile bu denli bayi savunuculuğu yapıyorsunuz anlamıyorum.

Bayi sahibi misiniz? Söyleyin de ona göre konuşalım.
    Doğru söylüyorsun sana bu konuda katılıyorum. Ama Fiat Egeada 81.000 ve 71.000 olan hurda teşvikli fiyatlarını 71.000 ve 61.000 şeklinde indirdi.

• Helal...

• Ben şahsen araç alanlara saygı duyuyorum. Adamın cebinde Nakit parası vardır alır.

Benim lafım diğer arkadaşlara kazıklanmak isteyen önden buyursun kimseyi tutmuyoruz.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 8 Kasım 2018; 13:5:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aygc44 A kullanıcısına yanıt
    1-Wolkswagen değil Volkswagen.
    2-Hatchbackler ispanya değil ingiltere üretimi.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Sen başka konu açsan da oradan devam etseniz!

Niye mevcut başlığın içeriğini saptıma içindesiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Corsa otomatik en dusuk paket varmi fiyat nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 8 Kasım 2018; 13:10:3 >
  • h.cise52 H kullanıcısına yanıt
    Ben sallamıyorum ama senin okuyup anladığın şeyler bağdaşmıyor , lounge paket veriyorlar demedim lounge paketteki bej döşeme koltukların urban donanıma eklenerek vereceklerinden bahsettim .. Ayrıca alıcaksan bayiye ellerimle götüreyim seni bu şekilde sallama mevzusundanda bahsetmezsin birdaha
    kelime yanlışı da bilgi yanlışını da düzelttim hadi şimdi arabalardan anlarmış gibi şov yapmaya devam et.
  • emchimucha E kullanıcısına yanıt
    Hataları mükemmel yakalamışsın. Tebrikler

• quote:

Bu mesaj silindi.

Başlık sıfır araç fiyat teklifi üzerine. Yıllardır konu bu şekilde ilerliyor.

Sıfır araç alma niyetin varsa başlığı takip et, bayilerden fiyat al buradaki arkadaşlarıda bilgilendir.

Eğer böyle bir amacın yoksa ayrı bir başlık açıp insanların gözlerini orada açmaya çalışabilirsin

• Ne araba alıyorsanız alın da adam gibi sürün. Kurallara uyun ve yayalara saygılı olun. Bir gün Allah yarattı demeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

i30'a yüklenelim arkadaşlar. Grup kurmaya ve uğraşmaya hazırım. Var mı Hyundai ile ilişkisi iyi olan?

Geçen sene @turkeril uğraşmış. Ondan da tavsiye alalım.

Ever ben uğraştım biraz 2018 şubat ayı gibiydi. Zamanlamamız kötü idi çünkü 2017den az sayıda araç vardı 2018ler ise pek gelmemişti. Şimdi de araç çekmeleri gerekiyor, ve güncel kurdan çekecekler mecburen. Eldekiler genekde geçen hafta satıldı. Yani yine benzer durum kısmen.

Şöyle yapılablir, 1 kişi konu açıp işi sahiplenecek, ardından whats app'a geçilecek. Şu kadar garanti sayı var diyerek bayilerle tek elden görüşülecek. Genelde sayı fazla ise distribütörden destek istiyorlar. Bu da bir kaç gün zaman alıyor. Yıl sonu olduğundan daha pozitif yaklaşabilirler, denenebilir.

Edit: bir not daha düşeyim, o ara avantajlı fiyat bulup bireysel alanlar kazandı. Örneğin octavia style tdi dsg'ler 123 gibi rakamlardan alındı son kaşan 2017ler. Gruba böyle fiyat vermemişlerdi bayiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 8 Kasım 2018; 13:25:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Buyurun arkadaşlar bu rezil bayileri Twitter dan bakana şikayet edelim. Biner cimer veya maliyeye şikayet edelim. Evet eleştiriyoruz. Fakat sadece eleştirmek olmaz. Buyurun adım atalım.

1. Herkesin Twitter adresi var. Bakana şikayetleri bildirelim. Sosyal medya güçtür. Kullanalım.

2. Resmi kanallar yolu ile şikayet edelim. Bimer cimer ve maliyeye şikayet edelim.
    En güzel şikayet araç almamak, almayınca serbest piyasa ekonomisi zaten indirimli fiyat sunacaktır.
    o kadar araba alıp daha markanın ismini doğru yazamaman,daha yeni gittiğin halde arabanın üretim yerini ispanya diye sallamadandan senin seviyen belli zaten.

Forumdaki diğer arkadaşlar kusura bakmayın,mesaj trafiğini böyle önemsiz şeyler için meşgul ettim.
  • i 20 style otomaik için 82 bin teklif aldım, 32 bin sıfır faiz ile 11 ay ödeme yapacağım.
    Corolla 1.6 life için ise 82.500 dediler, yine 34 bin 12 ay sıfır faiz sunuyorlar.

İkisi arasından birini almayı düşünüyorum. özellikle i20 style otomatik için teklif alanları merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obsesoz

Corolla 1.6 Life bulan var mı? Varsa haber ederse sevinirim.
    Van'da 3 tane kalmış.
  • ‎WhatsApp grubuma katılmak için bu bağlantıyı aç:https://chat.whatsapp.com/4gFX97375crLo093l29Z1i

• Aslında devlet ÖTV indirimini bayilere bırakmamalı. Bu şekilde çoğu bayi devletin vatandaşa sağladığı bu avantajı kar diye cebe indiriyor.Araca verdiğimiz vergiyi maliyeden biz geri alsak daha güzel olur gibi.
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.