Şimdi Ara

Sıfır araç alacaklar dikkat !!! Özellikle engelli plaka alacaklar dikkat !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
9
Favori
20.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayramdan sonra teklifleri aldıkça buradan paylaşmaya başlıycam , katılmanız çok iyi oldu keşke yıl sonuna kadar bekleyebilseydiniz!

Sanırım engelli plaka olacak aracınız , ay içinde katılım olursa en azından araç alabilecek arkadaşlar sizinle birlikte hareket edebilir.
    Buradan irtibat halinde olalım !..
  • Benide superb e ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GÜNCEL LİSTE SON DURUM !!!

1-BMW 2 ADET
    2-SKODA 5 ADET
    3-AUDİ 1 ADET
    4-RENAULT 2 ADET
    5-NİSSAN 1 ADET
    6-HYUNDAI 1 ADET
    7-VOLKSWAGEN 2 ADET
    8-SEAT 2 ADET

BAYİLERLE BAYRAMDAN SONRA GÖRÜŞMEYE BAŞLAYIP SIRASIYLA TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYACAĞIM ARKADAŞLAR !!!

PS: ARAÇ MODEL VE DONANIM TERCİHLERİNİZİ BELİRTİRSENİZ YAPACAĞIM GÖRÜŞMELER DAHA SAĞLIKLI OLACAK , EĞER DONANIM BELİRTMEZSENİZ VERDİĞİNİZ MODELLER İÇİN YAPACAĞIM GÖRÜŞMELERDE ARAÇLARIN EN DÜŞÜK DONANIM SEVİYELERİNE GÖRE GÖRÜŞÜP TEKLİF ALICAM BİLGİNİZE ARKADAŞLAR !!!

BİRDE KESİN ENGELLİ PLAKA ALACAK KİŞİLER ÖZELLİKLE BELİRTSİNLER LÜTFEN !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaan Çelikci -- 15 Eylül 2016; 8:24:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rewqas87

Rapor onemli daha yeni bir arkadasim insulin tedavisi goren babasi uzerine rapor cikartarak otv indirimli arac aldi. Sizde %90 uzeri rapor aldiktan sonra otv indirimli arac alabilirsiniz.

@rewqas87 , insülin tedavisi demişsiniz. Bende şeker hastasıyım ve insülin kullanıyorum. İlaçlarım için raporum var ama bu %90 olayını anlamadım. Eğer bende ötv indiriminden yararlanabiliyorsam Fiat Egea 1,6 Multijet otomatik Hatchback almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nqs

quote:

Rapor onemli daha yeni bir arkadasim insulin tedavisi goren babasi uzerine rapor cikartarak otv indirimli arac aldi. Sizde %90 uzeri rapor aldiktan sonra otv indirimli arac alabilirsiniz.

@rewqas87 , insülin tedavisi demişsiniz. Bende şeker hastasıyım ve insülin kullanıyorum. İlaçlarım için raporum var ama bu %90 olayını anlamadım. Eğer bende ötv indiriminden yararlanabiliyorsam Fiat Egea 1,6 Multijet otomatik Hatchback almak istiyorum

Devlet hastanesinden heyete girmeniz gerekiyor !!! Heyet karşısısında uygun görülen engel oranınızı belirten bir rapor alacaksınız , ve bu raporda yazan orana göre de ötv indiriminden yararlanma ihtimaliniz var ama bunu öncelikle yakınınız veya tanıdığınız bir doktor veya sağlık personelinden teyit ederek heyete girmenizi tavsiye ederim !!! Sonra beklediğiniz sonuç çıkmazsa moraliniz bozulabilir ...

• nqs kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dediğim gibi iş yerinden arkadasim babasini heyete sokarak %90 uzerinde rapor alarak onun uzerinden otv indirimli arac aldi. Degerlendirmenizi tavsiye ederim.

• Seker hastaligi nedeniyle verilen rapor arac aliminda gecerli degil diye biliyorum. Annem yillardir insülin kullaniyor. Daha once arastirmistik olmuyordu

• Kaan Çelikci K kullanıcısına yanıt
    Merhaba Kaan bey bmw 3.20 en dusuk m paket, super b de de prestige degerlendirirsek iyi olur acikcasi. Ama bu kesin onlari alacagimiz anlamina gelmez diger paketlerde de makul fiyatlar olursa degerlendirile bilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: mda9

Öncelikle böyle bir çalışmanın yapıldığını görmek ne güzel.. Tebrikler..
    Biz de sıfır araç almayı düşünüyoruz ancak %100 netleştik diyemem..Ciddi olarak İnsignia düşünüyorum ama fiyatlara ve şartlara bağlı tabi Cosmo donanım 1.6 cdti otomatikte ciddi bir indirim almamız durumunda bu işe girilebilir..İndirim alınması durumunda haberdar edilirse sevinirim..Saygı ve hürmetlerim ile...

Alternatif başka markalardan tercihleriniz varmıdır ?

Şuanda oluşturduğumuz listedeki markalardan mesela ? Eğer yok ise opel markasını da tek araç olarak ekliyeceğim listeye ve opel markasınada katılım olmasını beklemek durumunda kalıcaz !!!

1-BMW 2 ADET
    2-SKODA 5 ADET
    3-AUDİ 1 ADET
    4-RENAULT 2 ADET
    5-NİSSAN 1 ADET
    6-HYUNDAI 1 ADET
    7-VOLKSWAGEN 2 ADET
    8-SEAT 2 ADET
    9-OPEL 1 ADET
    10-FIAT 1 ADET

BAYİLERLE BAYRAMDAN SONRA GÖRÜŞMEYE BAŞLAYIP SIRASIYLA TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYACAĞIM ARKADAŞLAR !!!

PS: ARAÇ MODEL VE DONANIM TERCİHLERİNİZİ BELİRTİRSENİZ YAPACAĞIM GÖRÜŞMELER DAHA SAĞLIKLI OLACAK , EĞER DONANIM BELİRTMEZSENİZ VERDİĞİNİZ MODELLER İÇİN YAPACAĞIM GÖRÜŞMELERDE ARAÇLARIN EN DÜŞÜK DONANIM SEVİYELERİNE GÖRE GÖRÜŞÜP TEKLİF ALICAM BİLGİNİZE ARKADAŞLAR !!!

1-BMW 2 ADET
    2-SKODA 5 ADET
    3-AUDİ 1 ADET
    4-RENAULT 2 ADET
    5-NİSSAN 1 ADET
    6-HYUNDAI 1 ADET
    7-VOLKSWAGEN 2 ADET
    8-SEAT 2 ADET
    9-OPEL 2 ADET
    10-FIAT 1 ADET

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Çelikci

quote:

quote:

Devlet hastanesinden heyete girmeniz gerekiyor !!! Heyet karşısısında uygun görülen engel oranınızı belirten bir rapor alacaksınız , ve bu raporda yazan orana göre de ötv indiriminden yararlanma ihtimaliniz var ama bunu öncelikle yakınınız veya tanıdığınız bir doktor veya sağlık personelinden teyit ederek heyete girmenizi tavsiye ederim !!! Sonra beklediğiniz sonuç çıkmazsa moraliniz bozulabilir ...

biraz araştırma sonucu %30-%40 oranında rapor alınabiliyormuş bu tip1 diyabetiklerde. bu oranlar ile araç alımlarında ne kadar faydalınabilir bir bilginiz varmı, yoksa illa ki %90 olmak zorunda mı?

• Beni de ekleyin diyecem ama ÖTV muafiyeti alim için 2017 mayıs ayını beklemem gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halalaluya -- 16 Eylül 2016; 12:10:17 >
  • nqs kullanıcısına yanıt
    % 90 ve uzeri agir engel sarti var. Veya h sinifi ehliyet veya yeni cikan yasayla sehit yakinlarina yapiliyor otv indirimi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

biraz araştırma sonucu %30-%40 oranında rapor alınabiliyormuş bu tip1 diyabetiklerde. bu oranlar ile araç alımlarında ne kadar faydalınabilir bir bilginiz varmı, yoksa illa ki %90 olmak zorunda mı?

ÖTV indiriminden faydalanabilirsiniz fakat aracı sadece kendisi kullanabilir !!!

• Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    Neden mayıs ayını bekliyorsunuz ???
  • Dayım %90 engelli onun üzerine alırsam sorun çıkar mı, ben kullanabilir miyim?

Birde 25-27 ötvsiz önerebileceğiniz araç var mı?

• Evet kullanabilirsiniz! Aile içinde sorun olmayacaksa ve kendi çocukları varsa şayet aile içinde sıkıntı çıkma ihtimalini iyice düşünün !!!

Araç tavsiyesine gelince sizin kendi beğendiğiniz araçlar önemli ama benim için şu marka model olsun demiyorsanız şayet normal satış fiyatı 40 - 45 bin lira civarında olan sıfır araçlar ÖTV indirimiyle aşağı yukarı 25 - 30 bin liraya geliyor !!!
  • Kaan Çelikci K kullanıcısına yanıt
    Seker hastaligi sebebiyke alınan rapor ile otv indiriminden nasil yararlabiyoruz? Mevzuat hakkinda bikginiz var mi? Seker icin %90 rapor verilmesi bir hayli zor.

• quote:

Neden mayıs ayını bekliyorsunuz ???

5 yıl süresi o zaman doluyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.