Şimdi Ara

Sıfır araba tavsiyesi lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben de yeni mondeoyu bekle bi gör derim acil alman gerekmiyorsa
  • 41 bin ytl ye honda cıvıc ın en donanımlısını alın geri kalan 9 bin ytl yide kasko ve benzin parası yapın
  • bence araba alacağına mercedes vito al. içini vip yaptır. lcd bile koyarsın transporterda olabilir

araba dersen 50.000 ytl'ye s40 önermem.. özelliği olmayan sadece kasası olan bir araba

birazdaha sabret bakalım önümüzdeki aylar ne gösterecek1 2008 model olan araçların trendi baya süper

suv olarak peg 4007 citroen c-crosser çıkacak ama fiyatı nekadar olacak bilinmiyor..
  • honda civic sedan en uygunu bence
  • Teşekkür ederim hepinize , Honda Civicten çok var ortalıkta dolanan pek bir ayrıcalığı yok bence, Ford Mondeo'nun da dış tasarımını sevmiyorum sportifliği yok ve genç işi değil gibi. Subaru Forester'ı da listeme ekledim onu araştırıcam biraz daha.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HazzaR

laguna da güzel bi seçim olabilir

sakın ha.. beraber dernek kurarız sonra
  • illa sedan mı yaw o paraya a3 ford focus ghci hb alınır bence...
  • 50000 ytl ye s40 varmi yaw??
  • volvo iyi seçim....
  • http://www.nissan.com.tr/qashqai_home.html

suv görünümlü 4x2
    1.6 ve 2.0 motor secenekleri
  • Mazda 6
  • kendi düşüncemi söylüyorum s 40 ı boşver..pejo 407 ide boşver .. bu ikisinede baktım pejo 407 2 yılda dökülür .. s40 biçimsiz ve piyasada müşteri portfoyü genişletmek için üretilmiş.. cbinde biraz parası olupta ne alacağına karar veremeyen müşteri grubuna volvo seceneğide sunmak amaçlı bir araç.. volvonun arabaları asgari s60 dan sonra başlıyor..ford focusu zaten geç.. 50 milyarın bir sene sonra 25 milyar olur..

50 milyar cash paramı birde kredimi .. bunu bir belirtsen aslında ...cash para ise hiç araba alma arazi al derim :)
    ama yok kredi ile alacaksan audia3 ten şaşma ..fabrikadan acentaya inmiş tüm araçlar 2. eldir.. sıfır araba aldığında aslında fabrikadan acentaya inmiş 2. el alıyorsun ve plakayı taktığında bunuda tescilliyorsun :) ..sen sattığındada ilk sahibinden 3. el satıyorsun o kadarda takma .. sıfır olmuş 2 l olmuş farketmez yeterki temiz olsun..

ama ısrarla ben sıfır alacam diyorsan mondeo hem klas hemde dayanıklı araba ..yeni kasasını beklemek daha doğru .. yeni kasası nereden baksan ağustosta filan gelir .. 50 bin lirayı çevir avroya(27200 avro ) seçimlerden sonra 2100-2150 civarı olur avro(58bin lira ..tahmindir kati değil ) .. farkıda oradan kapatırsın ..4-5 ay beklemek bir araba için uzun süre değil gibi geliyor bana ..bu arada paranda para yapmış olur .. biz böyle düşünürüz.. düşüncelerimiz eleştiriye açık ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 19 Nisan 2007; 9:10:09 >

• Yaklaşık 20.000 peşin vericem kalanını taksit yaptırıcam. Audi A3 bende beğenyorum ama bir tane A4 var zaten bizde onu kullanyorum şu anda aynı arabadan almak istemiyorum farklı birşey olsun istiyorum. Mondeo pek tipim değil biraz yaşlı arabası gibi bu arada ben 30 yaşındayım ve bekarım bu yaşta bu paraya ne alınabilir başka sizce.
  • 3 kapı araç düşünmez misin?
  • ford mondeonun tasarımın beğenmiyorsan, mazda 6 al 50 bin ytl ye 2000cc 140 hp, sınıfının en sportif tasarımlı otomobili, altyapısı mondeo, giysisi mazda.

yabancı kaynaklar sınıfının ilk 3ü içinde gösteriyor MAZDA 6 yı.

genç işi istiyorsan, opel astra gtc 1,6 turbo 180 hp ve astra twintop 1.6 115hp ye de bir bak bence. İkisininde tasarımı a3 kadar güzel, ve a3 e kıyasla piyasada çok daha az sayıdalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 19 Nisan 2007; 11:10:45 >
  • 3 kapıda düşünebilirim yeterki dizaynı güzel olsun A3 gibi mesela ama A3 olmasın.
  • info@mercedes.com mail at deki 50 bin liram var 20 si peşşin dersin ..bana araba yapın de ..bu forumda bir tanede dizayncı arkadaş yaşı hakkında muğlak biligler olsada bazı verilere göre 14 bazı verilere göre 14 yaşında kardeşi olan birisi.. oda çizsin arabayı boş bir vaktinde .. practikerden filanda sacını boyasını filan seçin ..kafana göre bir araba yaptır ..ve hatta isminide sen koy mazdeoces a3 gibi filan .. mis gibi araban olur ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 19 Nisan 2007; 11:14:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.