Şimdi Ara

SIFIR ARABA 'AÇMA' KOMEDİSİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
20.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke herkes bildiklerini çevresindekilerle paylaşsa, doğru bildiklerini öğretmek için çaba sarfetse. medeniyetle aramızdaki mesafe her geçen gün artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nl_ztrk

Malum kesimse arkada osmanlı tuğrası, radyoda dombra da çalıyordur. Görgüsüzlük.

Belki de arka da koca bir Atatürk imzası ama İlkelerinden ve görüşünden bir o kadar uzak at gözlüklü bi şahsiyettir. Buna gerek duyan insanların da %80 i bahsettiğim özelliğe sahipler. Gösteriş Budalalığı.
  • tamirciler taş mı yiyecek? bırakın isteyen istediğini yapsın aracına, uyarmaya bile gerek yok, yıl olmuş 2018, o arkadaşlar telefondan karı kız kovalamaya, facebookta saçma sapan şeylere yorum yazmaya yetebilir derecede internet kullanımına hakimler, bir zahmet internete girip bu konuyu da araştırsınlar, araştırmıyorlarsa da arabalarını haşat etsinler

ayrıca şu malum kesim muhabbetinden kurtulmak lazım, o malum kesmin liderinin temel ideolojilerinden biri mağdurluk zaten, aynı şey seçmenleri için de geçerli, artık şu mağdurluk edebiyatını kullandırmayın şunlara
  • " höeee arabayı açtıkda ondan geliyodur"

Bu kısma sesli güldüm
  • Bilmem hatirlar misiniz ? Gerci bizim milletin hatirlama huyu isine gelince vardir ama

Bir bakan vardi Enerji Bakaniydi hani sakalı ile de konusulmustu. İsmi Taner Yildiz idi hatirladiniz mi ?

Bir roportajinda Egitim orani arttikca oy oranimiz dusuyor demisti. Keske bu bakani da istifa ettirseydiniz niye ettirmediniz ?

E adaminiz gol diyor ???
    Video ne kadar guzel bir sey degil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 22 Şubat 2018; 13:17:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her haltı renklere bağlayın, aferin böyle devam edin.

konu başlığına motoru açma olarak yazmak lazım, diğer türlü sıfır laptop alınmışta açılıyor anlamı çıkıyor.
  • Yanlişi millet yapiyor,derdine siz düşüyorsunuz

• Konu sahibi aşırı kıskanç ve tatlı su çomarı.
  • sen git böyle adama 2018 model transporter sat arabanın anasını ağlatmış ilk günden böyle insanların bu tarz arabaları mundar etmeleri beni çok üzüyor güzelim aracı cayır cayır yakmışlar 1. viteste gelmek nedir ya arabayla hız yaparsın boş yolda anlarım ama o bile amaçsız bir şey hayatta en zor şey cahil insanla uğraşmak ben bunu anladım ne derseniz deyin o adama anlatamazsınız derdinizi zaten testten geçen arabanın neyini açicaksin üzücü bi durum
  • Ne gereksiz bir konu..
  • Kişisel hataları herhangi bir kesime yıkmaya bayılıyoruz.

• Dogru yapiyor , kapisi daha iyi kapanir o sekilde...

• Hayatta en uyuz olduğum insan tipi “birşey bilmeyipte veya o konu hakkında bilgisiz olupta araştırmayan , eleştiriye kapalı ve en önemlisi doğrusunu kendisinin bildiğini sanan” insan tipidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilip bilmeden arabanın canına okuyorlar. O araba ileri zamanlarda yağ yakacak. Bunu yapan kişiye değil de o arabayı ikinci el alacak kişiye üzülüyorum.

Rodaj diye bir şey var. Ancak bu o adamın yaptığının tam tersi. İlk 500-1000 km civarı motoru 3000 devirden yukarıya çıkarmamak gerekiyor ki ben de 2016'da ilk sıfır arabamı alır almaz ona dikkat ettim.

• Hasan07-36 kullanıcısına yanıt
    Rodaj diye birşey var ama Broadway den sonra tarihte kaldi
    2016 model aracınızı ilk saniyesinde itibaren dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Günümüz araçlarında rodaj süresi bulunmaz.

Rodaj nedir, neden ihtiyaç duyulur incelerseniz, günümüz araçlarında da neden uygulanmadığı is göreceksiniz..

Motoru acmak diye bir olay da yoktur. Haliylr günümüzde..

Sanayideki ustaların biz çok biliriz mantığı ile ürettiği ama,sogru bilinen koca bir yanlıştan ibarettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 22 Şubat 2018; 19:31:3 >
  • İlk mesajlara baktım, konu nereden nereye gelmiş... Her konuya siyaseti karıştırmasanız keşke, gündeme bi bakayım diye uğruyorum acayip canım sıkılıyor, nereye baksam siyaset...

Rodaj muhabbeti eskiden varmış (güyya). Şimdi yok ama eskiden söylenende bu değildi zaten. İlk yağ değişimine kadar düşük devirde, sonra bir kaç yüz km boyunca aralıklarla 3.ve 4.viteste yüksek devirle kullanımdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Mis gibi rezalet bir rodaj olur artık.

Aracı alırken insanlarımızın ilk dikkati değişen boya, benim ise aracı alırken ilk dikkat ettiğim şey sahibi.

Fazladan çıkan iki değişen, arabanın değerini 500 lira düşürür, erken biten motor size 6-7 bin kaybettirir

500 ün bir sıfırı eksik olmuş.

Fiyatı 100 binlik araçlara bakıyorum. Fiyatlar boyada 3-4 bin, değişende 8-10 bin tl düşük oluyor. Hiç unutmam eski arabamı pazara götürmüştüm değişen olduğunu öğrenen fiyatını bile sormadan uzaklaşıyordu. Yanlış ama algı öyle malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: W0IkaN

Bu araba açılmamış bin komşu iyice bi açalım diyecektin

Gülmekden boğuluyordum.

• homebird kullanıcısına yanıt
    Bende eskiden değişeni olana kötü gözle bakıyordum. 60 bin km de şarj dinamosu arızalanıp, enjeksiyon tahliye hortumu çatlayınca anladım ki anahtar değmemiş araba sorunludur fakat sorunu gizlidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: homebird

quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Mis gibi rezalet bir rodaj olur artık.

Aracı alırken insanlarımızın ilk dikkati değişen boya, benim ise aracı alırken ilk dikkat ettiğim şey sahibi.

Fazladan çıkan iki değişen, arabanın değerini 500 lira düşürür, erken biten motor size 6-7 bin kaybettirir

500 ün bir sıfırı eksik olmuş.

Fiyatı 100 binlik araçlara bakıyorum. Fiyatlar boyada 3-4 bin, değişende 8-10 bin tl düşük oluyor. Hiç unutmam eski arabamı pazara götürmüştüm değişen olduğunu öğrenen fiyatını bile sormadan uzaklaşıyordu. Yanlış ama algı öyle malesef.

100 binlik aracın da motoru 6-7 bin liraya toplanmaz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.