Şimdi Ara

SIFIR ARABA 'AÇMA' KOMEDİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
20.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün komşum 2018 model sıfır bir transporter almış, yanıma uğradı araba aldım vs diye. Araba nerde dedim oğlan park yeri arıyor dedi. Park yeri ayarladık araba geldi, o an yanık kokusu aldım. Dedim komşu yanık kokuyor, " höeee arabayı açtıkda ondan geliyodur" dedi.

Adam birinci viteste gazı sonuna kadar köklemiş ve bayiden o şekilde gelmiş, dedim manyakmısın sıfır arbaya bu eziyet yapılır mı hurafe onlar dedimsede "yoh yav" diyerek beni savuşturdu. Aracın km henüz 100 küsürlerde, bayiden evin oraya 23 km ve adam 1. viteste gazı kökleyerek 23km'yi gelmiş. Biraz öncede top speed denemesi yapmak için otobana çıktılar.

Edit: Yönetimin ricası üzerine "malum" kısım düzenlenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkjn -- 22 Şubat 2018; 18:42:34 >

• Forumu goz onune alirsak malum kesim deyince akla belli basli seyler geliyor. Arkadasin aklina dogulular gelmis. Benim aklimada nedense akpartili egitim durumu dusuk bi kisi geldi malum kesim deyince. Cunku forums gore akpartiye oy veren cahil egitimsiz koyun ve comar.

Siyasi bi polemik yaratmak istemiyorum lakin arkadasin kurdugu cumleler ziyadesiyle sıkıntılı.
  • Arabaya bir çıkartma yapıştırmışlar mıydı özellikle arka cam kısmına ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arabaya bir çıkartma yapıştırmışlar mıydı özellikle arka cam kısmına ?

O kesimden olanlar arabayı alınca kendiliğinden beliriyormuş çıkartma
  • İlk kez duyuyorum böyle birşeyi. Yapılması gerekenin tam tersi değil mi bu?
  • Ülkenin doğusundan bahsettiğini hiç anlamadık ama unutma ötelediğin güneyi kadar kuzeyinde de enteresan insanlar var ve bu öteleme işini ne hikmetse en çok o kesimler yapıyor gram farkları olmadığı halde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhalde araci size almislar anladigim kadari ile.Cahil demeniz ordan geliyor.

Yok yani bir araca 2kisi girdiyseniz bilemem.

Bende sizin hangi kesimden oldugunuzu anlatma geregi duymuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 20 Şubat 2018; 21:27:9 >
  • Konuyu açan hikaye yazmış bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mis gibi rezalet bir rodaj olur artık.

Aracı alırken insanlarımızın ilk dikkati değişen boya, benim ise aracı alırken ilk dikkat ettiğim şey sahibi.

Fazladan çıkan iki değişen, arabanın değerini 500 lira düşürür, erken biten motor size 6-7 bin kaybettirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Konuyu açan hikaye yazmış bence

Ne amaçla yazayım böyle bi hikaye?

• bırak boşver sen insanlık edip söylemişsin sallamıyosa sallamasın . enjektörleri cebine koyar gezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordplanett

Ülkenin doğusundan bahsettiğini hiç anlamadık ama unutma ötelediğin güneyi kadar kuzeyinde de enteresan insanlar var ve bu öteleme işini ne hikmetse en çok o kesimler yapıyor gram farkları olmadığı halde.

Konu sahibi olayı anlatırken yanlış kelimeler kullanmış olabilir,

Lakin doğulu diye ima ettiğini kesinlikle düşünmüyorum.

Asıl yanlış olan doğulu şöyle batılı şöyle deyip gerçekte olmayan bi ayrımı gündemde tutmak.

Adam doğuda da adamdır batıda da, adam değilse kişi nereli olursa olsun adam değildir.

Sizin de bi art niyetiniz yok biliyorum yanlış anlamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum kesim dediğin insanlarla sorunun var herhalde? Adam komşun sana maddi manevi zarar verdiyse açık açık yaz bizde bilelim. Eğer sana zararı yoksa kendi malıdır zararı kendine istediğini yapar. Kendine göre iyilik yaptığını düşüyorsun ama konu açıp adamın arkasından gıybet yapıyorsun, bi daha adamı gördüğünde selam vermezsin gelip konuda açmazsın olur biter.

• Bu araba açılmamış bin komşu iyice bi açalım diyecektin

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

quote:

Orijinalden alıntı: lordplanett

Ülkenin doğusundan bahsettiğini hiç anlamadık ama unutma ötelediğin güneyi kadar kuzeyinde de enteresan insanlar var ve bu öteleme işini ne hikmetse en çok o kesimler yapıyor gram farkları olmadığı halde.

Konu sahibi olayı anlatırken yanlış kelimeler kullanmış olabilir,

Lakin doğulu diye ima ettiğini kesinlikle düşünmüyorum.

Asıl yanlış olan doğulu şöyle batılı şöyle deyip gerçekte olmayan bi ayrımı gündemde tutmak.

Adam doğuda da adamdır batıda da, adam değilse kişi nereli olursa olsun adam değildir.

Sizin de bi art niyetiniz yok biliyorum yanlış anlamayın.

Forumu goz onune alirsak malum kesim deyince akla belli basli seyler geliyor. Arkadasin aklina dogulular gelmis. Benim aklimada nedense akpartili egitim durumu dusuk bi kisi geldi malum kesim deyince. Cunku forums gore akpartiye oy veren cahil egitimsiz koyun ve comar.

Siyasi bi polemik yaratmak istemiyorum lakin arkadasin kurdugu cumleler ziyadesiyle sıkıntılı.

• Konu bahsettiginiz gibi olduysa

herkes bildigini yapsın

Deyipte kötü olacaksan deme

Ben o tip insanlara susuyorum

• Konuyu açana sanane diyenlere, konu sahibi de benim fikrimden sanane dediği an olay bitiyor. Dünya görüşünüz sananeden ibaretse, durup iki dakika düşünün. Bunun dışında, bu tip cehaletin faturası yine senin benim cebimden çıkacak. O araba euroyla alınıyor. Bu şekilde kullanıp bitirince yine alacak. Parası da benim de cebimden çıkacak.

• Arabanın ömrünü yarı yarıya kısaltır

0 araç alınca genelde ilk bakımı hediye ederler fiat yapıyor du bunu

çünki o ilk bakımda yağ ve filtre değişir sadece yağ resmen kum tanesi gibi demirle çıkar avucuna alabilirsin

onu müşterinin görmemesi ve olumsuz algı yaratmaması için firma kendisi yapar ve ücretsiz der,

üstüne birde öyle zorlanmış bir arabanın durumunu düşünmek istemem
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Hrant Dink cinayeti ülkemdeki insanın masumiyet, hakkaniyet vicdan,insaf ve aidiyet konularındaki bütün kırık-dökükleri ortaya çıkarmıştır ben veya sen iyi niyetli olsak da bir şey farketmiyor maalesef.

• Motorun canını almış.Tam tersi sakın kullanması lazımdı.Yağ eksiltmesi olur o motorda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motosikletlerde durdum rodaj işini ama arabada uzun zaman sonra ilk defa duyuyorum. 100.000 olduğunda motoru kucağına alır amca.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.