Şimdi Ara

SIFIR ARABA ALACAĞIM 50 BİN LİRAM VAR ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıfır araba alacağım. 50 bin liram var, 15 bin kadar banka kredisi çekebilirim. Daha fazla vermek istemiyorum. Az yakan, vergisi az araba önerebilirmisiniz ?? Ayrıca herhangibir vergiden muafiyet olacaksa 1-2 ayda bekleyebilirim ??

Her türlü tavsiye, önerinizi bekliyorum.

• Hocam herhangı bır vergıden muafıyet olmaz.

15 cekmenız manktıklı, pıyasada 50 binin üstüne 50 çekip araba alan arkadaşlar var😀Bence anlamsız

Benim tavsiyem meganedan 4 veya astra j sedan olur. Yok b segment yeter dersenız 64e ıbıza var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 megane joy

1.6 astra edition

1.2 octavia ambition

Aklima gelenler bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kredi çekmezdim. 45.500 liste fiyatı ile 1.0 sandero var, pazarlıkla 43 bine alırsınız. Vergisi en alt seviyede, yakıtı da az, lpg ile bedavaya dolaşırsınız.
  • hyundai i10 var otomatik. 57 bindi son fiyat. bir 1200 zam gelmisti diye biliyorum. 60 a gayet donanimli alinabilir.

• vergisi az dendiği için büyüklük olarak da size yetecekse 1.0 b sınıfı araçlara bakabilirsiniz. fabia, ibiza falan. aile arabası deniyorsa megane, egea, corolla, bakılabilir. ama bunlar bir üst vergi dilimine giriyor. hem düşük vergi diliminde hem aile arabası olarak 1.2 octavia iyi bir seçenek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakit kaybetmeden al zamlar geliyooor

• Yeni kasa ibiza 1.0 ecotsi style paket.

Euro'daki yükseliş zam olarak yansıtılmazsa şuan 62 bin TL'ye bırakıyo bayiler.

Şehiriçi ortalama 6 lt/100 km yakıyor. Hatta dikkatli bi kullanım sonucu şu değeri gördüm:

SIFIR ARABA ALACAĞIM 50 BİN LİRAM VAR ??

Şehirdışında ise 900 rakımdan deniz seviyesine 3 kişi, full bagaj, 100 km/h ortalama hız, klima 20°C sürekli açıkken gördüğüm değer 4,4 lt/100 km. Aynı yolun dönüşünde ise 5,2 lt/100 km . Araç henüz rodajdayken gördüğüm değerler bunlar.

Araç B segment bi araç için çok iyi genişliğe, diz mesafesine ve bagaj hacmine(355 lt) sahip. C sınıfı bi araçtan sonra ibizaya geçince hiçbir eksiklik hissetmedik.

• Teşekkürler arkadaşlar
  • 60.000 ( 60 milyara ) hyundai i10 ahahahaahahahaahaha.

Allah bu halkı bu duruma düşüren herkesin belasını versin

• Ben de benzer durumdayım. Şu an kafama yatan Sıfır Toyota Yaris 1.33 Fun Special Skypack Multidrive S (65000 tl)veya ikinci el temiz bir otomatik honda jazz bulabilirsem o da olabilir.Hyundai 'e hayatta o paraları vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihaylovic

Ben de benzer durumdayım. Şu an kafama yatan Sıfır Toyota Yaris 1.33 Fun Special Skypack Multidrive S (65000 tl)veya ikinci el temiz bir otomatik honda jazz bulabilirsem o da olabilir.Hyundai 'e hayatta o paraları vermem.

Yaris'in insanı imana getirip secde ettiren Multidrive S vitesini kullandıktan sonra, gel ondan sonra Hyundai ye laf et bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefennili -- 9 Ekim 2017; 13:8:8 >
  • Şu an yeni ibiza lar mantıklı .ha ekonominin dibine vururum diyosanız sandero 1.0+ tüp

• tefennili kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ufak bir aile aracı istiyorum. Çok kullanmıyorum zaten. Genelde eşim kullanacak. Performans manyağı da değiliz. Araç olası kazada yeterince güvenli olsun, konforlu olsun yeterli. Multidrive S ile ilgili siz ne gibi bir sıkıntı yaşadınız.
  • kredi çekmeden, donanım da önemli değil derseniz benzinli fiorino olabilir. fiyat 43.900 tl.
  • 2.el temiz ve donanımlı araç alın. Yarın bir otomatik vitesli, koltuk ısıtmalı, yağmur sensörlü vs vs araç kullandığınızda 50 bine aldığınız sıfır fakat tın tın araba keyifleri kaçırabilir.

• 50.000 e alacağın hiç bir sıfır araç seni tatmin etmez.20.000 30.000 kredi çekmeniz gerek eğer illa sıfır araç istiyorsanız

• tefennili kullanıcısına yanıt
    Multidrive S CVT dir sarsıntısızdır senin bahsettiğin şanzıman MMT Dizellerde olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Ben kredi çekmezdim. 45.500 liste fiyatı ile 1.0 sandero var, pazarlıkla 43 bine alırsınız. Vergisi en alt seviyede, yakıtı da az, lpg ile bedavaya dolaşırsınız.

Trollerle fazla ugrasmamak gerekiyor.Hangi nedenle attilar bilmiyorum ama senin gibi kibar bir uyeye attiklarina gore forum bitmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 9 Ekim 2017; 16:37:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Multidrive S CVT dir sarsıntısızdır senin bahsettiğin şanzıman MMT Dizellerde olan.

Uyarın için teşekkür ederim Hocam, karıştırmışım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.