Şimdi Ara

Sıfır, Apple Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 18 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • murathandeveli (2 mesaj) rryzen (1 mesaj) Evrekas (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Cihaz / Aksesuar ? #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> Sıfır, Apple Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3194 Mesaj
    Referanslar: 84

Katılım Zamanı
    20 Şubat 2007

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Teknosa'dan aldığım ancak elime farklı farklı kulaklıklar geçmesi sebebiyle hiç kullanmadığım, sıfır Apple ME186TU/A Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık satılıktır.

Faturası mevcut değil. Piyasasına göre oldukça uygun tutuyorum fiyatı.
    150 lira.

Pazarlık ve takas yok. Hangi kargo ile isterseniz, 24 saat içinde gönderimini sağlarım. Kargo ücreti alıcıya aittir.

]

** Ben bu fiyatlara satın almamıştım ancak doların artması ile birlikte piyasadaki en uygun fiyat 400 lira civarı duruyor :https://www.akakce.com/kablolu-kulaklik/en-ucuz-apple-me186tu-a-fiyati,3818302.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 27 Ağustos 2019; 15:15:0 >

|
    |
    'yasarbinbası' - 'CeSiN' - 'leon87' -'metintekin' - 'bf' - 'barisbt' - 'tombique' - 'imuratk' - 'ak27' - 'cemozt4' - 'dizaynenergy_45' - 'miko_miko' - 'nehiryeli' - 'jackabbo' - 'Levent_42' - 'Siyama_Ronin' - 'ttopchu' - 'superms' - 'coskunkumral' - 'cakalll' - 'dragon-34 -'Efe' - 'Nero Bianco' - 'mathematiche' - 'amortiiii' - ':::Banner::: ' - 'kyle007' - 'Raul Gonzalez' - 'cartok' - 'plcmn' - 'mscsi' - 'siriusblack2051 ' - 'ertugbilgin' - 'cool_boy10' - 'CM baba' - 'Fatihli52' - 'visor' - 'mustafameric' - 'd_e_s_i_r_e' - 'sugarboy' - 'cmcntkn' - 'bestnewyorker' - 'Yeni Klasör' - 'orcun1622' - 'serkanertekin' - 'solidblue' - 'serkan_koyun' - 'Doit' - 'dexter17' - 'qpcole' - 'okistylesman' - 'alicanykbl' - 'Buzmavili' - 'eray_0083' - 'ankaacan' - 'pasha23' - 'mthnn' - 'tayfun000' - 'tenahiz' - 'berquay' - 'Yasin Eskici' - '
    Çek Takas Konusunda alışveriş yaptığım yüzlerce üyeyi referans olarak yazmıyorum.Bu referanslarım normal alışveriş referanslarımdır.

• Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Referanslar: 120

Katılım Zamanı
    10 Mayıs 2012

Apple in ilk defa böyle bir ürünü gördüm . Ses kalitesi iyi ise fiyatı makul gibi .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    11 Kasım 2011

Durum
    Forumda değil

Zaten hazırda apple kendi orjinal kullandığında da mikrofon var. Farkı nedir ?
    |
    |
Reklamlar
Web Tasarım
Canlı Tv izle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.