Şimdi Ara

Sıfır Açılmamış İphone 5x serisi için Moga Ace Power Dahili Power Bankli Gamepad(50TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
69
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Aksesuar #Dock Apple #Aksesuar
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İphone 5, 5s, 5c ve 5.nesil iPod Touch için piyasaya çıkan bu cihaz Lightning Port ile ürünlere bağlanmakta. Cihazınızın boyutuna göre ayarlayabildiğiniz bu konsolun üzerinde D-pad, çift analog, aksiyon tuşları ve L1, L2, R1 ve R2 tuşları yer almakta. Cihazın özellikleri bu kadarla da bitmiyor. MOGA Boost özelliği ile cihazı şarj edebilmekte. Bu sayede oyunumuzun yarıda kalmasını engelliyor. Cihazın üzerindeki LED panelden enerji seviyesini görebilmekteyiz. Tam bir kontrol cihazı olması için duraklatma ve kapama/kilitleme tuşu da yer almakta.

Dahili 1800mah bataryası ile telefonunuzda oyun oynarken hem kolaylık hemde şarj problemine bir nebzede olsa katkı sağlayacaktır.
    İstanbul içi elden satmayı düşünüyorum.

İphone se ile uyumlu bilgim yok. Ama mfi kontrolcüler ios 7 ve sonrası ile uyumlu. Yinede net birşey diyemiyorum.

Sıfır Açılmamış İphone 5x serisi için Moga Ace Power Dahili Power Bankli Gamepad(50TL  Sıfır Açılmamış İphone 5x serisi için Moga Ace Power Dahili Power Bankli Gamepad(50TL

Sıfır Açılmamış İphone 5x serisi için Moga Ace Power Dahili Power Bankli Gamepad(50TL  Sıfır Açılmamış İphone 5x serisi için Moga Ace Power Dahili Power Bankli Gamepad(50TL

Fiyat = 50TL

İyi forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.