Şimdi Ara

Sıfır 45 numara Scooter marka siyah bot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sıfır 45 numara Scooter marka siyah bot
    Merhaba,

sıfır, kullanılmamıs olan botumu satmak istiyorum. Ürünle ilgili bilgiler aşağıda belirtilmektedir.

Ayakkabı no 45
    Renk Siyah
    Tip Bağcıklı
    Malzeme Deri

Fotoğraflar satılacak olan ürüne aittir. İstanbul içi elden teslim şeklinde satış önceliklidir.

URUNUN FIYATI HAK EDER ETMEZ GIBI TARTISMAYA ACIK MESAJLAR YAZMAMANIZ RICA OLUNUR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 105 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Faturası var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafacoban

Faturası var mı

Hayır faturası yok neden sordunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaabi

quote:

Faturası var mı

ben de merak ettim. çünkü faturası olsa çok büyük ihtimal orjinal olurdu. şu an için kesin bi fikir edinemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

quote:

quote:

Faturası var mı

ben de merak ettim. çünkü faturası olsa çok büyük ihtimal orjinal olurdu. şu an için kesin bi fikir edinemem

Ürünü bu sene almadım. yedek depomda duruyordu. Aynı ürüne ait koyu kahvesini kullanıyordum. Orjinalliğini elimde fatura yok diye sahtelestirmek pek etik degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaabi -- 30 Ekim 2015; 21:10:16 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Faturası var mı

Ürünü bu sene almadım. yedek depomda duruyordu. Aynı ürüne ait koyu kahvesini kullanıyordum. Orjinalliğini elimde fatura yok diye sahtelestirmek pek etik degil.

hayır ben sahte demedim, scooter zaten çok fazla sahtesi olan bir marka değil. fatura olunca bi hak iddia etme durumunuz oluyor mağazaya karşı. daha önce başıma geldi. alıp da 1 sene sonra zarar gören bot fabrika hatası sebebiyle iade alındı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Faturası var mı

hayır ben sahte demedim, scooter zaten çok fazla sahtesi olan bir marka değil. fatura olunca bi hak iddia etme durumunuz oluyor mağazaya karşı. daha önce başıma geldi. alıp da 1 sene sonra zarar gören bot fabrika hatası sebebiyle iade alındı.

anlıyorum dediginizi. Ancak cogumuz giysi ürünlerine ait fiş ya da faturaları belli bir zaman sonra atıyoruz. Ayrıca problem olan ürünleri faturalı bile götürsek her firma kullanıcı hatası degil bizden kaynaklı diye kabul etmiyor.

• Almak istiyorum

• Merhaba istanbul Küçükçekmece teslim elden alırım.

• Merhaba,

ürünü almak isteyen arkadaşlar pm aracılığıyla iletişim kurarlarsa geri dönüşler daha hızlı olur. Ürün sayfasında mesaj bırakıldıgı zaman gözden kaçabiliyor.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaabi -- 21 Şubat 2016; 17:06:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.