Şimdi Ara

SIFIR+2400TL 2K 144HZ Viewsonic XG2730 (144hz 2k Çözünürlük 1Ms + 27inch) 2400TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2730-27-144-hz-1ms-hdmi-display-freesync-gsync-wqhd-oyuncu-monitor-pm-HB000009EQGX
    Linkteki üründür. SIFIR KAPALI KUTU AMAZON TÜRKİYE FATURALI HİÇ AÇILMAMIŞ ÜRÜNDÜR.

SIFIR+2400TL 2K 144HZ Viewsonic XG2730 (144hz 2k Çözünürlük 1Ms + 27inch) 2400TL!!

Fiyat: 3200 İndirim==2900TL İndirim== 2400TL SON fiyat! Havale sonrası kargo yapılacaktır, referanslarımı kontrol edebilirsiniz :)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 12 Kasım 2018; 16:6:17 >

• Merhaba başlıkta model adını yanlış yazmışsınız 2703 tamamen farklı bir model
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Merhaba başlıkta model adını yanlış yazmışsınız 2703 tamamen farklı bir model
    Yaşlanıyoruz hocam ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 16 Ekim 2018; 20:22:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekirdağ merkezde nerden görebiliriz ürünü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Tekirdağ merkezde nerden görebiliriz ürünü?
    Kapalı kutuyu mu görmek istiyorsunuz hocam? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 20 Ekim 2018; 12:56:39 >
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Yapma ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Yapma ya :D
    ?

• DallasPage kullanıcısına yanıt
    Kapalı kutuymuş
  • keske benim olsa :D
  • Tekirdağ ve edirnede ne kadar pc seven varmış bütün güzel parçalar buralardan çıkyıo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

Tekirdağ ve edirnede ne kadar pc seven varmış bütün güzel parçalar buralardan çıkyıo :D
    Ne kadar az hayat o kadar çok teknoloji hocam malum buralar Geberik Country

• VA panel olsaydı alırdım :) TN Panel sevenler alabilir, fiyat güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

VA panel olsaydı alırdım :) TN Panel sevenler alabilir, fiyat güzel.
    hepsinin artısı eksisi var hocam bende mesela VA sevmiyorum IPS almak varken VA çok kırpılmış geliyor bana renk canlılığı, sarımtırak görüntü falan sıkıcı yani ama TN ye göre VA görsel olarak daha başarılı tabi, görüş açısı falan :)
    Ama ghosting vs. gibi saçmalıklardan arınık olan stabil TN panelleri de bu fiyatlara bulunca onlarda kendi çapında makul oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 7 Kasım 2018; 12:37:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

hepsinin artısı eksisi var hocam bende mesela VA sevmiyorum IPS almak varken VA çok kırpılmış geliyor bana renk canlılığı, sarımtırak görüntü falan sıkıcı yani ama TN ye göre VA görsel olarak daha başarılı tabi, görüş açısı falan :)
    Ama ghosting vs. gibi saçmalıklardan arınık olan stabil TN panelleri de bu fiyatlara bulunca onlarda kendi çapında makul oluyor :)

Alıntıları Göster
    Film izlemek gibi bir durum olmasaydı alırdım hocam :)
  • yalnız arkadaşlar eski tn panelllerle karıştırmayın revizyonları farklı ve ıps ye yakın görüntü veriyorlar..
  • Keşke param olsa şimdi alsam
    Kaçırılmaz bir monitör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.