Şimdi Ara

Siemens WM12T581TR Sıkma Sırasında Ötüyor! Bu firmadan Uzak Durun (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
160
Cevap
3
Favori
8.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu servislere uğraşmayla hata yapıyrosunuz bence direk açın davanızı beğenmedim sesli diyip paranızı alın..ben bosch aldım ahım şahım bir kalitesi yok ama iade ettiğim elctrolükse gore çok çok daha iyi sessiz çalışıyor özellike atık su pompası ve motor sessi çok daha sessiz..
    denildiği gibi piyasada pek kaliteli mal yok zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Aralık 2019; 19:53:6 >
  • Evet sonuç açıklandı fabrika değişim kararı vermiş 1 hafta içerisinde yeni ürününüz gelcek dediler fakat para iadesi isticez bir dahada bshden bir makine almayı düşünmüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni makine 25 inde geldi şimdilik en ufak sorun yok. Revizyon güncellenmiş sanırım önceki wm12t581tr-46 idi bu wm12t581tr-55 bakalım bir kaç ay sonunda durum ne olacak. Servis ve fabrikanın göstermediği ilgi ve alakayı GÜRBÜZ GRUP gösterdi direkt genel müdüre yazıldı çizildi sağolsunlar!

Edit: Gürbüz gruptan aldığım bilgidir. Eğer Almanya ofise yazsaymışım sorun bundan çook daha önce çözülürmüş. Adamlar sadece kendi ülkelerinde değil tüm bölgelerde titiz oldukları için tepelerine çökeceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 30 Aralık 2019; 20:42:27 >
  • Yeni makineniz hayırlı olsun :) benim makinede wat24581tr/55 makine değişme kararı alındı cok şükür kasnak arızalı kabul edildi tamir istemediğimiz için 1 hafta idare edin yenisini getircez dediler biz ürün para iadesi istedik bosch felan almam daha aklımda Arçelik 9147ycm modeli var bakalım hayırlısı boschdanda mesaj geldi değişim işlemlerini baslattik diye bakalim :)

• Riverice030 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bu olmasa bizimde aklımızda 9147ycm vardı. Sizin içinde hayırlısı olur umarım.

• Bosch gitti bugün aldılar kurtulduk çok şükür arçelik bayisine gidip 9147ycm modelini aldık 3750 tlye +4 yılda garantisini uzattık 4100 e mal oldu toplamda 350 lira gercekten iyi bosch +4 e 618 lira istemişti makine stoklarda olmadığı için sipariş geçildi 10 günü bulucak sanırım bende bir inceleme yapmayı düşünüyorum :)

İyi günlerde kullanın

• Merhabalar. Son durum nedir?

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Merhaba şimdilik sorunsuz çalışıyor.

• Evet makinemiz geldi aşırı memnunuz yıkama konusunda kullandigim wat24581tr den cok daha iyi donanım kalite tartışılmaz arçelik önde herkese tavsiye ederim
    Siemens WM12T581TR Sıkma Sırasında Ötüyor! Bu firmadan Uzak Durun
    Siemens WM12T581TR Sıkma Sırasında Ötüyor! Bu firmadan Uzak Durun

• Değişen makinede 4. ayın sonunda aynı duruma geldi yine ötme sesi ve rulman arızası ortaya çıktı servis talebi yapacağım ve mümkünse makineyi iade edeceğim!

Bu makine cidden bezdirdi artık. Sakın ha bu seri ve benzer görünümlü Siemens Bosch makinelerini almayın en iyisi komple bu markalardan UZAK DURUN!
    ses olarak nasıl peki bir yakınım bosch dan arçeliğe geçmişti çok daha sesli diyordu pek memnun değildi sesindeni tipide buna benzyordu ama tabi tam modelini bilemiycem..
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Arıza çıkartmaz ise sessiz ancak 4 ay kadar öyle devam ediyor...
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Arçelik kullandığım boschdan daha sessiz fakat bu kullandığım arçelik fabrikasyon arızalı geldi sanırım 3.ayda bazen durulama sıkma yapmadan bitiriyor amortisör çok iğrenç bir sea yapıyor servisler ilk başta tamir dedi simdi normal diyorlar hakem heyetine başvurup değişim isticem makinenin yikama performansından aşırı memnunum boschdan sonra ilaç gibi geldi makine :)

• Bu ne yahuu ne biçim başlık bu, gerçi baya eski konu ama 2020'ye kadar gelmiş :)) Bizde 1 yıldır aynı modeli kullanıyoruz tık yok mükemmel çalışıyor hala :)

Bir makine sorunlu çıktı diye tümü sorunlu diye bir kaide olamaz yanii.Yinede çok sinir bozucu bir süreç tabii

• Bir makinede değil bu ikinci makine oldu!

Aynı sorun yeni gelende de 4 ay önce başladı rulmanları kesinlikle beş para etmez! Şimdi komple kazanı değişecek!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 21 Ekim 2020; 8:30:26 >
  • Bosch grubu cihazlarda kronik olarak rulman sesi ve tambur yayı sesi var evde profilo var zangır zangır ses yapıyordu servis geldi utanmadan ücret talep ediyorlar hemen şikayet ettim paşa paşa geldiler gelen eleman yay siparişi verdi neyse yay geldi takanlar gres sürmemiş yine gacur gucur ötüyordu makine tekrar servis geldi gelen teknisyen daha bilgili olacak ki bu gres sürülmeden takılmaz dedi gresledi ses sorunu çözüldü ancak uzun programlarda 60 derece gibi programlar da rulman sesi geliyor.

Bir forumda görmüştüm kazanı kesip açmışlar rulman çin malı imiş.Ben bu markanın yıkamasından da memnun değilim tükürük kadar suyla çamaşır yıkıyor çamaşırlar kirli kalıyor.Arçelik şu sıkma konusunda ki titreme ve kaporta kalitesini arttırsa en iyi yerli cihaz olur kısa bir süre altus al9120x kullandım yıkama kalitesi gayet iyiydi.

• Aynen hocam WHRBC(WuXi HuaYang) marka hiçbir kalite standartı bulunmayan çin malı rulmanlar kullanıyorlar!

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.