Şimdi Ara

Siemens WM12S762TR makinem arıza yaptı, yardımcı olabilir misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: maynatay67

Valla aslına bakarsanız evimin zemini deniz. Ben 9. katta oturuyorum. Prosestatı siemens servisinden 175 tl ye satın aldım. Şimdilik 3. kez yıkama yapıyorum. Bir sorun yaşamadım.

elektronik presostat ve orjinal BSH parçası için uygun aslında fiyat.

Ben Ankara'da başlangıç değeri olarak 1599 1600 alıyorum çok nadir 1601 oluyor. Deniz seviyesine yaklaştıkça biraz daha yüksek olması lazım bu değerin demek ki bir kaç birim oynuyor bu değer. 1620ler benim makinede yıkama su seviyesinde oluyor. Demek ki sizin makineniz kazan boşken de yıkama seviyesi gibi bir değer algılayıp hata veriyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bsh türkiye fiyatları, avrupaya göre daha uygun hocam,bsh almanyada bu cihaz için motor invertör kartına 185 euro istiyor ve ayrıca servis içinde 79 euro ücret alıyorlar. türkiyede bu kartın fiyatı 100 euro civarında. dün, evde yedek dursun diye sorup fiyat almıştım :))

bu konuda avrupadan daha iyi durumdayız :)

https://www.siemens-home.bsh-group.com/de/shop-produktliste/00679421#/Togglebox=manuals/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Collezione -- 24 Eylül 2021; 17:43:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Collezione

Bsh türkiye fiyatları, avrupaya göre daha uygun hocam,bsh almanyada bu cihaz için motor invertör kartına 185 euro istiyor ve ayrıca servis içinde 79 euro ücret alıyorlar. türkiyede bu kartın fiyatı 100 euro civarında. dün, evde yedek dursun diye sorup fiyat almıştım :))

bu konuda avrupadan daha iyi durumdayız :)

https://www.siemens-home.bsh-group.com/de/shop-produktliste/00679421#/Togglebox=manuals/

Düşük kaliteyi ve kur farkını unutmamak lazım. Yenisi 7 bin lira olan bir makine için kullanıcı 700 800 lira tamir ücreti verebilir ama 2500 lira derseniz yeni makine alır. BSH bunu çok iyi biliyor. Almanya için 180€ çok uçuk bir rakam değil sonuçta  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.