Şimdi Ara

Siemens Ürünler ve Çözümler (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
74
Favori
61.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, hangi şehirdesiniz?
    Ödemeyi kartla yapacaksanız hangi banka kartını kullanacaksınız?
    Bosch için link atarmısınız tam kaça satılmakta bakabileyim.
    Bu iki model arasında hiçbir fark yok elbette uygun verenden alıp geçebilirsiniz; yukarıdaki bilgileri pm atarsanız size bende fiyat vermeye çalışayım.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende izmirdeyim eskiyi alma kampanyası var mı sizde ?
  • Merhaba Eskisini evde aldırabiliyoruz fakat gerçekte fiyata bir artısı olmuyor. Ben zaten yapabileceğim fiyatı yapıyorum evdeki çöpse attırma hizmeti diyelim, eğer çalışıyorsa birilerine verebiliyorsanız vermeniz daha mantıklı olur.
    Teşekkürler peki şuan bosch-profilo-siemens grubundan 9 kg kapasiteli en hesaplı model hangisi.
  • Merhaba,
    Şuan Profilo'da fiyatlar daha mantıklı.
    Aşağıdaki iki modele bakabilirsiniz, biri 1000 diğeri 1200 devir, kullanacağınız ödeme yöntemini söylerseniz net fiyat çıkarabilirim.
    Havale veya şu banka kartını kullanacağım derseniz fiyat çalışayım.

Profilo CMG100DTR 9 kg 1000 devir A+++ Beyaz Çamaşır Makinesi
    Profilo CMG120DTR 9 kg 1200 devir A+++ Beyaz Çamaşır Makinesi
  • Arkadaşlar merhaba,

Çekirdek aileler için önerebileceğim bir ürün.
    Kayınvalideme aldım geçen hafta cumartesi elimize geçti, detaylı özelliklerine bakmak isteyenler aşağıdaki linke bakabilirler.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimatla yardımcı olabilirim. Fiyat konusunda 0553 397 6676 dan ulaşabilirsiniz.

Enerji verimliliği sınıfı * A ++
    Yıllık enerji tüketimi: 270 kWh / a
    Gürültü seviyesi:40 dB
    Ürün boyutları (H / W / D):185,2 / 69,7 / 76,0 cm
    Net kapasite, toplam: 418 l

https://home.liebherr.com/en/tur/products/household-appliances/floor-mounted-appliances-for-households/freestanding-fridge-freezers/details/ctn-5215_46415.html#lightbox

Siemens Ürünler ve Çözümler

• Arkadaşlar merhaba

İzmir içine teslim olmak üzere aşağıdaki ürünlere yanlarındaki fiyatlarla GG üzerinden yardımcı olabilirim.

Profilo CMK100STR 8 kg 1000 devir A+++ Gümüş Gri Çamaşır Makinesi ( iZMİR İÇİ TESLİM ) (#400074131)-GG Fiyatı 1800,00 - HAVALE 1650,00

Profilo CMH140DTR 9 kg 1400 devir A+++ Beyaz Çamaşır Makinesi ( iZMİR İÇİ TESLİM ) (#400070047) -GG Fiyatı 2250,00 - HAVALE 2050,00

Profilo DVE6G520 60 cm Beyaz Duvar tipi Eğimli Davlumbaz (#400189624)-GG Fiyatı 840,00- HAVALE 765,00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 13 Aralık 2018; 17:54:0 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Maalesef bugünden itibaren Siemens fabrika bakım için kapandığından Ocak 1 e kadar İzmir dışına satış yapamamaktayız.

Henüz ÖTV ile ilgili uzadı veya uzamayacak gibi kesin bir şey yok.
    ÖTV uzadığı taktirde bu ay'ki fiyatlar aynen geçerli kalacaktır diye düşünüyorum Siemens tarafında bir zam beklentisi yok.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Arkadaşlar merhaba,

Yeni toptan listeler bugün gün içinde çıkacağından henüz fiyat hesaplayamıyorum.
    Yeni ay girdiğinden kart kullanacaklar için kart komisyonları da güncellenecek.

Ürün alımı yapmamış arkadaşlar bana ulaşabilirlerse fiyat konusunda elimden geleni yaparım yeter ki Ocak toptanları elimize gelsin =)))

Serdar Çetin
    05533976676
  • WT45W562TR model kurutma makinesi aldım. İstanbulda ikamet ediyorum. Sorduğum mağazaların altında bir fiyata, daha samimi bir sohbetle alışverişimiz oldu. çok teşekkür ediyorum, çok memnun kaldık :) yakın zamanda çamaşır makinesi alışverişinde görüşmek üzere :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WT45W562TR model kurutma makinesi aldım. İstanbulda ikamet ediyorum. Sorduğum mağazaların altında bir fiyata, daha samimi bir sohbetle alışverişimiz oldu. çok teşekkür ediyorum, çok memnun kaldık :) yakın zamanda çamaşır makinesi alışverişinde görüşmek üzere :)

• egemen_celik E kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın Egemen bey, ürünle ilgili takıldığınız bir durum olursa haberleşelim mutlaka. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Kurutma makinelerin de halen indirimli fiyatlar devam etmektedir.
    Direkt fabrikadan teslimat yaptırıyoruz.

Düşünen arkadaşlara model bilgisi ve fiyat konusunda yardımcı olabilirim.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merahba Serdar Bey @shopsiemens ,
    Buzdolabı satmayı en sevdiğiniz model hakkında fiyat bilgisi ve fikirlerinize ihtiyacım var.
    Model elbette ki KG76NAI32N
  • CanberkOrg kullanıcısına yanıt
    Merhaba Canberk bey,
    Elbette yardımcı olmak isterim, sizden ricam.
    Hangi şehre teslim edeceğiz? Kart kullanacaksak hangi banka kartını kullanırız?
    Bana bunları pm atabilirseniz net fiyat çalışayım.
  • Merhabalar,

XXL seride Siemens KG86NAI42N A+++ / Bosch KGN86AI42N A+++ / Profilo da birebir aynı model yok A++ olanı var BD3186I3AN

Bosch vs Siemens aynı dediğiniz gibi Profilo aynı değil.
    Ayrıca geçen ayki kampanyada KG86NAI42N nin fiyatı, KG56NAI32N (500 lt lik versiyonu ) en küçük modelinden bile uygundu.
    Maalesef bu ay o desteği kaldırdı firma ÖTV devam etse dahi, her satılan mal için Siemens geri ödeme yapıyordu bayilere o da son kullanıcıya yarıyordu sonuçta maliyete yansıtıyorduk. Bu yüzden geçen ayki fiyatlardan satılamıyor şuan bu model. ve diğer tüm destek verilen modeller.

Şubat ayında zam söylentiler var. %1 - 3 arası geçiş olacak yüksek ihtimalle. Ürün alacaklar için son günler diyebilirim.
    Merhabalar Profilo CMH140DTR almayı düşünüyorum. Tekirdağ Çerkezköy'e satışınız var mı? Maximum kart veya fiyata göre peşin de olabilir.
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Alper bey, Profilo satışı yapmıyorum maalesef.
    Siemens düşünürseniz yardımcı olmaya çalışırım.
  • Merhaba arkadaşlar,

Serdar Bey’e öncelikle tüm yardım ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Tesadüfen bu başlığı görüp, kendisi ile görüşerek ankastre seti (fırın-Ocak-davlumbaz) satın aldım. Ürünlere karar verene kadar tüm ürünler hakkında faydalı bilgiler vererek doğru tercih yapmamızı sağladı. Sipariş aşamasında da ürün fiyatları konusunda piyasaya göre çok avantajlı fiyatlara ürünlerimi satın aldım. Eve teslimata kadar bize taşıma ve teslim süreci hakkında sürekli bilgi verdi. Sonuç olarak bizim için çok güzel bir alışveriş oldu.

Tavsiyem, hiç tereddüt etmeden kendisi ile tanışmanız, fiyat almanız ve öyle karar vermenizdir.

Kendisine tekrar teşekkür eder, bolca siparişler dilerim.

• Merhabalar
    SİEMENS 57NP71 BUZDOLAPIM VAR GECE OLDUN MU AŞIRI SES YAPIYOR NEDEN YAPAR?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.