Şimdi Ara

Siemens Ürünler ve Çözümler (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
74
Favori
61.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar çamaşır makinesi ihtiyacımız var. Siemens bakıyorum ama almanya üretimi modellere. Var mı elinizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tRoya06

Merhabalar çamaşır makinesi ihtiyacımız var. Siemens bakıyorum ama almanya üretimi modellere. Var mı elinizde?
    Merhabalar.

En mantıklı ve eskiden beri sattığımız WM14W560TR beyaz veya inox isterseniz aynı modelin WM14W56XTR olanına bakabiliriz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merhabalar Serdar Bey, ( @shopsiemens ) mesajlarınızı komple okudum bilgilendirmeler için öncelikle teşekkürler. Sizden bir konuda yardım istiyorum. Bulaşık makinesi almak istiyorum evim için, Siemens SN236I02JT modelini düşünüyorum ancak bir kaç yerde çok sesli çalıştığına dair yorumlar okudum. Aslında ürün özelliklerinde çok sessiz olduğu belirtiliyor, aynı zamanda bir kullanıcınında videosunu izledim ama yorumlar beni kararsız bıraktı. Nasıl hareket etmeliyim? Ürünü alıpta böyle bir sorunla karşılaşırsam çok üzülürüm gerçekten.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum geri dönüşünüz için, yalnız bütçemin üzerinde bir ürün. Max. 4bine kadar bir ürün bakıyorum. WM12TS80TR modeli almanya üretimi olan bir model midir? Ayrıca tavsiye edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertz35

Merhabalar Serdar Bey, ( @shopsiemens ) mesajlarınızı komple okudum bilgilendirmeler için öncelikle teşekkürler. Sizden bir konuda yardım istiyorum. Bulaşık makinesi almak istiyorum evim için, Siemens SN236I02JT modelini düşünüyorum ancak bir kaç yerde çok sesli çalıştığına dair yorumlar okudum. Aslında ürün özelliklerinde çok sessiz olduğu belirtiliyor, aynı zamanda bir kullanıcınında videosunu izledim ama yorumlar beni kararsız bıraktı. Nasıl hareket etmeliyim? Ürünü alıpta böyle bir sorunla karşılaşırsam çok üzülürüm gerçekten.
    Merhaba Mert bey.

Bahsettiğiniz model yeni piyasaya sürülen bir model A+++ ve kapağını kendi kendine açması ile ön planda.
    Bu modeli istemenizdeki sebep bunlar ise mantıklı olabilir. Fakat kafanızda soru işaretleri var ise aslında bizim en yaygın kullanılan modelimiz 5 programlı olanlardır.

SN235I00JT Modelini bir incelemenizi tavsiye ederim.

SN236I02JT modelinde ise satışlarım arasında yaşanan herhangi bir olumsuz dönüş olmadı açıkcası. fakat bugün internette her türlü marka ve modelde şikayet görebiliyorsunuz. bunlara kafamızı takınca hiçbirşey alamayız =) burada ben daha güvene dayalı iş yapıyorum az çok okumuşsunuzdur.
    Sorununu bildiğim bir model var ise onu siz isteseniz de satmamaya çalışıyorum.

Şimdiden sizin için hayırlısı olsun.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• quote:

Orijinalden alıntı: tRoya06

Teşekkür ediyorum geri dönüşünüz için, yalnız bütçemin üzerinde bir ürün. Max. 4bine kadar bir ürün bakıyorum. WM12TS80TR modeli almanya üretimi olan bir model midir? Ayrıca tavsiye edermisiniz?
    Rica ederim. Almanya üretimi o modeller dediğim gibi. Onun dışındakiler fiyat olarak yakalarsınız daha uygunları yerli üretim WM12TS80TR modeli de yerli üretim ama çok mantıklı bir model.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ediyorum Serdar Bey.
    Aslında şöyle; A+++ makine bakarken denk geldiğim bir model sadece, yoksa özel bir sebebi yok. Ayrıca bir internet sitesinde baya indirimli görmüştüm o beni cezbetmişti. Piyasadaki SN235I00JT modelinin fiyatından bile daha düşüktü fiyatı. SN235I00JT modelini tavsiye etme sebebiniz nedir bu arada?
    Pekii siz satıcı mısınız? : ) İkisininde sizdeki fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertz35

Cevabınız için teşekkür ediyorum Serdar Bey.
    Aslında şöyle; A+++ makine bakarken denk geldiğim bir model sadece, yoksa özel bir sebebi yok. Ayrıca bir internet sitesinde baya indirimli görmüştüm o beni cezbetmişti. Piyasadaki SN235I00JT modelinin fiyatından bile daha düşüktü fiyatı. SN235I00JT modelini tavsiye etme sebebiniz nedir bu arada?
    Pekii siz satıcı mısınız? : ) İkisininde sizdeki fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 9 Temmuz 2020; 15:3:51 >
  • Öncelikle hayırlı işler dilerim. Yeni yaptırmaya başladığım ev için ankastre sete ihtiyacım var bu konuda sizin desteğiniz gerekiyor.

Öncelikli konum renk.

Müşterilerden gelen geri bildirim doğrultusunda sizece en kullanışlı renk hangisidir? (Siyah-antrasit-Beyaz-İnox)

Bir diğer sorum BSH grubunun modelleri fiziksek olarak birebir aynı. Birbirinden ayrılan yönleri neler?

Cam yada tezgah üstü ocaklar arasında hangisi daha kullanışlı? Mutfağımı yapacak arkadaştan cam ürünlerin üzerine sert bir cisim düştüğünde zaman zaman kırılmalar olduğunu bahsetti? Size böyle bir geri dönüş oldu mu?

Davlumbazlar da yeni tip açılı modellerle sabit eski tip modeller arasında kullanışlık farkı varmıdır?

Ve hangi ürünleri set olarak yada ayrı ayrı tavsiye edersiniz.

Bütçe olarak max 4500 TL.

F/p olarak tavsiyelerinii bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Öncelikle hayırlı işler dilerim. Yeni yaptırmaya başladığım ev için ankastre sete ihtiyacım var bu konuda sizin desteğiniz gerekiyor.

Öncelikli konum renk.

Müşterilerden gelen geri bildirim doğrultusunda sizece en kullanışlı renk hangisidir? (Siyah-antrasit-Beyaz-İnox)

Bir diğer sorum BSH grubunun modelleri fiziksek olarak birebir aynı. Birbirinden ayrılan yönleri neler?

Cam yada tezgah üstü ocaklar arasında hangisi daha kullanışlı? Mutfağımı yapacak arkadaştan cam ürünlerin üzerine sert bir cisim düştüğünde zaman zaman kırılmalar olduğunu bahsetti? Size böyle bir geri dönüş oldu mu?

Davlumbazlar da yeni tip açılı modellerle sabit eski tip modeller arasında kullanışlık farkı varmıdır?

Ve hangi ürünleri set olarak yada ayrı ayrı tavsiye edersiniz.

Bütçe olarak max 4500 TL.

F/p olarak tavsiyelerinii bekliyorum.
    Kadir bey merhabalar.
    Dilerseniz uygun olduğunuzda direkt beni arayın bu kadar soruya karşılık konuşarak çok daha hızlı ilerleriz açıkcası ayın son günleri hız önemli bizim için.

Serdar Çetin
    05533976676

Telefonunuzu bekliyorum, saygılar.

• Merhaba whatsappdab yazmistim bayram araya girdi dönemediniz.
    Sn236b00mt almayı dusunuyorum. Eskişehir’e kargolu Fiyat icin bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Merhaba whatsappdab yazmistim bayram araya girdi dönemediniz.
    Sn236b00mt almayı dusunuyorum. Eskişehir’e kargolu Fiyat icin bilgi verebilir misiniz?
    İlter bey selamlar. cevap vermemişim buradan öyle kalmış hallettik işlemi diye
  • Değerli Forum kullanıcıları,

Bundan yaklaşık 15 gün önce buzdolabı almak için devamlı alışveriş yaptığım bir tanıdığımıza gittim. Siemens KG76NAW30N modelini önermişlerdi. Fiyat olarak peşin 5.885TL., 6 ay vadeli olursa 6.000TL olarak fiyat vermişlerdi. Ne varki dolap ölçüleri sebebiyle mutfak mobilyalarıma uymuyor, yaklaşık 4 cm. uzun geliyordu. Bu sorun hem fiyat araştırmam, hemde çözümü için vakit kazanmama sebep olmuştu.

Forumda gezerken Serdar Bey'le tanıştım. önerilen modelin eski bir model olduğunu, yeni model (KG76NAWFON) için fiyat verebileceğini belirtti. Olur dedim. Bende bu arada mobilya ölçülerime uygun LG marka buzdolaplarına bakıyordum. Bir satıcının söylediği, LG elektronik devi ama beyaz eşyacı değil sözü beni bu araştırmamdan vaz geçirdi. Bu arada Serdar Bey mesaj atmış ve 5.885 TL rakamına karşılık inanılmaz bir fiyat vermişti. Mutfak mobilyaları içinde iyi bir çözümü olmuştu.

Ne yalan söyleyeyim önce inanmadım, tedirgin oldum. Sonra forumdaki yazışmalarına baktım. Bir tane olumsuz bildirim yok. Alsancak bölgesinden bir Siemens bayisinden aynı model için fiyat istedim, verilen fiyata düşemediler. Bir marangozla mutfak mobilyalarını hallettikten sonra, Ramazan bayramı öncesi Serdar Bey'e 22 Mayısta peşin ödememi yaptım, evraklarımı elden teslim ettiler. 10 dakika içinde Serdar Bey arayarak teslimatın bayramdan sonraki ilk mesai günü olan 27 Mayısta yapılacağını bildirdi. Şaka gibi gelmişti.

Günü geldiğinde belirtilen saatte önce telefonla arayarak dolabımı getireceklerini bildirdiler ve tam saatinde getirdiler. Yaklaşık yarım saat sonra yetkili servis telefonla arayarak cihazın gelmesi teyidi üzerine evime gelerek garantiyi başlattı.

10 Dakika sonra tekrar Serdar Bey arayarak ürünün teslim edilmesi, kurulması ile ilgili bir sorun olup olmadığını sordu. Ürünle ilgili yetkili servisin bildirmediği birkaç detay bildirdi. Resmen butik bayi hizmeti alıyordum:)

Karşınızdaki kişinin ses tonundan, konuşma tarzından ve size yaklaşımından nasıl birisi olduğunu zaten ilk konuşmada anlayacaksınız.
    Teşekkür ediyorum Serdar Bey, İyiki varsınız.

Saygılar.

Murat Başaran

• Serdar bey bana, arkadaşıma hatta arkadaşım arkadaşına çok ilgili davrandı ve piyasanın epey altına ürünleri almamıza vesile oldu. Süreç tıkır tıkır sorunsuz ve çok piyasanın epey altında işledi.. teşekkür ediyorum ilgisine. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jexlie kullanıcısına yanıt
    Hocam horoz lojistik kaç günde teslim etti

• 2 ay boyunca buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi fiyat araştırması yaptıktan sonra siemensten üç ürüne (1 buzdolabı + 1çamaşır makinesi + 1 bulaşık makinesi) karar vermiştim. Sonrasında ise tesadüfen forumda Siemens ürünlerini satan Serdar Bey ile tanıştım ve ondan da fiyat istedim. Verdiği fiyat 2 ay boyunca arayıp bulduğum en ucuz fiyattan bile yüzde 10-20 arası ucuzdu. Sonrasında Serdar Bey'den sipariş vermeyi düşündüm ama çekiniyordum da. Gayet olumlu yorumları olduğunu görünce siparişimi vermeye karar verdim. Sonuçta her şey Siemens garantiliydi.

Sipariş sürecinde Serdar Bey tavsiyeleriyle ve tecrübeleriyle bana çok yardımcı da oldu. Sonrasında siparişimi verdim ve Serdar Bey sipariş sonrası da ürünler gelene kadar benle çok ilgilendi ve çok yardımcı oldu bana ve 1 hafta içinde 3 ürünümü de getirip kurdular. Her şey çok güzeldi ve hızlıydı. Siemens yetkilileri de hemen kurulumu yaptılar ve garantisini başlattılar. Sonrasında hemen evini yeni döşemeye çalışan arkadaşıma da önerdim ve o da 1 buzdolabı + 1 çamaşır makinesi + 1 ankastre fırın + 1 ankastre ocak ve 1 davlumbaz siparişi verdi. Arkadaşımın da ürünleri çok çabuk bir şekilde geldi ve her şey mükemmeldi. Serdar Bey onun ile de çok ilgilendi ve verdiği fiyat normalden yaklaşık yüzde 20 daha düşüktü.

Kesinlikle ve kesinlikle her şey mükemmeldi. Toplamda 2 kişi yaklaşık 30 milyarlık ürün aldık ve her şey çok iyiydi. Serdar Bey sayesinde en az 5-10 milyar arası ucuza geldi her şey. Eğer beyaz eşya almayı düşünüyorsanız kesinlikle Serdar Bey'den fiyat alıp alışveriş yapmanızı tavsiye ediyorum. Buradan Serdar Bey'e tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

• Btr67 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    12 Mayısta sipariş verdim.
    14 Mayısta ürünler fabrikadan çıkış yaptı.
    18 Mayısta horoz lojistik teslim etti.
  • jexlie kullanıcısına yanıt
    Sizin teslimat baya hızlı olmuş

• Btr67 B kullanıcısına yanıt
    Aynen şansımıza süreç hızlı işledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhabalar.

En mantıklı ve eskiden beri sattığımız WM14W560TR beyaz veya inox isterseniz aynı modelin WM14W56XTR olanına bakabiliriz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Alıntıları Göster
    Serdar bey merhaba, WM12T581TR yerli üretim midir. WM12T480TR ve WM12TS80TR den farkı nedir, Tavsiye eder misiniz. 1200 devir Almanya üretimi tavsiye edeceğiniz makina varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadas-25 -- 4 Haziran 2020; 1:1:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.