Şimdi Ara

// SİEMENS SXG75 FORUMU VE PAYLAŞIMI // (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.281
Cevap
2
Favori
446.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özelliklere göre fiyat super gözüküyo, hiç alan yok yahuuu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellat206

quote:

Orjinalden alıntı: tuncayaltuntoprak

sony ericson ve noki dışındakiler fıss.siemensle zaman kaybetmeyin

++++++++++1905

Gerçekten insaf. 670 YTL ye adamlar 3g , gps,2mp kamera, rds radyo,1gb kart veriyolar sizde siemens fıs diyorsunuz
  • AH birde s88 550 ytlden çıksa harika olurdu.
  • yav dünya gözüyle şu tel.i bi elime alabilseydim
  • http://php.benqmobile.com/sxg75/start.php?country=hq&language=en
    Arkadaşlar telefonda Türkiye için haritalar yok dendi ama sitede uygulamalar bölümünde java gps ye ilişkin bir seyler var.Acaba ordan yüklenebiliyor olabilirmi.Bir bakın Bakalım, Yazıyo orda bir seyler ama anlamadım.
  • Bugün bana siemensten gelen cevap

quote:

SXG75 model cep telefonunuzda Türkiye haritası bulunmamaktadır. Konu ile ilgili ilgili birimlerimiz tarafından gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; SXG75 model cep telefonun beyaz renginin hangi tarihte Türkiye' ye geleceğine ilişkin şu anda net bir bilgi veremiyoru

Harita ve beyaz rengini sormuştum....
  • gelen son cevabı yazıyorum yine

siemensten gelen son cevap:

E-postanızda belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak GPS özelliğinin uydu üzerinden çalıştığını siz değerli müşterimiz ile paylaşmak istiyoruz.

Ancak cep telefonunuzun aracılığı ile operatörünüz üzerinden GPS'ten elde etmiş olduğunuz yer bilgisini farklı telefonlara gönderebilmektesiniz.

SXG75 model cep telefonlarının Türkiye'de şu anda satışa sunulduğunu ancak Türkiye haritası şu anda mevcut olmadığı için telefonda yüklü olmadığını siz değerli
    müşterimiz ile paylaşmak istiyoruz.

Ayrıca SXG75 model cep telefonlarının Türkiye'de satışa sunulmasında oluşan gecikmenin kaynağının telefona Türkiye haritasının yüklenmesi olduğuna dair Siemens
    tarafından yapılan bir açıklama bulunmamaktadır.

Siemens ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünlerimiz hakkında her türlü soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak, tekrar bizimle
    bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

BenQ and Siemens Mobile Customer Care

Tel : 0216 459 98 98
    Faks : 0216 459 98 00
    E-mail:www.benqmobile.com/contact
  • http://php.benqmobile.com/sxg75/pdfs/sxg75_GPS_tutorial.pdf

Bu dökümandan anlaşıldığı kadarıyla sxg75 de operatörden bağımsız uydu GPS sistemi var.
    Gerçi siemens yüklemeler konusuda eskiden beri hep esnek davranmıştır ama yine de TR haritalarının
    sonradan yüklenip yüklenemiyeceğinin açıklığa kavuşturulması lazım.

Ayrıca şundan eminim ki, bu telefon sl45 ve sx1 gibi insan ömrünün belli bir dönemini işgal eden
    siemens klasikleri arasına girmeye aday görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HalukK -- 14 Nisan 2006; 11:45:41 >
  • slm arkadaşlar...bu cihazda video oynatıcı var sanıyorum.
    film izleme durumumuz nedir?
    yardmcı olabilecek var mı?
    şimdiden teşekkür...
  • sanırım izleyebiliyosun.converterda çewrim yapılıp izlenir gibi düşünüyorum.symbian falan olsa direk indir programını dicem ama bunda tam bilmediğim için söledim ama emin değilim.yabancı forumlarda bakmamız lazım birazz
    quote:

Orjinalden alıntı: johnmcclane

slm arkadaşlar...bu cihazda video oynatıcı var sanıyorum.
    film izleme durumumuz nedir?
    yardmcı olabilecek var mı?
    şimdiden teşekkür...
  • cok teşekkür ederim hemen cewap için.3gp sanırım dime formatı...neyse hala karar veremiyorum diyeyimaklımda samsung x700 de varda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnmcclane -- 14 Nisan 2006; 12:49:31 >
  • işletim sistemi yoksa bu kadar büyük ve agır bi telefonu ne diye taşıyayım git pda al daha ii.gps dışında bu özellikleri sunan boyut olarak daha ii telefonlar var piyasada.
  • su anda beko ve hepsiburada da satılan telefonlar hangi ithalatçının malı acaba? genpa da yok mesela bu telefon.
  • arkadaşım bişey sorcam işletim sistemi olan telefonlarda ne yapabilceksin sen.tüm özellikler orjinalinden bu makinedede var.napcan pdf tarzı bişeymi görüntülücen yada worldde kitapmı okucaksın yada radyo dinlerken radyo ismini şarkı ismini mi görceksin veya 2.0mp kameramı arıcaksın yada daha nebilim en baba özelliği olan gps yide kullanmıcan herhalde.ama fiyatınada dikkat et orta derece pdalar kaç para bilgin vardır herhalde arkadaşım.
    quote:

Orjinalden alıntı: yakinn

işletim sistemi yoksa bu kadar büyük ve agır bi telefonu ne diye taşıyayım git pda al daha ii.gps dışında bu özellikleri sunan boyut olarak daha ii telefonlar var piyasada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

arkadaşım bişey sorcam işletim sistemi olan telefonlarda ne yapabilceksin sen.tüm özellikler orjinalinden bu makinedede var.napcan pdf tarzı bişeymi görüntülücen yada worldde kitapmı okucaksın yada radyo dinlerken radyo ismini şarkı ismini mi görceksin veya 2.0mp kameramı arıcaksın yada daha nebilim en baba özelliği olan gps yide kullanmıcan herhalde.ama fiyatınada dikkat et orta derece pdalar kaç para bilgin vardır herhalde arkadaşım.
    quote:

Orjinalden alıntı: yakinn

işletim sistemi yoksa bu kadar büyük ve agır bi telefonu ne diye taşıyayım git pda al daha ii.gps dışında bu özellikleri sunan boyut olarak daha ii telefonlar var piyasada.

+1
  • arkadaşlar bu telefonun ekranı tfd mi yoksa tft mi eğer tfd ise gözümden düştü telefon
    bide ekranı 6270/6280e göre nasıldır
  • quote:

cok teşekkür ederim hemen cewap için.3gp sanırım dime formatı...neyse hala karar veremiyorum diyeyimaklımda samsung x700 de varda

arkadaşım bu telefonun x700le aynı olmucağını sende biliyosundur.
    bu telefonda Video desteklenen formatlar MPEG 4, Real Video 8/9, h.264, h.263, 3GPP
    bu telefonda Audio desteklenen formatlar MP3, AAC, AAC+, AAC++, WAV, MIDI, Real audio 8/9, AMR-NB

quote:

Orjinalden alıntı: hazar20012001

arkadaşlar bu telefonun ekranı tfd mi yoksa tft mi eğer tfd ise gözümden düştü telefon

arkadaşım ekran
    240 x 320 piksel, 262,144 renk, 2.2" TFT geniş görünüm açısı, yüksek kontrast
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

quote:

cok teşekkür ederim hemen cewap için.3gp sanırım dime formatı...neyse hala karar veremiyorum diyeyimaklımda samsung x700 de varda

arkadaşım bu telefonun x700le aynı olmucağını sende biliyosundur.
    bu telefonda Video desteklenen formatlar MPEG 4, Real Video 8/9, h.264, h.263, 3GPP
    bu telefonda Audio desteklenen formatlar MP3, AAC, AAC+, AAC++, WAV, MIDI, Real audio 8/9, AMR-NB

quote:

Orjinalden alıntı: hazar20012001

arkadaşlar bu telefonun ekranı tfd mi yoksa tft mi eğer tfd ise gözümden düştü telefon

arkadaşım ekran
    240 x 320 piksel, 262,144 renk, 2.2" TFT geniş görünüm açısı, yüksek kontrast

+1907
    kalite ekran var telefonda..boyut olarakta nokiaların symbianlılarından büyük ekranı
  • Sonradan harita yüklenip yüklenemiyeceği konusu ne durumda acaba arkadaşlar.
    Yada Türkiye'de satıldığına göre haritamız yüklü müdür.
    Tabi a-gps ayrı o hizmetin olmadığı (olsa şaşırırdım) anlaşıldı.
  • Selam. arkadaslar sxg75 i ve özellikle de gps özelligini bende merak ediyorum. bu telefonu 10 gunden beri Ankara bahçelievler 7.caddedeki teknosa da görmekteyim. rica uzerine vitrinden çikardilar ve kabaca
    inceledim. ayni sekilde real icindeki bir magazada da vardi. fiyat olarak 700 ytl ye satılıyor. gercekten de gps özelliği telin yari fiyati eder en azindan ve burada yazan bir arkadasin sayesinde a-gps i ögrenmis oldum bende. yani operatorlere bagli olmamasi gerekir diye düşünüyordum ama simensin bilgisiz elemanlari yüzünden bu konu anlasilamamisti ve arkadaslarin dedigi gibi bu ürünü satmakla görevlendirilenler bile telefonun özelliklerinden bihaberler. pda larin çoğundada Türkiye haritaları mevcut değil daha sonra yazilimlari aliniyor. kamerasiyla cekilmiş resimlerde gayet guzel gorunuyor. arama motorlarina sxg75 yazinca bu tur bilgilere ulaşılabilir saygilar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.