Şimdi Ara

siemens sx1 mille miglia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce renk olarak nasıl bir telefon olmuş siemensin neden böyle yaklaşık 8-10 ay sonra böyle bir renk seceneğine başvurmuş olabilir ..

siemens mille miglia ve tabii mclaren

http://www.cepbul.com/siemens/siemenssx1mm.php

• tabiki bence mclaren daha baba olmuş ..

• İkiside süper olmuş ya,resmen bambaşka bir telefon gibi.
  • tamam dostum ikiside bambaşka bi telefon olmuş ama türkiyede bildiğim kadarıyla mclaren mevcut hatta arcelik web sitesinden yetkililere mail yolladım ama hala cevap alamadım mclaren için ama eski fiyat listelerinde mclaren 766 küfürdü şimdi düşmüşmü diye yolladım ayrıca mclaren sınırlı sayıda sadece 2,000 adet üretilmiş

http://www.cepbul.com/siemens/siemenssx1f1.php ayrıntılar burada
  • eminmisin? 2000 adet üretildi ise fiyatı biraz yuksek olur sanırım... ve ayrıcalıktır onu kullanmak
  • quote:

tabiki bence mclaren daha baba olmuş ..

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

• aslında şunuda bilmek gerekir strateji meselesi yapabilir siemens çok talep olursa neden üretmesinki onuda düşünmek gerekir ben siemens kullanıcısıysan eger onlara begendiğim bir ürünün daha çok piyasaya çıkmasını sağlayabilirim ...
  • bu telefon fuarda vardı pazara sunulup sunulmayacağı bilinmiyor dendi ama getircekler bu sefer dönüp bakan olmayacak ben hariç

• Beyler dende su an sx1 war getirsiler ertsi gunu 2 telefonuda alırım (mclaren birde migila)
  • ikiside süper görünüyor
  • geleceği söyleniyor ....!!!! gelip gelmeyeceği net değil ama zaten bu telefonlar sınırlı sayıda üretilen telefonlar.....gelirse görürüz şeklinde sölemek istemdim ama çok geç kaldılar teknolojisi eskiyor
  • Beyler bu telfonun hastasıyım ya

BAna bunu biri bulsun artık

Amaerikadan 4 adama arabistandan birine birde singapurda bir tanıdıklara sipariş werdim yok yok yok ......

Yeterin lan bende sitiyorum getirsin siemens ellerinde kalırsa hepsini ben alıcam

Wala soz weriyorumki bu tellerden gelirse 2 sindende alıcam hattayeni editionlar çıkarsa onlardanda alıcam....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.